?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 370 334
  • 8 988
# 8 265
Много са привлекателни мъжете, които мерят всичко през призмата на една пържола, примерно...
На повечето хора на зряла възраст не им е проблем да си платят вечерята и когато излизат с някого, не го правят, защото търсят безплатна хапка.
Виж целия пост
# 8 266
Излез и с двамата, може и подарък да намажеш освен безплатна вечеря.
Виж целия пост
# 8 267
Много трудна за разбиране стана темата за средно статистическия аграрий. Ако имам крава и избера опция месо, значи ли, че мога да консумирам няколко връзки едновременно, без да съм ковра?
Виж целия пост
# 8 268
Ама той новия знае ли, че си го отрязала, в смисъл каза ли му окончателно или поне да забрави за момента амбициите си? Със стария комуникирате ли, търсите ли се, нещо конкретно има ли предвид? Сори че така любопитствам, но да го разнищим до някаква степен. Иначе хубаво е, че няма да се виждаш с тях паралелно.
А за безплатната вечеря, нямам думи колко мизерно звучи отстрани да се гледа на срещите като на минавка с една безплатна вечеря и две кафета..
Виж целия пост
# 8 269
Много са привлекателни мъжете, които мерят всичко през призмата на една пържола, примерно...
Също така са привлекателни и жените, които излизат с мъж, към които имат слаб до почти никакъв романтичен интерес и знаят перфектно какъв точно е неговия (интерес), но излизат с тях въпреки това... Grinning
Важи и като се разменят местата на мъжа и жената в предното. Примерно...  Simple Smile

Евтина, скъпа вечеря, няма особено значение, тук облагата за позналите се в предното е обикновено нематериална: доказване пред себе си, пред други, помпене на самочувствие, отмъщение към бивш/бивша, просто от скука и т.н. Grinning
Виж целия пост
# 8 270
за по-сигурно вечеря след като ти стане съпруга или поне забременее от теб... Joy
Виж целия пост
# 8 271
Ама той новия знае ли, че си го отрязала, в смисъл каза ли му окончателно или поне да забрави за момента амбициите си? Със стария комуникирате ли, търсите ли се, нещо конкретно има ли предвид? Сори че така любопитствам, но да го разнищим до някаква степен.
Не е ясно посочено, не го търся и отклоних покана с имам други ангажименти.
Със стария - като цяло няма много комуникация. Виждаме се рядко, веднъж на година-две и като стигнем до обсъждането на личния живот и се разбере, че , накратко, в момента има такъв - контактът от само себе си замира. Не изключвам версиите да е морален тъпкач или тъпкач, който не иска проблеми.

за по-сигурно вечеря след като ти стане съпруга или поне забременее от теб... Joy
Най-добре без брака, че и там трябва някакво охарчване.
Виж целия пост
# 8 272
Не се карайте, просто ще си разделят сметката за вечерята и така никой няма да е пре*ан. И ще си остане приятната компания и излизането. Пък кой какъв интерес има/няма, вече отделен въпрос.

По обсъждания казус- Нарциса, не е лошо да уведомиш избрания, че да не стане пак разминавка или познатата приказка за 2-та стола.
Виж целия пост
# 8 273
Манджа е това, бе, манджа!
Виж целия пост
# 8 274
Е, щом не е емоция, а само манджа...
То нещата са във френдзоната така.
Виж целия пост
# 8 275
Е, щом не е емоция, а само манджа...
То нещата са във френдзоната така.
Вкяка манджа ли трябва да се реализира в сексуален акт, че някой да не остане.....гладен?
С приятели, колеги, мъже не обядвате ли, вечеряте ли?
Виж целия пост
# 8 276
Ама и двамата са наясно обикновено, че са приятели или колеги, а не на среща. Никой не се надява на друго.
Виж целия пост
# 8 277
Не се карайте, просто ще си разделят сметката за вечерята и така никой няма да е пре*ан. И ще си остане приятната компания и излизането. Пък кой какъв интерес има/няма, вече отделен въпрос.

По обсъждания казус- Нарциса, не е лошо да уведомиш избрания, че да не стане пак разминавка или познатата приказка за 2-та стола.
Е, батко как ще го уведомява, ако той грам понятие си няма от нейните дилеми. Grinning Може да загатне като потърси контакт и от дума на дума да спомене, че няма човек и да стигнат до излизане например. Иначе за двата стола хем може да е вярно хем не. Ако тя няма тръпка към новия.. не е вариант.
Виж целия пост
# 8 278
Каква малка душичка трябва да имаш, за да мислиш колко пари ще изхарчиш за една вечеря, вместо колко ще се заредиш емоционално, това важи и за първи срещи, да, има шанс да не си допаднете и кво? Този манталитет на "да не се мина" ми е толкова противен, живейте го тоз живот, бе, не живуркайте!
Виж целия пост
# 8 279
Ама и двамата са наясно обикновено, че са приятели или колеги, а не на среща. Никой не се надява на друго.
Разликата е на какво ти остойностяващ кое? Манджата.
Разлика не виждам с кого и кога ще е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия