Че като си спомня щерката какъв Пършинг беше.. се уморявам рязко 
Тееей. Пляснах една маска на косата, измих я, подсуших, пресовах. Копитцата обгрижих, наплесках с кремчИ..
Вчера си взех едно платно за замислен творчески обект. Ам чудесНу. Обаче окомера нещо ме подлъга, и не че няма да мога да се вместя в тези параметри, но няма да стане тва, дет го мислих. Веднага замених с по-маломащабен.. положих щрихи под звуците на Роксет
.. да ми дойде акъла кой на кОго е дуетна половинка.. да са и алцхаймера 
После превключих на Сити Тв.. изатнцувах един танец
И рязко ми залипсваха моите дечковци.. много сме се забавлявали танцувайки тримцата.. Уж латино, обръщахме на ръченица, на право хоро.. абе обичаме да танцуваме из къщи. Моя е вината за което, научих и тях. Разсънва , развеселява и повдига тонуса.. като добавиш и простотийките.. забавлявка.За зодии няма се изказвам. Само ще кажа под сурдинка- ВОдОлей да не видя
Евентуално ще клекна за декатлонски неща, ама ако съм на зор...инак си мечтая, да
Ще питам, ако има нещо.