Пъзели 30

  • 43 347
  • 743
# 345
На Trefl един, пуснах линк в мнение #309, та сигурно не е добре пак да го пускам. И колкото и да е приятен, моля, стиснете ми едни палци да го завърша преди Нова Година Grinning
Стискам Simple Smile Преди Нова година да е Simple Smile и то преди 2022 Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Toni ще захвана зимния, че още сме в сезона, а после няма да ми се реди сигурно. На Ван Гог съм редила един и си беше трудничък, но вече е в рамка и чака да му избера място. Този, който съм набелязала също мисля да сложа в рамка и трудно не трудно ще си го мъча чакам само пак да го заредят.
Днес бях до Джъмбо и взех първия си пъзел от 2000 части:
Виж целия пост
# 347
Ох, мама миа, скалите и небето... Голямо редене ще е.
Виж целия пост
# 348
Приятен е за редене:) Особено небето!
Виж целия пост
# 349
Аз минавам да се похваля, че пуснах пост в кварталния форум, че разменям 2 пъзела и една жена се отзова с ето този за размяна

Запознахме се и се разбрахме да си разменяме пъзели. Доволна съм най-вече, защото има какво да правя старите пъзели, които вече сме наредили и ше бъдат полезни з някого.
Виж целия пост
# 350
Sivi, май при следваща поръчка ще се надъхам и аз за някой Ван Гог Simple Smile А една подобна красота с водопад редих наскоро, на Heye беше и много приятен, въпреки малкото цветове. Честит ти 2000-ник!

poppy-fairy, много ми хареса този, с който си се сдобила, и на теб да е честито Simple Smile Нали знаеш Фейсбук групите за пъзел фенове? В тях се разменят и продават вече редени, та човек поне знае, че им е осигурил по-дълъг живот и е зарадвал някого.
Виж целия пост
# 351
Аз фейсбук го ненавиждам и рядко ползвам, но тук ще пускам, ако има нещо. Пускайте и вие. Дотук доста неща ми хванаха окото Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Sivi, успех в реденето. Трудничък ми се вижда.
В Джъмбо не съм ходила скоро, има ли голям избор? 1000- 1500 части ме интересуват предимно.

poppy-fairy, много е хубав пъзела, честито.
Виж целия пост
# 353
Аз минавам да се похваля, че пуснах пост в кварталния форум, че разменям 2 пъзела и една жена се отзова с ето този за размяна

Запознахме се и се разбрахме да си разменяме пъзели. Доволна съм най-вече, защото има какво да правя старите пъзели, които вече сме наредили и ше бъдат полезни з някого.
Много е хубав. Може да ми пишеш като го наредиш ако искаш.
Виж целия пост
# 354
Много ме кефи пъзела с кенчетата...супер е!
Виж целия пост
# 355
И на мен много ми хареса пъзела с кенчетата, забавен и много пъстър.

Аз имам няколко пъзела за размяна, ще ги покажа, ако има интерес. Просто нямам място и трябва да се освободя от няколко.
Виж целия пост
# 356
Показвай.

Аз рядко давам пъзели, защото купувам само тези, които силно ми харесат и после ги слагам в рамки за да ми висят по стените. Но се случва понякога да се лиша от някой.
Виж целия пост
# 357
Момичета, с голямо удовилствие бих си разменяла пъзели с вас, но не съм в бг. С тази корона и бавни доставки, не знам как точно може да стане врътка, но ще проуча нещата по пощата. Иначе в групата във фейсбук пуснах заявка, но не са ме приели още за съжаление.
Виж целия пост
# 358
Още един от мен
Ravensburger, 1000 части, Sleeping beauty
Виж целия пост
# 359
Много е красив!
Ето лек напредък с есенната гора

Отлагах го, че го мислех за труден и може би ще се окажа права😬
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия