Хитринки за всякакъв случай - 26

  • 57 483
  • 773
# 390
А стъклен параван на баня , с какво се чисти най-добре от котлен камък?
Подсушавам почти винаги, но като бързам  и нямам тази възможност и остават капки
Виж целия пост
# 391
Всички стъкла и огледала вкъщи почиствам с перо за почистване на стъкла. Купих си най-обикновено от Лидл за 5 лв и съм готова с всичко за 30 минути. Обаче на мен хич не ми пречат мръсни прозорци или пък някаква ивичка, останала от перото. Свалям си очилата и всичко е идеално Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 392
А стъклен параван на баня , с какво се чисти най-добре от котлен камък?
Подсушавам почти винаги, но като бързам  и нямам тази възможност и остават капки

Спрей за стъкло и хартиена кърпичка.
Виж целия пост
# 393
Благодаря на всички за съветите за моята количка С обезмаслител и мъжка сила стана! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 394
Като новодомка за първи път избърсах прозорците с гюдерия и чиста вода.
Оттогава с друго не съм мила прозорци. Една изхабих, отъня и си купих нова.
Виж целия пост
# 395
Най- лесно ми е да мия прозорци с приставката на парочистачката, става много бързо. Сега, дали е много качествено измиването е спорно.
Виж целия пост
# 396
Зависи дали говорим за миене на прозорците отвън или отвътре. Отвътре си ги бърша с препарат за прозорци и кърпа за прозорци не оставят следи, а дори и да останат като мина пак с кърпата всичко си лъска. Препарата си го взимам винаги с алкохол в състава. Другите според мен мажат. Отвън обаче е друга тема. С моя късмет като се наканя да мия прозорците отвън все оцелявам да духа вятър и съответно препарата много бързо изсъхва. Затова отвън ги мия с веро и вода и с перо за прозорци. Подобно на показаното по-горе. Иска хубаво меко перо и практика докато свикнеш как да го ползваш. Аз съм на 7 етаж и хич не мие приятно да се катерят и подавам навън. Уреда е с дълга дръжка и съм станала майстор 😁 дори и да ми остане следа то тя е в края откъм мен където лесно си го забърсвам. И аз съм ги загледала отдавна тези магнитни уреди обаче все не се навивам да рискувам. Една съседка си е взела та ще го взема сигурно да го пробвам. Не знам обаче нейното за какви прозорци е.
Виж целия пост
# 397
Здравейте момичета! Дайте съвет как да почистя бял диван от изкуствена кожа, по която остана петно от нова тъмна дреха Sad Пробвах гъба Сано, циф, търках лимон, лакочистител, но няма оправия Sad  Много ви благодаря предварително!
Виж целия пост
# 398
Мицеларна вода или паста за зъби?
Виж целия пост
# 399
А робот за миене на прозорци някой ползвал ли е и дали си струва инвестицията?
Виж целия пост
# 400
А робот за миене на прозорци някой ползвал ли е и дали си струва инвестицията?
Майка ми си купи през лятото и го върна. Мие много бавно, също е и доста шумен. На мястото, където “вендузите” захващат, остават следи. 
Нейния беше от емаг, по спомен около 300 лв беше на промоция
Виж целия пост
# 401
А робот за миене на прозорци някой ползвал ли е и дали си струва инвестицията?
Има тема за роботите за прозорци, там има отзиви.
Виж целия пост
# 402
Кажете, моля, може ли да почиствам очилата с кърпички за техника/ екрани?
Виж целия пост
# 403
Кажете, моля, може ли да почиствам очилата с кърпички за техника/ екрани?
Можеш. И ако намериш свястна ни се похвали със снимков материал.
Виж целия пост
# 404
Аз за тези в кутиите питам Simple Smile мокри кърпички са. Само със суха не става при моите, кожата ми е мазна и замазвам стъклата. Мия ги, но не всеки ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия