?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 370 331
  • 8 988
# 8 310
Очаква ли се да клъвне?
Виж целия пост
# 8 311
Не.
Виж целия пост
# 8 312
Тогава не.
Виж целия пост
# 8 313
Благодаря ви за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 8 314
От какво е породено това желание за провокация и изпитване на границите тогава?
Виж целия пост
# 8 315
Любопитство.
Виж целия пост
# 8 316
Любопитството уби котката.
Виж целия пост
# 8 317
Не бих. Много долна постъпка.
Виж целия пост
# 8 318
Аз не бих тествала партньор, на който имам доверие от любопитство. А ако му нямам доверие, пък не бих била с него.
Виж целия пост
# 8 319
Така е.Отказах се от този ми мерак.
Виж целия пост
# 8 320
Това да следиш партньора си, да му ровиш в телефона и джобовете, да се вкарваш в постановки си е рецепта за бързо и окончателно прекратяване на всяка една връзка. При това с основание. Уважавайте себе си и човека до вас поне малко!
Виж целия пост
# 8 321
Да следиш партньора си е допустимо за кратък период, ако виждаш, че те лъже и искаш да разбереш истината. Не виждам полза някой да лъже, а човек да си заравя главата в пясъка, че нямало нищо.

Следене без причина - абсурд.
Виж целия пост
# 8 322
Няма начин да направя такова нещо. Прекалено ми е детинско и жестоко да си играя с любимия човек от любопитство. Това е добър повод за прекратяване на връзката.
Виж целия пост
# 8 323
Тествай, ако сте ученици. Прилага го всяко хлапе.
Виж целия пост
# 8 324
Проверката е висша форма на доверие 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия