?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 370 336
  • 8 988
# 8 235
Бяхме в различни градове, аз тъкмо почвах последен семестър студентка в един град, той си работеше в друг град.
Както написах, става дума за няколко срещи. Не е било връзка, че да сме я прекъснали. Никой не е поемал ангажимент за форевър афтър, контактите се сведоха до чатове и се разредиха, аз срещнах друг, онзи срещна друга и така.
Аз по принцип съм решила, всъщност питах вашето решение какво би било Simple Smile

T.e. всеки се е срещал по същото време с повече от един човек и и двамата са предпочели да задълбочат нещата с някой друг?
Не. Хем не се чете, хем се проектира.
Виж целия пост
# 8 236
Скрит текст:
Според мен е ясно кой я кефи повече Satisfied

За мен като има толкова време разминаване с някого, отвори ли се шанс, изобщо не бих се помайвала. И после да го мисля цял живот, и да се кахъря. Новата тръпка, ако беше достатъчно тръпка, старият просто нямаше да е на дневен ред.

Много точно казано. Обаче пък лошото е че старата тръпка си остава и пак я мислиш с времето. Ама пък не е и толкова драма това, когато новата тръпка те удостоверява напълно.

Рф, може и да бъркам де, ама все ми се струва, че не си я забравил съвсем онази твоята Laughing
Да помниш някого, не значи още да го обичаш.
Другото е склероза. Joy
Виж целия пост
# 8 237
Срещите им спират, когато са в сериозна връзка с друг.
Те на такива и "сериозните" им връзки обикновено не са чак толкова сериозни, поне не и колкото си мислят.... Grinning
Виж целия пост
# 8 238
Скрит текст:
Скрит текст:
Според мен е ясно кой я кефи повече Satisfied

За мен като има толкова време разминаване с някого, отвори ли се шанс, изобщо не бих се помайвала. И после да го мисля цял живот, и да се кахъря. Новата тръпка, ако беше достатъчно тръпка, старият просто нямаше да е на дневен ред.

Много точно казано. Обаче пък лошото е че старата тръпка си остава и пак я мислиш с времето. Ама пък не е и толкова драма това, когато новата тръпка те удостоверява напълно.

Рф, може и да бъркам де, ама все ми се струва, че не си я забравил съвсем онази твоята Laughing
Да помниш някого, не значи още да го обичаш.
Другото е склероза. Joy

А, не е само помненето... такова ми е наблюдението и усещането... Но негова си работа де, няма да тръгна да ръчкам ся Joy
Виж целия пост
# 8 239
Статистически Simple Smile въпрос.
Жена и мъж се срещат няколко пъти, а малко по-късно спират контакти. Всеки си има връзки след това, които не траят особено дълго. Няколко пъти се случва единият да се 'освободи' и да търси другия, но другият е в някаква по-продължителна връзка, така че пият едно кафе и всеки по пътя си.
В един момент единият е сам, а другият е на трета среща с много мил човек, но не е нещо, което разтърсва света.
Статистическият въпрос е - ако вие сте този човека на трета среща - ще отпратите ли новия кандидат, за да пробвате със старата тръпка?
Не говорим за умишлено прекратени отношения, за лоши отношения, за игра на криеница или друго волево прекъсване, просто така ви е завъртял животът, че първия път не сте се 'доизследвали'.
На кои отношения ще дадете шанс?
На този, който повече ме привлича. Не може съвсем пък еднакво да е и с двамата.
Виж целия пост
# 8 240


Рф, може и да бъркам де, ама все ми се струва, че не си я забравил съвсем онази твоята Laughing

Ми не съм, няма и да я забрава. Но пък и такива дилеми не съм имал (и нямам) като нашата съфорумка, просто новата тръпка те сграбчва и те вади от всякакви такива стари работи. Дори когато по-късно се наложи да избирам между двете, изобщо не съм имал никакви колебания. Но с времето тия неосъществени желания си остават и напомнят за себе си. За тва е добре да се изживее каквото има, но не винаги това е възможно, а и както разбирам в конкретния случай със старата тръпка нещата са били доста повърхностни. Така че както казах, да си избира който я кефи повече, пък каквото дойде.
Виж целия пост
# 8 241
О, и аз едва ли някога ще забравя един човек, заради когото щях да се развеждам и т.н. Но въпросът е с какво го помня. Е, помня и част от хубавото, но лошото стана доста повече и беше по-скорошно.
Виж целия пост
# 8 242
Така е, винаги те тегли към някой повече. Но мисля че Нарциска иска да послуша разума си и много анализира. Което е правилно де. Не би искала да пропусне шанс и с новия човек. Не може да се хвърлиш воден единствено от емоциите си, но и е трудно да пренебрегваш желанията на сърцето си.
Виж целия пост
# 8 243
Нарциза, това да не е оня с неопределените чувства и сигнали в чата?
Виж целия пост
# 8 244
Бяхме в различни градове, аз тъкмо почвах последен семестър студентка в един град, той си работеше в друг град.

Ахааа, важно уточнение. Ако е така - има някакъв потенциал и бих си задоволила любопитството в каква посока се е развил човекът в годините оттогава с поне среща - две, щом интересът е налице. Нататък - небе.
Да, мисля, че таймингът играе роля в успеха на една връзка и ако е нямало наранени и разочаровани, не е стъпка назад за човек да погледне с нови очи на някого от миналото.
Виж целия пост
# 8 245
Нарциза, това да не е оня с неопределените чувства и сигнали в чата?
Този с котката ли? Май не, героят от историята май е бил доста по-отдавна.
Виж целия пост
# 8 246
О, и аз едва ли някога ще забравя един човек, заради когото щях да се развеждам и т.н. Но въпросът е с какво го помня. Е, помня и част от хубавото, но лошото стана доста повече и беше по-скорошно.

Човекът, с когото си изживях едни от най-големите драми, ми е тотално безразличен вече. Плюс, че осмислих, че е кофти човек, и вече по съвсем друг начин гледам на такъв характер.

Разбира се, има и хора, които продължават да имат някакво място в сърцето ми, но тях предимно с добро ги помня.
Виж целия пост
# 8 247
чисто статистически без значение дали съм на трета или пета среща, или въобще не се срещам с друг, не бих обърнала внимание на първия, докато не покаже, че не е поредното моментно стечение на обстоятелства и мераци...
Виж целия пост
# 8 248
А аз, чисто статистически, и за да няма неприятни изненади после, бих ги тествала и двамата в леглото, естествено при спазване на строги хигиенни и други мерки Joy
Виж целия пост
# 8 249
Едновременно или? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия