Въпроси до зъболекарите от форума! - 3

  • 232 479
  • 3 761
# 495
Някой имали левкоплакия на венците и как се лекува?
Виж целия пост
# 496
здзравейте търся машина за измерване на захапка и как се казва по-точно този уред? евентуално София или Пловдив
Виж целия пост
# 497
Здравейте, търся консултация,тъй като ми предстои пълна промяна.От малка съм с криви горни зъби , носени са апарати за коригиране до колкто е възможно на онова време,на 36 съм.В последствие обаче от лявата страна останах с един мъдрец първи втори и кучешки,като по рождение кучешкия и втория зъб са с разменени места. Доктора предлага умъртвяване,пилене и корони.Въпроса ми е възможно ли е с тези процедури да се коригира това разместване? Назад към мъдреца ще се поставят мостове
Виж целия пост
# 498
4,5 и 6 ли липсват. Какъв ще е този мост за три липсващи зъба?
Виж целия пост
# 499
4,5 и 6 ли липсват. Какъв ще е този мост за три липсващи зъба?
Точно така ,4,5 и 6 липсват . От дясната страна имам липсващ 3-ти
Виж целия пост
# 500
За три зъба не се ли поставя мост? Какво се прави? Питам, защото имам два извадени един до друг, а третия изчакваме да видим дали ще се вади и той.
Виж целия пост
# 501
Трудна работа, два зъба да носят товар като за 5.
Може протезка частична.
Виж целия пост
# 502
4,5 и 6 ли липсват. Какъв ще е този мост за три липсващи зъба?
Точно така ,4,5 и 6 липсват . От дясната страна имам липсващ 3-ти
И аз съм като вас!И вече трета година имам мост и не е мръднал!
Виж целия пост
# 503
А по другия въпрос някой мнение ? Дали с пилене и корони ще се коригира това ,че кучешкия и втория са с разменени места?
Виж целия пост
# 504
Да, визуално ще се коригират, но мен ме съмнява нещо цялата работа с моста, струва ми се функционално неиздържано решението, ако е така както го описвате. Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Търся стоматолог, който да работи събота и неделя?
Виж целия пост
# 506
Да, визуално ще се коригират, но мен ме съмнява нещо цялата работа с моста, струва ми се функционално неиздържано решението, ако е така както го описвате. Simple Smile
. А какво препоръчвате ? Моля за насоки ,за да знам какво да искам и  да обсъдим повече варианти с доктора.
Виж целия пост
# 507
Здравейте! Налага ми се да направя рентгенова панорамна снимка на зъбите и екстракция на мъдрец. Противопоказана ли са снимката, упойката (местна) и евентуален прием на АБ с кърменето?
Виж целия пост
# 508
Здравейте! Днес ми направиха два шиечни кариеса, без да ги обработят предварително с машинка? Възможен ли е такъв вариант? Доколкото си спомням, винаги почистват кариеса и след това слагат пломба.
Виж целия пост
# 509
Dobriana, ако имате рентгенова снимка можете да ми я изпратите на лично, така ми е трудно да кажа.

Bubbless, за снимка и упойка не, за АБ зависи, но повечето са съвместими.

Faith, да, възможно е, ако шийката е получена в резултат на други фактори, а не на кариес. Не се притеснявайте. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия