"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 073
  • 746
# 270
Добре, де...нали още като беше там инженера поръчаха да доведат дъщерята и трябваше до 24ч да е при тях. Сега ново 20 Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Отмъщението на Влад спрямо Лео нещо не закъснява ли? Да отмъсти за себе си, за убития охранител, за Филип... Как Влад иска да отмъсти на Лео? И кога?
Виж целия пост
# 272
Лелята-мафиот е жестока!
Виж целия пост
# 273
Ама мн.ме дразни Влад...само мълчи. Вместо да убеждава или успокоява привидно, той мълчи...
Виж целия пост
# 274
Влад - директни линкове
сезон 1
За България и Чужбина (без реклами)


Влад - сезон 1, епизод 1



Влад - сезон 1, епизод 2



Влад - сезон 1, епизод 3




Влад - сезон 1, епизод 4



Влад - сезон 1, епизод 5



Влад - сезон 1, епизод 6



 

 

 





Влад - сезон 1 - директни линкове за епизод 1,2,3,4,5,6, 7, 8, 9,10, 11,12,13,14,15,16,17
Виж целия пост
# 275
Лелята-мафиот е жестока!
Да, голям изверг излезе тази Делия!
Виж целия пост
# 276
Лелята-мафиот е жестока!
Да, голям изверг излезе тази Делия!
Очакваше се, нали отряза Чезар като й каза да ходи да си пее.
Но и актрисата е страхотна, красива и поддържана жена.
Виж целия пост
# 277
Влад сезон 2    епизодите до днес





Виж целия пост
# 278
О, Mari_Mar, благодаряяя!!! 😘

Ама Елиза е била кучка и преди 😱
Виж целия пост
# 279
Елиза изобщо не е обичала Адриан, нито пък Щефан. Това се разбра идеално  .  Същата е , като баща си. Интересуват я само пари. Измамница от класа. На маймуни ги направи тия мъже. Само вижте как си пазарува веселичко, докато Адриан щеше да си гние в затвора. Само вижте реакцията и, щом разбра, че в картите няма пари. Забележете как се ядоса на Роксана, че е купила неща за болните деца с техни пари  , а след това реакцията на Елиза при вида на диамантената гривна?  И това , ако не е меркантилност?! В началото ,ако ми беше неприятна , сега ми е противна.
Виж целия пост
# 280
Абе само на мен ли ми се стори леко странно как Влад цъфна при Лео да погребват Филип. Лео нито пита откъде е разбрал, какво прави там....Този момент леко ми се разми. Да,да, идеята е сега Лео да е длъжник на Влад, ама все пак.

Много ми хареса самодоволната усмивка на Влад, когато Шефан не успя да купи гривната. Абе като цяло си ми текат лигите по него, да не коментирам и сцената в банята....
Виж целия пост
# 281
И аз не разбрах как Влад се озова при Лео. Даз Тиби му се обади, но за пред Лео трябва да има някакво достоверно оправдание как Влад се е появил там без някой да го информира.
Виж целия пост
# 282
Много неща са без обяснение...ама филм Wink
Виж целия пост
# 283
Мисля, че ще разбере. Чак наскоро се видя защо момчето има тази рана на бузата.
Виж целия пост
# 284
А Лео дали ще разбере нещо довечера след като отидат с Мики в офиса на Влад?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия