Мнения за Американски университет Благоевград

  • 70 459
  • 576
# 255
Дали са приели всички на ранно? Simple Smile
Отстъпките за цялото следване ли са едни и същи при вас?
Виж целия пост
# 256
Всички приети ли са с 20% стипендия?
Виж целия пост
# 257
И моят син е приет🙂 с 20%. Май всички деца, кандидатствали там са приети  -поне от тези, които познава. Не всички са с 20%, има и с по 30%.
Виж целия пост
# 258
Моя син е с 10%, но за цялото следване. При вас как е?
Виж целия пост
# 259
Здравейте! Честито и успехи на всички приети дечица! Тъй като вече няма стипендия за ранно кандидатстване и БГ граждани (поне така ми обясниха, а и от сайта така изглежда), исках да попитам децата, приетисъс стипендия, с какъв успех са, отличен ли?
Благодаря и успехи пак!
Виж целия пост
# 260
Как да няма за БГ граждани и ранно записване? Тази година на отворените врати казаха, че има.
Виж целия пост
# 261
И аз разбрах че няма за ранно записване. Моят син не е с отличен успех. Особено 9 и 10 клас.
Виж целия пост
# 262
Моят син е с академична справка 6.00 и е приет с 40% стипендия .
Виж целия пост
# 263
Моят син е с академична справка 6.00 и е приет с 40% стипендия .
Пише ли за какъв период е тази остпъка? Явно тази година е различно и затова ми е интересно.
Виж целия пост
# 264
За цялото обучение.
Виж целия пост
# 265
Стипендията е за целия период на обучение , т.е.4 години, като колкото по-висока е стипендията, толкова по-висок успех трябва да изкарваш. При 20% стипендия - успех 2.50 и нагоре от 4, което, според мен, е лесно постижимо
Виж целия пост
# 266
Всички приети ли са с 20% стипендия?
Синът ми е с 20%
Виж целия пост
# 267
Моят син е с академична справка 6.00 и е приет с 40% стипендия .
А, какъв успех трябва да покрива?
Виж целия пост
# 268
И моя си е приет с 40%, и искат успех 2,5+ CGPA
Виж целия пост
# 269
Странно нисък успех за такъв процент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия