
Някога го притежавахме, беше нареждан от хора от семейството ни и залепен (затова не знаем нито марката, нито броя на парчетата). Загубихме го по трагичен начин, а имаше емоционална стойност. Ако успея да го намеря на старо, ще съм много доволна, но дори не знам откъде да започна търсенето.
много мразя да не намирам нещо. А както пишеш, че има и емоционална стойностДнес пак пробвах . Но си излизат сродни изображения. Докато търсех се сетих нещо. Преди време носих във фото снимка на картичка от нета. Да ми я разпечатат , та даже такава , която се отваря. Стана перфектно. Та, попаднах и на сайтове където пише,че може от снимка да направят пъзел. Във фото могат да увеличават размера на снимката. Потърси в гугъл, че тия дни съм малко болна. И ще ти я направят или на пъзел, или поне като картина.
Поздрави и успех




а снимка на " Слънчогледите" на Ван Гог, сложени в рамка.
