ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 5

  • 25 694
  • 734
# 585
Ужас. Загубих. Добре че не се басирахме 😂
Виж целия пост
# 586
Той и Добата май ще участва. Дадоха го за малко при участниците.
Виж целия пост
# 587
Да си мускулест може да е много неща но не и талант.
Виж целия пост
# 588
Точно щях да попитам, с какъв талант е блеснал Йоргос Joy

За Добрин, ако се яви, е ясно - предно салто за една по-чиста природа.
Виж целия пост
# 589
Точно щях да попитам, с какъв талант е блеснал Йоргос Joy

За Добрин, ако се яви, е ясно - предно салто за една по-чиста природа.


Гледах го Георгиус снощи.Участваше с още трима.Бях забравила колко рядко тъпо същество е. ooooh! Те го питат нещо,той само повтаря "Максимус...Максимус..."Сега бил гладиатор,следващия път ще покаже Тарзан.Joy
Жесток талант...Mr. Green
Пуснаха го,за да се посмеят и другата седмица.
Виж целия пост
# 590
Абсолютен малоумник. Въобще не беше ни смешен, ни забавен... Кръгла нула. Уж са ги отсявали, с какво е впечатлил отсяващите не мога да си обесня.
Виж целия пост
# 591
Изпуснала съм го(( Не го гледам предаването, но ...ще се поправя))
Липсват ми салтата на Добата, в трепетно очакване съм. То такъв талант не е за изпускане, че и победител в игрите, направо ...най-добрия. Остава и това предаване  да спечели и вече съм мат направо.
Виж целия пост
# 592
Голяма тъпня беше- да, но те като цяло пускат куцо, кьораво и сакато.
Виж целия пост
# 593
Георгиус не съм гледала, но предполагам за таланта какъв му е според него. Най-красиво тяло мъжко сигурно, човекът си е повярвал , че е Аполон прероден))
Виж целия пост
# 594
Между Аполон и Рапунцел, пак размята коса. А като заговори... по-добре да беше мълчал.
Виж целия пост
# 595
За мен е бавно развиващ се.
Виж целия пост
# 596


На страницата във Фейсбук може да изберете своята двойка, на която ще стискате палци и ако тя победи ако имате късмет може и да получите подарък от победителите. Wink

Остана по-малко от месец до началото на така чаканото онлайн реалити.
Двойките вече са потвърдени. Да се надяваме, че повече липси няма да има.
Да припомня, че Ники Мартинов се отказа, така и не се разбра каква е причината, а Хепи Ванче счупи крак и ще присъства като ''мажоретка''
Така имаме три двойки от Игри на волята, две от Фермата, една от Сървайвър и две смесени (Сървайвър и Господари на Ефира + Сървайвър/Фермата и Фермата). Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Значи съм за Весо и Роберта. Не ги харесвам, ама съм фен на 1ви сезон и искам да им натрият носовете на тея тикви от 2ри сезон. Grinning
Виж целия пост
# 598
Аз съм за ДжеритУ Grinning
Виж целия пост
# 599
Аз не знам дали ще успея да гледам, но сякаш съм за Красимир и Краси. МНого ми се гледаше Габи във Фермата, но нали излезе, та сега не знам как би се справила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия