"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 073
  • 746
# 255
Тити си го заслужи...

Ама Влад кво се влачи постоянно и навсякъде с враговете?
Виж целия пост
# 256
Тити къде искаше да отиде в този двор, но бе заключено? Като знае, че го преследват, за да го убият, защо се навря в този двор, а не някъде сред хора?
Виж целия пост
# 257
Аз обаче си мисля, че Мики може да извика някой да спаси Тити, с идеята после да лежи в затвора. Знам ли, ще видим.
Е, враговете се държат по-близо и от приятелите. Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Нали го заградиха Тити и нямаше просто къде да избяга...
Мики нали писа на Влад, че са го довършили?
Виж целия пост
# 259
Тити ще оживее,а Филип ще умре в днешния епизод
Виж целия пост
# 260
Съжалявам момичета, извинявам се, но аз нямам бутон как да скрия текст! Набирам го на ръка и наистина не знаех как да го направя. Приятно гледане!
kamelia, пишеш с клавишите
Скрит текст:
, после текста и накрая пак същото, но с наклонена черта преди “s” 😉

Ох, то и с един спойлер в началото става 😂
Но всичко след него е скрито. Ако искаш да напишеш нещо открито след скрития текст, го завършваш с втория спойлер c [/...
Виж целия пост
# 261
Ок, разбрахме какво ще стане в днешния епизод. Обаче, надявам се утрешния да го разберем, когато го гледаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Тити ще оживее,а Филип ще умре в днешния епизод
То,доста хора могат да разкажат,но не искат да знаят момичетата.
Дори и когато някой попита,се пише в скрит текст: [споилер] ..... [/споилер]  /на латиница/-за който не знае къде е бутона.
Виж целия пост
# 263
То и анонсът на серията си е чист преразказ 😂 От друга страна всичко става много бързо и а си мигнал, а не си разбрал нещо 😜
Виж целия пост
# 264
Ще помоля наистина да се ползва скрития текст. Не е трудно да се набере и ръчно за тези , които ползват мобилната версия на форума. Обичам да чета спойлери, но не го правя винаги. Нека, който го вълнуват сериите напред си отваря и чете, а останалите сами да избират дали искат да знаят как се развива действието по-напред.
Виж целия пост
# 265
Съжалявам момичета, извинявам се, но аз нямам бутон как да скрия текст! Набирам го на ръка и наистина не знаех как да го направя. Приятно гледане!
kamelia, пишеш с клавишите
Скрит текст:
, после текста и накрая пак същото, но с наклонена черта преди “s” 😉

Ох, то и с един спойлер в началото става 😂
Но всичко след него е скрито. Ако искаш да напишеш нещо открито след скрития текст, го завършваш с втория спойлер c [/...
След няколко опита успях! 😁😁😁 Няма да подсказвам повече, обещавам!
Виж целия пост
# 266
.......След няколко опита успях! 😁😁😁 Няма да подсказвам повече, обещавам!
Hands Plus1 На мен скрити или  открити  авансчетата не ми пречат Grinning  Така имам време да обърна внимание на детайлите .

Сериалчето доста го забързаха .
Приятно ми е да  гледам тези артисти , въпреки  мутренските ситуации . Успели са да го направят все пак свежо .
Виж целия пост
# 267
Благодаря за всички отговори
Моля,къде може да се гледа от чужбина.
Има ли ги сериите в сайта на бТВ?
Виж целия пост
# 268
В Бтв плюс мисля ги има.
Виж целия пост
# 269
Ех, колко лошо за Филип.

Тиби да не се сдобие с гадже Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия