?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 370 329
  • 8 988
# 8 325
Да се плюнчиш на някоя в месинджър не значи, че ще идеш да я….
Виж целия пост
# 8 326
На мен са ми го правили този номер, на момента се усетих, но отне време да си признае. Много е долно и след това определено ми падна много е очите.
Виж целия пост
# 8 327
Къв е тоз оксиморон... да тестваш някой, на когото имаш доверие.. втф?!?!?! Laughing
Виж целия пост
# 8 328
Интересно Simple Smile Ако сте гласували пълно доверие, но усещате, че ви лъжат, докога бихте заложили на пълното доверие? Говорим за случаи, в които има лъжа, не за имагинерни тестове.
Виж целия пост
# 8 329
Няма смисъл да тествате дали ще пише на непозната красавица. Той вече може да си има любовница, която изцяло го задоволява, та затова да не откликне, не че много надежден. Innocent
Просто отбелязвам.
Виж целия пост
# 8 330
Ако усещам, че ме лъжат ще говоря, ще изложа съмненията си, няма да се крия и да следя
Виж целия пост
# 8 331
Ако се усъмня в лъжа, значи ме лъжат.
По един шанс за верен отговор давам Laughing
Виж целия пост
# 8 332
Дай да не се следим, че ще вземем да се хванем. Grinning
Виж целия пост
# 8 333
Виж целия пост
# 8 334
Дай да не се следим, че ще вземем да се хванем. Grinning
Ама ако не държиш кученцето на каишка, то може и да не се прибере някой ден Wink
Виж целия пост
# 8 335
Дай да не се следим, че ще вземем да се хванем. Grinning
Ама ако не държиш кученцето на каишка, то може и да не се прибере някой ден Wink

Чак пък толкоз. Всеки трябва да си има лично пространство. Иначе "задушаването" може да накара кученцето да не се прибере.
Виж целия пост
# 8 336
Човек проверява само ако смята, че ще може да понесе истината.
Виж целия пост
# 8 337
Дай да не се следим, че ще вземем да се хванем. Grinning
Това е идеята.
Такова нещо се прави, когато хем си сигурен , че на партньора му шават очите, хем със сигурност ще последва раздяла и просто искаш да му натриеш носа на изпроводяк.
Важи и за двата пола.
Виж целия пост
# 8 338
Е какво като изложиш съмненията си? Да речем човекът отговаря - Няма такова нещо, ти си луда Simple Smile А после продължава да има 10 червени лампи, че нещо не е наред и той те мотае. Колко време да трае това и защо да не проверим как са нещата ? Правейки се, че няма нищо, то не изчезва, ако го има Simple Smile
Виж целия пост
# 8 339
Първо се подготвяме, после питаме Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия