Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 909
  • 729
# 330
Честир празник на днешните именици! Бъдетр здрави и щастливи 🌷

Добре, нося новини от кухнята.
За да не се чудите коя ще е до Еда по време на подписване... Аз отивам. Говорих с Ханде. За да не се карат Фифи, Джерен и Мело, а и лелята, тя също е опция, то там ще седна аз, споко 😆
Обаче най-яко ще е ако са Лейля и Ердем до младоженците. Те са епични заедно и ще направят такъв момента на Еда и Серкан.

Това с новите сценаристи не е ново значи. Така мисля, защото Неслихан от кога ни говори за този 29 епизод. Явно при тях се е знаело, но само да не избягат от оригиналните образи.
Виж целия пост
# 331
Благодаря, Али! И аз съм в ШОК, каквото и да значат думите на Неслихан! Тъкмо изгледах серията със руски субки. Усетих се, че се усмихвах от първата до последната минута..... И, ей ти булка Спасов ден..... нови сценаристи, различен епизод, шокирани и развълнувани погледи........
Ох, ох, ох.....
Дано, наистина, да е интересно, па макар и различно.....
Лека вечер!
Виж целия пост
# 332
Хммм, аз не знам какво да мисля. 🤪
По - добре нищо и кошницата ми с очаквания да е празна. 🤠
На мен тези сценаристи доста ми допаднаха. Страхотни епизоди си имахме и ще имаме още един такъв, предполагам.
В “Истанбулска невеста” си имаше доста интрижки и драма, та се надявам тоЗи сценарист да се придържа към ромкома. 🙏
Виж целия пост
# 333
Аз си я представям така  Еда като булка Blush
Виж целия пост
# 334
Благодаря за превода, Али! Мен думите на Неслихан не ме притесняват по никакъв начин, напротив - чувствам се развълнувана. Да видим какво са ни подготвили за този 29-ти епизод. Надявам се отново да ни зарадват. Въобще не мисля в посока, че щастливите събития от последните епизоди могат да се окажат сън. По-скоро ми е интересно какви толкова неочаквани и интересни обрати са замислили... Явно ще имаме още нови сценаристи, което е добре за нашия сериал - така като гледам, не изглежда да приключваме скоро. 🤘🏼🤘🏼🤘🏼
Виж целия пост
# 335
И аз не мисля, че са толкова смели, за да представят всичко като сън, защото това означава да подпишат смъртната присъда на сериала. Почитателите ще пощуреят просто. Според мен няма да позволят нещо подобно.
Нещо от феновете:
През цялото време са ни давали спойлер и никой не го разбра Joy
Виж целия пост
# 336
Хаха ще ме уморят тези хора, на всеки 5 серии нови сценаристи ли ще има , те тези тъкмо се развихриха, явно музата им се губи бързо Thinking
Аз на този етап не виждам как биха разделили Еда и Серкан , освен някой да си загуби паметта Joy
Виж целия пост
# 337
Явно феновете са "побъркали" продуцентите, защото от MF YAPIM официално са потвърдили, че засега няма смяна на сценаристи, просто ще се включи допълнително още един човек...

Това ми излиза, че е ново:


https://www.youtube.com/watch?v=vwuc8BCc6P8

Виж целия пост
# 338
azisiq, Алекс по-рано го беше превела. Ханде е написала нещо от сорта на: “Няма нужда да казвам, че аз съм снимала.”
Извинявам се няма да съм видяла публикацията на Алекс.
Благодаря ви.

А иначе Керем отново има нова снимка, дали Ханде пак не го е снимала?


Късмет има този фен дето се снимал с Керем


Всички са като едно голямо семейство
Виж целия пост
# 339
Скрит текст:
Явно феновете са "побъркали" продуцентите, защото от MF YAPIM официално са потвърдили, че засега няма смяна на сценаристи, просто ще се включи допълнително още един човек...

Това ми излиза, че е ново:

https://www.youtube.com/watch?v=vwuc8BCc6P8


Какво се случва с днешна дата?  

"Керем Бурсин обяви връзката им с Ханде Ерчел"  

Това вярно ли е? 
Виж целия пост
# 340
Пуснаха сцената с изрязаната целувка Wink
https://www.youtube.com/watch?v=4s5h6V-XTBw



Благодаря.
Най-сетне я пуснаха а дали ще пуснат целия епизод защото го изтриха веднага след нейното качване я изтриха . Има ли шанс да я качат и нея сега?


Ново от сета:
Виж целия пост
# 341
БлагаВест, ако беше истина, то до сега всичко да е пощуряло, че са го обявили. Туитъри, Инстаграми, страници... Бг-мама 😆
Такова нещо ще обявят заедно, според мен поне. Не единият да го каже пред някакви журналисти.
Виж целия пост
# 342
Здравейте момичета, може след сватбата да направят скок във времето и да видим Еда завършила и бременна, а Серкан да се суети около нея! Голям ще е сладур 😘
Знам, че тук има момичета фенки на ДЕК. Същият канал, който излъчва нашето филмче в Испания е купил и ДЕК. Ще започват да го излъчват скоро под заглавие Миналото винаги се завръща ( El pasado siempre vuelve).
Виж целия пост
# 343
Нещо, което прочетох сега - Неслихан/Наре напусна сериала Дъщерята на посланника, по болест...За една седмица прекрояват сценарий, всичко...
Виж целия пост
# 344
Според мен ще има някакъв обрат, може би няма да има сватба. Загуба на паметта - това го изключвам, защото вече имаше, макар и кратковременна... но все пак пак да повторят ми се струва странно.
Има вариант бабата да направи така, че Серкан да не може да дойде на сватбата. Нали ще има нови места, нови сетове, рестарт... т.е. пак ни връщат от някаква начална точка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия