Фармация

  • 955
  • 4
Здравейте, да попитам лесно ли се свиква да разчиташ рецепти, когато станеш фармацевт😁
Виж целия пост
# 1
Да отговоря леко хумористично 😉
Български фармацевт с двадесетгодишен стаж, при посещение в Египет, случайно разчел текст от 26-ти век пр.н.е.

А сериозно на въпроса- свиква се,първо помагат колегите с опит,после и ти на тях ще започнеш,и така Simple Smile Често пациентите имат и телефон на лекаря, така че ако е безобразно зле прескрипцията,може да звъннем. И разбира се проверка на дозите препоръчвам.
Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да наистина написаното е като йероглифи и това ме притеснява😄Много благодаря 😊
Виж целия пост
# 3
Здравейте, да попитам лесно ли се свиква да разчиташ рецепти, когато станеш фармацевт😁

Няма да се налага вече.
Тук там вече се срещат ел. рецепти.
Ти докато завършиш се надявам изцяло да сме в електронно здравеопазване.
Виж целия пост
# 4
Няма да се налага вече.
Тук там вече се срещат ел. рецепти.
Ти докато завършиш се надявам изцяло да сме в електронно здравеопазване.

Да и аз се надявам, в 10 клас съм и има възможност да станат електронни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия