Пъзели 30

  • 43 350
  • 743
# 360
Браво, Hot SummeR (с какъв кеф ти пиша ника насред този сняг и студ) - напредъкът си е напредък. Аз както си мислех като теб, че май съм взела по-голяма хапка, отколкото мога да изям, вчера и днес напреднах и имам горе-долу 1/4 наредена:
Скрит текст:


Нели, покажи ръченицата, не се скатавай! Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 361
Забавлявам се и аз с моя. Обаче разни странични фактори ме отвличат. Като долната домакинска работа, която все не свършва.
Виж целия пост
# 362
Тони, много красив става. Аз предполагам, че ако намеря време през деня, ще дръпна на хубава светлина.
Виж целия пост
# 363
Мисля, че такива с листа/треви просто няма как да се редят на лампа Simple Smile Поне аз не успявам, без значение от марката и колко гланцирани са или не са парченцата.

High Speed, аз затова я пренебрегвам домакинската работа! Grinning Например днес нищо не пипнах и оставих всичко за утре, само преди малко сложих една манджа да ври и толкоз (ама след като се скри слънцето и спрях да редя).
Виж целия пост
# 364
О, да. Сега поне денят не е много дълъг и мога вечер да наваксвам с робския труд. Ама какви ще ги вършим лятото, а? Тогава се мръква към 10.
Виж целия пост
# 365
Е, как какви? Ще робуваме през деня и ще редим до 22 вечерта Grinning За теб не знам, но аз работя от вкъщи последната година, та успявам и някоя друга робийка да отметна през деня - дали пералня, дали прахосмукачка, все е нещо.
Виж целия пост
# 366
Аз съм се роботизирала колкото мога с домакински уреди, но имам друго хоби лятото и то ми заема много време. Добре, че хлапето изкарва повечето летни дни при баба си Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Браво, Hot SummeR (с какъв кеф ти пиша ника насред този сняг и студ) - напредъкът си е напредък. Аз както си мислех като теб, че май съм взела по-голяма хапка, отколкото мога да изям, вчера и днес напреднах и имам горе-долу 1/4 наредена:
Скрит текст:


Нели, покажи ръченицата, не се скатавай! Stuck Out Tongue
Вие ще завършите 2 000 по-бързо отколкото аз една ръченица🙈.Не съм наредила и едно парченце последните дни.
Виж целия пост
# 368
Значи оставаме в очакване Simple Smile Дано от хубаво да не ти е останало време за пъзели! Simple Smile
Виж целия пост
# 369
И аз я мъча ръченицата, изобщо не е лесна. Дори мисля, че по-труден пъзел не съм редила до момента. След края й със сигурност ще имам нова гледна точка към таланта на г-н Иван Мърквичка, но в момента много го благославям Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Аз съм готова с моите забележителности на Европа. Останаха само двайсетина парченца, които нарочно съм оставила за да го довърши дъщерята, че ми изяде ушите. После ще снимам, много е красив. Ако успея и другите забележителности да купя, с кеф ще си ги сложа в рамки да ми висят в спалнята.
Виж целия пост
# 371
Sivi, успех в реденето. Трудничък ми се вижда.
В Джъмбо не съм ходила скоро, има ли голям избор? 1000- 1500 части ме интересуват предимно.

poppy-fairy, много е хубав пъзела, честито.
Имаше два с по 2000 части и два с по 1500. Никакъв кик знае какъв избор, но за спорта стават.

Аз като наредя пъзелите и после ги разменям във фейсбук. Ще пускам и тук ако на някой нещо му харесва. Не обичам да ги трупам, а доста малка част слагам в рамки, но обичам да редя когато имам време.
Виж целия пост
# 372
Все се удържах последните седмици, ама днес не издържах и пуснах поръчка в озон. Излизаме навън, но това време си е за редене на пъзели Satisfied
Бяхме поспрели, защото нямаше къде да ги слагаме и ми е тъпо да висят на гардероба, но януари питах съседите и в крайна сметка всичките ги окичихме по общите части. Много стана хубаво, ако имате възможност и добри съседи Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Все се удържах последните седмици, ама днес не издържах и пуснах поръчка в озон. Излизаме навън, но това време си е за редене на пъзели Satisfied
Бяхме поспрели, защото нямаше къде да ги слагаме и ми е тъпо да висят на гардероба, но януари питах съседите и в крайна сметка всичките ги окичихме по общите части. Много стана хубаво, ако имате възможност и добри съседи Simple Smile

Много готино HugHeart
Виж целия пост
# 374
Аз пък съм на път да се откажа...безкрайно разочарована съм от Джъмбо. Парчетата пасват на повече от две места. Не стига че пъзелът е труден с това огромно небе. От два часа се занимавам и съм напаснала най-много 10 парчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия