Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 910
  • 729
# 375
Flowers Four Leaf CloverРаботата на актьора е да пресъздава образа на героя с помощта на различни похвати-мимика ,жест,поглед,поведение, глас, тембър и т. н и колкото по- добре използва тези инструменти ,толкова по убедителен ще бъде.  Във времето до следващия епизод се връщам и гледам стари епизоди на нашия сериал. Много ми е странно като започнат да питат зрителите тази или онази любовна сцена как се изиграва, ако няма чувства между актьорите.Ами така ,с висок професионализъм.Това, което виждам и ме вълнува във филма са чувствата и поведението на Серкан и Еда, а не на Керем и Ханде, т.е актьорите така са се въплътили в образа на героите, че не личи ,че играят. За мен това е висок професионализъм. Всичко останало са фенски измислици и фантасмагории.А какво правят или не правят след като угаснат прожекторите си е тяхна лична работа и от уважение към тях не бива да се меси никой.Но просотията ходи по хората за съжаление.Flowers Four Leaf Clover


Подкрепям без да има какво да добавя!
Виж целия пост
# 376
Ново от Керем:
https://twitter.com/i/status/1351482973309296642




Виж целия пост
# 377

https://twitter.com/i/status/1351484137601986560
Виж целия пост
# 378
Керем на единия сет с един пръстен, на другия сет с друг пръстен, да вземе и в живота да сложи пръстен Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Шегичка, не го давам още Smiling Imp
Виж целия пост
# 379
Китчицата е на пръста, на правилния!!!


Виж целия пост
# 380
Китчицата е на пръста, на правилния!!!


Не беше ли и преди на дясната ръка?

Ханде има златно пръстенче на средния пръст на лявата ръка, а тук виждаме само цветето.  
А й снимка е правена срещу огледало, така че би следвало ръката, с която държи телефона да е дясната, освен, ако не е обърнала снимката.

Скрит текст:
Сега забелязах, че е с дрехите от сцените в офиса преди къната вечерта, когато се разправя със Серкан за захарта и когато покани Балджа на партито:

Явно не е нова снимка.
Виж целия пост
# 381
Това феновете страшна работа Stuck Out Tongue Winking Eye
"Къде е била Ханде днес"

Виж целия пост
# 382
Как беше лафът - да не се дебнем, че ще се хванем Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 383
Под тази снимка nocturne са написали
Nocturne princess @handemiyy looks flawless with her FW21 puffer jacket! - #nocturne #handeerçel #nocturnestyle #fallwinter2021
Принцесата на Ноктюрн @handemiyy изглежда безупречно с пухеното си яке FW21!


Снощи са питали Мелиса за Керем иХанде и е тя отговорила: „Дори и да има нещо, не бива да сме тези хора, които говорят за това. Ханде и Керем трябва да направят изявление, защото все пак това е техният живот. Иска ми се списанията да могат да разберат това. "
https://twitter.com/i/status/1351456735437926401
https://twitter.com/i/status/1351480476318445568
https://twitter.com/i/status/1351450748257787904

Виж целия пост
# 384
                         Оlaf in summer                                                



                            Kerem in winter

Виж целия пост
# 385
Клипче от годежа Stuck Out Tongue Winking EyeJoyJoy  - https://twitter.com/i/status/1351524912100466688
Извадили са забавните реакции по време на годежа и са ги монтирали JoyJoyJoy

Няма ли да има скоро нов трейлър, снимки, някой лайф, вече искам да идва събота...

Керем като снима в Айнен Айнен, не значи ли, че са приключили със снимките на 28 еп и кастът почива ден-два, а той ползва времето да снима Айнен Айнен?

Сигурно утре-вдругиден ще почнат снимките по вълнуващият 29 епизод пълен с обрати, ново начало и нови сетове?
Виж целия пост
# 386
Без изненади : Simple Smile  Любимият мъжки герой на Somera2020 е #Serkan

Sunglasses
Виж целия пост
# 387
Привет, да се включа с коментар за новото попълнение при сценаристите. Аз не съм гледала Истамбулската невеста, но майка ми го следеше и от там знам някои неща, т.е. ГГ са ги оженили в началото и през цялото време показват живота им след сватбата. Радости, тревоги, и т.н. Може новичкият да им подскаже интересни неща за след сватбата.
Така, че аз се надявам да има сватба и от там да започне веселбата, лоши, по-лоши, най-лоши кокошки и други, нашичките заедно се справят с тях. Има комични и романтични ситуации и най-вече много любов между Серкан и Еда. Ще чакаме и Бамбиботче (дано не обърках).
Виж целия пост
# 388
Няма ли да има скоро нов трейлър, снимки, някой лайф, вече искам да идва събота...

Уж ще има фраг тази вечер. Разгледах в туитър, там много фенове питат, няма някакъв официален туит от MF YAPIM, но хванах един коментар, че "ще ни уведомят, когато дойде"... Ама вчера са писали, че днес ще има. Ще почакаме и ще видим Simple Smile

Отделно и на мен ми липсват лайфовете. Втора седмица, ако не греша нещо, нямаме такъв от тях двамата.
Виж целия пост
# 389
Тъкмо в туитър ми попадна инфо, че тази вечер щели да пуснат фрагман, в откъса се вижда и тест за бременност.. Вече бях на път да се хвана, че е от официалния акаунт на MF YAPIM като видях, че перчема на Серкан го няма. Феновете за пореден път са се занимавали да сглобяват от предишни сериали Joy

Това в поста на Сани ми попадна и на мен, журналисти са досаждали на Мелиса и Анъл с въпроси за Ханде и Керем. Русокоска хубаво е отговорила, накратко може да се преформулира в ”що питате мен, да не съм им светила” Joy
Заради упоритите слухове, че са двойка ли спряха лайфовете Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия