Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 908
  • 729
# 285
На Ханде не й ли е малко студено или тя защото има кой да я топли.. Керем със своите изваяни ръце.. 😂
Виж целия пост
# 286
Добро утро и честит празник на празнуващите, успех на изпитваните! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Аз късно снощи изгледах с превод 27 епизод и само да споделя, че според мен в отвличането на Еда няма волно замесени от офиса. Бабата си изпи половината шербет и май първа заспа, а Балджа в края гледаше учудено как всички налягват и просто реши да се възползва от ситуацията.
ПП
Цитат
И да споделя нещо за Мурат. Колкото и да ми е антипатичен ,да смятам ,че потискаше Ханде и да смятам ,че си заслужава случващото му се  ми стана малко грозно , че под всяка снимка са споменавани Ханде и Керем ,коментари от рода на" ХанКер е истнски ", "Ханде+Керем =ашк" и подобни .
Интересно наблюдение, СезарияHands Plus1 А аз се чудех, как Ханде се е развихрила в "Почукай на вратата ми". Определено има голяма разлика между сегашното й изпълнение и предишните. В предишните стои някак като украшение на филм, в сегашното си е равностоен партньор. Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Немисли, че може да се схване....като моя милост...
Скрит текст:
На РД ме схвана кръста, тази сутрин не мога да си обуя чорапите....добре, че е ММ....идва ред и на такава романтика в реала...Има ли любов всичко се преглъща по лесно...
Честито на патерица на всички празнували вчера, в събота или в петък....изпуснах ви от поглед.... Kissing Heart
Виж целия пост
# 288


Отново красиво видео от мен. ❤
Виж целия пост
# 289
Гюнайдън! 🤩

Сутринта Кукличка е писала: “А бабата ще е поставила капани, в които Еда и Серкан ще попаднат, и както виждаме в трейлъра ще почнат да се чудят дали не бързат със сватбата... и дали изобщо да се женят, което е целта на бабата.

Според мен това е извадено от контекста и отново ни заблуждават във фрага. Нито Еда се съмнява, нито Серкан. Но и двамата ще чуят другия, когато говори по телефона и ще си направят този извод. Няма да им стане приятно. Ще има леко недоразумение по темата. Но нещата ще се изяснят още в същия епизод. Така си мисля аз поне... ☺
Виж целия пост
# 290
Рейтингът на Фокс за изминалата седмица:
Total
#MucizeDoktor 8,37
#YasakElma 7,21
#Baraj 7,17
#Kefaret 5,21
#SonYaz 4,68
#SenÇalKapımı 4,28

AB

#MucizeDoktor 7,42
#YasakElma 6,36
#SonYaz 4,89
#Kefaret 4,25
#SenÇalKapımı 3,84
#Baraj 3,48

За да не се шашка БРО, ние сме стабилни . Kefaret и SonYaz имали незадоволителни резултати и слаба "фен база" . Ако спират сериал - те са преди нас Wink
Виж целия пост
# 291
Благодаря, mi_si! Как ме разгадаваш вече... 🤘🏼 Тъкмо започнах да се шашкам и си видях името. 🐸 Тогава се замислих - въпреки че сега сме с по-нисък рейтинг, имахме силно начало, 10-12 епизода рейтингът ни не е падал под 5-6. Имахме резултати като 8-9. Със стабилна фен база сме. В сошъла сме бетон. Да не говорим какъв фурор предизвиква сериалът извън Турция. В събота може да не сме първи по рейт при комшиите, но цял свят нас гледа. Затова и аз си мисля, че Сон яз и Кефарет са по-зле. Може да държат мааалко по-високи числа от нас в Турция, но нито имат тази фен база, която имаме ние, нито толкова добри резултати за стартиращи сериали. Според мен дори ще стават само по-лоши. За нас се надявам само да сме над 5, ще съм по-спокойна. 🤞🏼

И малко смях - вижте какъв чат се разразява в коментарите под снимката на Керем:


За превод ще помоля Али или Алекс да се включат. Че чичко Гугъл превежда щуротии. Wink
Виж целия пост
# 292
Днес сестрата на Ханде има рожден ден Simple Smile

Виж целия пост
# 293
Maви обаче наистина е малко копие на леля си Ханде
Виж целия пост
# 294

Ханде: Мисля, че няма нужда да споменавам, че аз снимах
Керем: Ти ли снима, или Хакан?
Хакан: @thebursin Според мен да оставим на зрителите, но разбира се, че аз @handemiyy
Хакан: @handemiyy доказателство?
Нещо такова си пишат, спорят кой е снимал Joy
Виж целия пост
# 295
Благодаря, mi_si! Как ме разгадаваш вече... 🤘🏼 Тъкмо започнах да се шашкам и си видях името. 🐸 Тогава се замислих - въпреки че сега сме с по-нисък рейтинг, имахме силно начало, 10-12 епизода рейтингът ни не е падал под 5-6. Имахме резултати като 8-9. Със стабилна фен база сме. В сошъла сме бетон. Да не говорим какъв фурор предизвиква сериалът извън Турция. В събота може да не сме първи по рейт при комшиите, но цял свят нас гледа. Затова и аз си мисля, че Сон яз и Кефарет са по-зле. Може да държат мааалко по-високи числа от нас в Турция, но нито имат тази фен база, която имаме ние, нито толкова добри резултати за стартиращи сериали. Според мен дори ще стават само по-лоши. За нас се надявам само да сме над 5, ще съм по-спокойна. 🤞🏼

И малко смях - вижте какъв чат се разразява в коментарите под снимката на Керем:


За превод ще помоля Али или Алекс да се включат. Че чичко Гугъл превежда щуротии. Wink
Ханде беше писала под снимката че мисли че няма нужда да казва че тя е снимала. Керем писал - ти ли снима или Хакан (оператора). Хакан е писал че е по добре да оставят избора на зрителите, но естествено че е той, и след това тагнал Ханде с коментар - имаш ли доказателства? Керем ясен - смее се
Виж целия пост
# 296
Ами... за да престанат да спорят кой, кого и кога е снимал, предлагам да започнат да си правят селфита. Заедно. Керем и Ханде. Гушнати. Може и целувка да има. Ние няма да им се сърдим. Нямаме цензура като комшиите. Не сме свенливи. 😅🤘🏼
Виж целия пост
# 297
От Туитър - Русия Wink


"Любов към Родината"
Виж целия пост
# 298
Изгледах внимателно края на серията. Надявам се, че по телефона ще засекат къде е Еда  и ще я свалят от самолета на принца. А бабата здраво ще го отнесе. /или чета много криминалета, или пък гледам такива, но е факт, че те не излитатот Турция, защото връщане после - йок/ 
Виж целия пост
# 299


На нашия сериал до момента са излъчени 2 епизода, +30 се чудех какво означава, че са закупени 30 или повече, но понеже е в процес на заснемане има знак + newsm78


Ако имаме именички в групата - честит празник! Мен на днешната дата преди три години ме направиха леля на прекрасно момиченце Heartbeat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия