Работата на актьора е да пресъздава образа на героя с помощта на различни похвати-мимика ,жест,поглед,поведение, глас, тембър и т. н и колкото по- добре използва тези инструменти ,толкова по убедителен ще бъде. Във времето до следващия епизод се връщам и гледам стари епизоди на нашия сериал. Много ми е странно като започнат да питат зрителите тази или онази любовна сцена как се изиграва, ако няма чувства между актьорите.Ами така ,с висок професионализъм.Това, което виждам и ме вълнува във филма са чувствата и поведението на Серкан и Еда, а не на Керем и Ханде, т.е актьорите така са се въплътили в образа на героите, че не личи ,че играят. За мен това е висок професионализъм. Всичко останало са фенски измислици и фантасмагории.А какво правят или не правят след като угаснат прожекторите си е тяхна лична работа и от уважение към тях не бива да се меси никой.Но просотията ходи по хората за съжаление.
Подкрепям без да има какво да добавя!











Любимият мъжки герой на Somera2020 е 
