"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 073
  • 746
# 240
И какво като разбере...? Ще я намрази още повече или обратното...друго няма какво. Явно ще засили отмъщението си.
Чакам да видя реакцията на Влад (мимика,  жест, сълза) не отношението му към нея.то е ясно или ще се радва или ще я намрази. Макар ,че не виждам защо да я мрази  за това че е оставила синът му.
Виж целия пост
# 241
Аз много искам Разван да намери някоя улика и да почне да разследва и наистина да стигне до нещо важно. Много ще ме изкефи малкия да обърка схемите на големите играчи! Laughing Ако Филип види видеото може и да каже на Разван, че Лео е убил охранителя, а не Адриан.
Виж целия пост
# 242
Аз много искам Разван да намери някоя улика и да почне да разследва и наистина да стигне до нещо важно. Много ще ме изкефи малкия да обърка схемите на големите играчи! Laughing Ако Филип види видеото може и да каже на Разван, че Лео е убил охранителя, а не Адриан.
Скрит текст:
Филип умира!!! Лео го простреля, докато се борят за пистолета, след като Филип видя кой е убил баща му
Скрит текст:
Виж целия пост
# 243
Камелия, някои хора не искат да знаят предварително. Ползва се скрит текст, моля!
Виж целия пост
# 244
И аз бих помолила за скрит текст. Simple Smile Искам да разбирам от сериите какво се случва. Благодаря.

Чакам с нетърпение да дойде понеделник, за да си взема поредната порция "Влад". Grinning
Виж целия пост
# 245
Е, дойде Grinning
Понеделник е.
Виж целия пост
# 246
Съжалявам момичета, извинявам се, но аз нямам бутон как да скрия текст! Набирам го на ръка и наистина не знаех как да го направя. Приятно гледане!
Виж целия пост
# 247
Не разбрах аз...Щефан каза нещо, че казиното в вече на Лео...какво стана?
А сега Лео не участваше в подписването на съдружието?
Виж целия пост
# 248
Щефан дава казиното на Лео, а всичко друго залага за новия хотел-казино в Констанца. / освен ако не е заложил и него/
Лео не участва в новото.
Виж целия пост
# 249
И защо го дава на Лео сега?
Виж целия пост
# 250
За компенсация, че не го включи в сделката / Влад не го искаше/
Виж целия пост
# 251
Тая госпожа е опасна...
Начи това им е бизнеса...изнудване?
Виж целия пост
# 252
Рекет, контрабанда, хазарт... Като навсякъде 😉
Виж целия пост
# 253
Рекет, контрабанда, хазарт... Като навсякъде 😉
И почти на всяка сцена са с чаша алкохол! Няма жени, няма мъже! Харесва ми филма, ама пиячката ми идва в повече!
Виж целия пост
# 254
Имам чувството, че съм сбъркана....хем не харесвам Тити, хем ми стана жал, че Лео го наръга и го заряза да си умира бавно. Да го беше гръмнал.
Броя часовете до днешния епизод. Сигурно днес Филип ще откие флашката във фенерчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия