"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 075
  • 746
# 285
А Лео дали ще разбере нещо довечера след като отидат с Мики в офиса на Влад?
какво да разбере?
Мики нарочно според мен го води там...
Виж целия пост
# 286
Miriel , не разбрах кой какво мислиш, че ще разбере?
Така е наскоро дадоха каква е историята на белега на бузата на Разван.

И аз мися, че това е нарочно - Мики да прелъсти Лео и да го заведе в офиса на Влад.
Лео съвсем ще откачи ми се струва. Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Отмъщението на Влад спрямо Лео нещо не закъснява ли? Да отмъсти за себе си, за убития охранител, за Филип... Как Влад иска да отмъсти на Лео? И кога?
Отмъщението на Влад към Лео върви с пълна сила - оставя го да се пържи в ада на собствената съвест ...
И другите атакува бавно. Непрекъснато напомня на Елиза за Адриан / "Щастието не е пълни джобове"/ ...
Щефан е искал Елиза, но никога не я е "имал" напълно, а сега още по-малко; взе му парите и скоро Щефан ще остане без нищо Wink
Виж целия пост
# 288
То реално Елиза не е била ничия...тъй излиза...?
А щом това посрание и напомни за Ади, защо попита Влад за гривната и дали е от него?
Виж целия пост
# 289
Кой би ѝ подарил гривна за 200 000? А преди 2 серии ѝ каза, че я обича. / На Щефан с/ките са празни/ Joy
Виж целия пост
# 290
Кой би ѝ подарил гривна за 200 000? А преди 2 серии ѝ каза, че я обича. / На Щефан с/ките са празни/ Joy
да, де...ама не направи връзка с Адриан...като на филм, де Simple Smile
Влад отрече за гривната, нали?
Виж целия пост
# 291
Miriel , не разбрах кой какво мислиш, че ще разбере?
Така е наскоро дадоха каква е историята на белега на бузата на Разван.

И аз мися, че това е нарочно - Мики да прелъсти Лео и да го заведе в офиса на Влад.
Лео съвсем ще откачи ми се струва. Simple Smile

Ще се развият много интересно нещата в полза на Влад.
Виж целия пост
# 292
И аз не разбрах как Влад се озова при Лео. Даз Тиби му се обади, но за пред Лео трябва да има някакво достоверно оправдание как Влад се е появил там без някой да го информира.

Коментарът ми бе към тази дискусия Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Нещо не почна добре за Влад...и Мики...очаквах друга случка.

И пак това мълчане от Влад..
Щефан му излива душата си той мълчи..ами поне да го будальоса с приказки, че да е убедителен..
Чудя се как не схващат ...
Виж целия пост
# 294
Абе само на мен ли ми се стори леко странно как Влад цъфна при Лео да погребват Филип. Лео нито пита откъде е разбрал, какво прави там....Този момент леко ми се разми. Да,да, идеята е сега Лео да е длъжник на Влад, ама все пак.

Много ми хареса самодоволната усмивка на Влад, когато Шефан не успя да купи гривната. Абе като цяло си ми текат лигите по него, да не коментирам и сцената в банята....


Много неща са без обяснение...ама филм Wink

И на мен ми се стори много странно.Нито го пита какво прави там,нито за флашката се сети...
Тук доста се различават нещата с турския вариант - по-необясними са и по-няма логика.
Виж целия пост
# 295
Така е...филм, но прави впечатление.
И въпреки странното държание Щефан му вярва.
Виж целия пост
# 296
Погледнете я  Елиза каква хладнокръвна кучка е..леле мале...
Виж целия пост
# 297
Баш змия...
Виж целия пост
# 298
Много ми е красива на мен Елиза.

Много добре играе ролята си.
Виж целия пост
# 299
Всички много добре играят. И когато са гадняри, и когато страдат или обичат.
Влад още има някакви чувства към Елиза, но в същото време я мрази, още повече, че разбра, че го е мамила преди обира. Интересно как ще реагира като разбере за Матей - дали ще му падне гардът. Засега ги върти на пръстите си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия