Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 910
  • 729
# 345
Според мен ще има някакъв обрат, може би няма да има сватба. Загуба на паметта - това го изключвам, защото вече имаше, макар и кратковременна... но все пак пак да повторят ми се струва странно.
Има вариант бабата да направи така, че Серкан да не може да дойде на сватбата. Нали ще има нови места, нови сетове, рестарт... т.е. пак ни връщат от някаква начална точка...
Не вярвам феновете да им се гледат стари неща на нов прочит....
Виж целия пост
# 346
Скрит текст:
Явно феновете са "побъркали" продуцентите, защото от MF YAPIM официално са потвърдили, че засега няма смяна на сценаристи, просто ще се включи допълнително още един човек...

Това ми излиза, че е ново:

https://www.youtube.com/watch?v=vwuc8BCc6P8


Какво се случва с днешна дата?  

"Керем Бурсин обяви връзката им с Ханде Ерчел"  

Това вярно ли е? 

Ако е истина това е страхотна новина.
Виж целия пост
# 347
azisiq, Алекс по-рано го беше превела. Ханде е написала нещо от сорта на: “Няма нужда да казвам, че аз съм снимала.”
Извинявам се няма да съм видяла публикацията на Алекс.
Благодаря ви.

А иначе Керем отново има нова снимка, дали Ханде пак не го е снимала?


Късмет има този фен дето се снимал с Керем



Всички са като едно голямо семейство


Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Включвам се за малко с едно уточнение! Фенът от снимката, който е с Керем Бурсин всъщност е известен в Турция моден дизайнер (мъжка мода), негово име е Ферух Каракашли (Ferruh Karakasli) и често е човекът, който облича нашия любим главен герой в киното и в реалния живот! Heart

Хубава вечер от мен! Nature First Quarter Moon With Face
Виж целия пост
# 348
azisiq, Алекс по-рано го беше превела. Ханде е написала нещо от сорта на: “Няма нужда да казвам, че аз съм снимала.”
Извинявам се няма да съм видяла публикацията на Алекс.
Благодаря ви.

А иначе Керем отново има нова снимка, дали Ханде пак не го е снимала?


Късмет има този фен дето се снимал с Керем



Всички са като едно голямо семейство


Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Включвам се за малко с едно уточнение! Фенът от снимката, който е с Керем Бурсин всъщност е известен в Турция моден дизайнер (мъжка мода), негово име е Ферух Каракашли (Ferruh Karakasli) и често е човекът, който облича нашия любим главен герой в киното и в реалния живот! Heart

Хубава вечер от мен! Nature First Quarter Moon With Face

Благодаря за уточнението

Това от ново интервю на Керем ли е?


Любов......


Само как се гледат в очите с любов и нежност


А тук всички спят , само гадната Балджа е будна, дано я разберат в новия епизод че и тя е замесена и да я изритат от фирмата


Това май е от новия епизод който предстои
Виж целия пост
# 349
Купонът за рожденият ден на Гамзе тече с пълна пара


Виж целия пост
# 350
Такова малоумие рядко съм виждала в Турция.
Време е братята журналя да разберат и да си го набият мозъка като истина,че тези хора са актьори
Това е напълно излишно и това мълчание на продукция и правене на ПР на гърба на Ханде и Керем е гнусно да не кажа пошло
Усещам,че на Керем му писна да слуша едно и също като на развален грамофон плочата това е жив тормоз
Тези хора не е нужно да ги говорят с кого са дали са заедно,а с професионализъм за всеки актьор се касае това е което го прави личност не кой е мачкал чаршафите му на Керем.
Керем и преди този сериал съществуваше и след него ще е
Омръзна ми от това подлизурско държание на пресата която изведнъж нещеш ли го заобича ако има начин те ще станат сватовници на Ханде и Керем пак се повтарям ако има нещо между тях нека го оставим те да го обяват защото останалото влиза в графа ЛИЧНО - графа тормоз над дадена личност. Ай много запалих от тези селяндури ейй.
Разбрахме,че искате ХанКер ама АМЪН от евтиния братче чак го обградили като на засада....
Виж целия пост
# 351
Такова малоумие рядко съм виждала в Турция.
Време е братята журналя да разберат и да си го набият мозъка като истина,че тези хора са актьори
Това е напълно излишно и това мълчание на продукция и правене на ПР на гърба на Ханде и Керем е гнусно да не кажа пошло
Усещам,че на Керем му писна да слуша едно и също като на развален грамофон плочата това е жив тормоз
Тези хора не е нужно да ги говорят с кого са дали са заедно,а с професионализъм за всеки актьор се касае това е което го прави личност не кой е мачкал чаршафите му на Керем.
Керем и преди този сериал съществуваше и след него ще е
Омръзна ми от това подлизурско държание на пресата която изведнъж нещеш ли го заобича ако има начин те ще станат сватовници на Ханде и Керем пак се повтарям ако има нещо между тях нека го оставим те да го обяват защото останалото влиза в графа ЛИЧНО - графа тормоз над дадена личност. Ай много запалих от тези селяндури ейй Разбрахме,че искате ХанКер ама АМЪН от евтиния братче.
Абсолютно си права. Но не се ядосвай. Такива са навсякъде папараците. Нахални и манипулативни. Не разбирам какво точно го питат и какво им отговаря Керем, но от коментарите след това разбирам, че най-нагло са намесили и името на Серенай. Задали са му въпрос за Новогодишната програма и за това защо Ханде не е пяла. Като много грозно са подхвърлили: "Тя и Серенай пее хубаво и има хубав глас".
Опитват се да внасят раздор и интрига....
Виж целия пост
# 352
Такова малоумие рядко съм виждала в Турция.
Време е братята журналя да разберат и да си го набият мозъка като истина,че тези хора са актьори
Това е напълно излишно и това мълчание на продукция и правене на ПР на гърба на Ханде и Керем е гнусно да не кажа пошло
Усещам,че на Керем му писна да слуша едно и също като на развален грамофон плочата това е жив тормоз
Тези хора не е нужно да ги говорят с кого са дали са заедно,а с професионализъм за всеки актьор се касае това е което го прави личност не кой е мачкал чаршафите му на Керем.
Керем и преди този сериал съществуваше и след него ще е
Омръзна ми от това подлизурско държание на пресата която изведнъж нещеш ли го заобича ако има начин те ще станат сватовници на Ханде и Керем пак се повтарям ако има нещо между тях нека го оставим те да го обяват защото останалото влиза в графа ЛИЧНО - графа тормоз над дадена личност. Ай много запалих от тези селяндури ейй Разбрахме,че искате ХанКер ама АМЪН от евтиния братче.
Абсолютно си права. Но не се ядосвай. Такива са навсякъде папараците. Нахални и манипулативни. Не разбирам какво точно го питат и какво им отговаря Керем, но от коментарите след това разбирам, че най-нагло са намесили и името на Серенай. Задали са му въпрос за Новогодишната програма и за това защо Ханде не е пяла. Като много грозно са подхвърлили: "Тя и Серенай пее хубаво и има хубав глас".
Опитват се да внасят раздор и интрига....

Бъркат в раните на хората,а Керем така и не свикна на тия простащини ама той сам си го направи сега ще си търпи последиците мисли,че всички са като него ама ЙОК....
Мен най-много ме е яд на продукцията която си мълчи като пукъл и нищо не прави и все Керем трябва да мие срама на всичко от къв зор?
Виж целия пост
# 353
Струва ми се, че виждам Балджа и Айдан. Чудя се Серкан, Енгин и Ферит дали ще видят всички заспали.... или Балджа ще се издаде, че не е спала Smirk
Виж целия пост
# 354
https://youtu.be/0u1Y6dI0reQ

Башак/ Пърл наистина е много добра! Purple Heart

"...Двама близки приятели, изискана интерпретация, специално представление ..."
Виж целия пост
# 355
Две клипчета от мен за лека нощ:


Серкан Болат в цялата си прелест. 💙


И любимите Еда и Серкан. 💗
Виж целия пост
# 356
Интервюто от снощи го има качено с английски субтитри. Аз сега го видях. Керем ми направи много добро впечатление - възпитан, любезен, спокоен. Справя се прекрасно с папараците. Има модерно холивудско излъчване и глупави въпроси не могат да го ядосат или разстроят. Да продължава да е така лъчезарно умно момчето Heart
Според мен е правилен подходът му, харесва ми, че е така земен достъпен - така е и по-близо до феновете.
Ето линк - https://www.youtube.com/watch?v=mdfTW-3yg9U

За журналистите и аз се ядосах. Нямам думи. Ама явно това са жълтите медии в Турция. Rage В началото един от журналистите май ядеше, мляскаше нещо (неуважение - да ядеш и да задаваш въпроси с пълна уста... още повече по време на Ковид, когато е редно да се носи маска на такова близко разстояние Weary ) и Керем май го помоли да не яде докато разговорят. Smile

Иначе, с уважение коментира Серенай, когато журналистът вметна, че Серенай има хубав глас, Керем просто потвърди, че има хубав глас. Smile И с ирония сягаш благодари, за вметката между другото (което ми се стори нахлуване в личното пространство, ама журналистът вдва ли се усети).

Каза, че снимките в Сапанджа са правени по време на сет, т.е. пак по време на работа, както онази снимка с долепените бузи от годежа. Т.е., че хората "търсят под вола теле". Питаха за коментара на майка му - той пита какво е писала майка му - те му викат, че е писала, че моделът и хубав и той вика, ами да, не е ли права Smiley

На няколко пъти повтори, че с колегите, включително Сарп, Ханде и екипът с камерите са близки приятели, че се забавляват заедно. Каза, че като си толкова много време заедно няма значение дали искаш или не искаш в крайна сметка се сприятеляваш с хората в екипа.

Като го питат дали има любов - пак казва, че няма, каза, че полагат усилия още от началото, че са работили много с Есин Доган и че всичко е написано в сценария, което улеснява работата им.
Виж целия пост
# 357
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден изпълнен с много положителни емоции Hug
Виж целия пост
# 358
Добро утро!
Пожелавам си един ден в който по малко да коментирате братята журналя и тъпотиите от снощи

Виж целия пост
# 359
Здравейте момичета,


Не знам журналистите дали търсят под вола теле, за мен важното е , че  гледайки сериала вярвам в любовта на Серкан и Еда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия