
Споделям една красива Ханде от днес.

Както виждаме, нашите любимци работят с пълна пара. Много се забавляват, личи им! 🤩
Нямам търпение за следващия епизод. 😍
Има още доста време, но ако продължават да ни публикуват снимки от сета всеки ден, неусетно ще дойде събота.
Аз нося поредния слух. 🤠🤠🤠
Една страничка за сериала, която следвам, беше качила снимка на дъщерята на Анил, но аз не ѝ обърнах много, много внимание.
След това в стори беше споделила, че е изтрила съответната снимка, защото не иска да създава проблеми на Анил и на каста като цяло. Таааа, на мен ми стана адски любопитно какво е станало и съответно писах на лични. Админката на страничката сподели, че дъщерята на Анил е споделила видео в заключения ѝ тикток профил, споделяйки, че ХанКер са заедно. “Да, заедно са и се надявам баща ми да не ми се кара, ако случайно види това.”
Дали е истина или не не знам, ноооо това се разиграваше вчера вечерта в ИГ. 🤪
Дали са заедно или не - скоро ще се разбере. Аз желая и на двамата много успехи и да бъдат страшно щастливи! ♥
Заслужават най - доброто! 🙏
До скоро! 😘



















