Има ли значение размерът

  • 11 537
  • 153
# 15
Разбира се, че има значение. Мечо Пух го е казал " Колкото повече, толкова повече".
Виж целия пост
# 16
Гласувах за “Размера няма значение”. Най-точния отговор е за мен. Вярно е че с малко моливче повечето няма да разберем какво се случва. Ама каква файда от голям, когато на индивида му липсва всякаква координация, усет и опит. Члена е без значение, ако собственика му може да ме задоволи.
Виж целия пост
# 17
Бътъркейк, различни на ширина, на см е едно и също. За увеличаването, да.
Ксения, внимавам навсякъде, ако това е към мен.
По темата да се изкажа. Да, размерът има значение, макар да не разглеждам мъжете като полов орган. Форма и дебелина също са важни и естествено индивидуалните умения. За това колко ни стига е спорно. Ако достигна вагинален оргазъм - всичко е наред.
Е да, де, въпросът е колко см може всяка вагина да поеме. Някои могат и 30 см, други и при 9 см ги боли. Изобщо, дълбочини всякакви. Въпросът е да ви съвпаднат и на двамата и тогава всичко е точно.
Виж целия пост
# 18
По-скоро попадат на неумел мъж.
Виж целия пост
# 19
По-скоро попадат на неумел мъж.
Абсолютно. Болката е свързана с недостатъчна възбуда.
Виж целия пост
# 20
Има и фригидни жени, за които секса е насилие.
Виж целия пост
# 21
Според мен, фригидни жени няма, а мъже които не могат да ги предразположат.
Виж целия пост
# 22
Според мен, фригидни жени няма, а мъже които не могат да ги предразположат.
А не, това не е вярно ! Разбира се, че има фригидни жени. Вината не е винаги и само е в мъжете, макар на тях природата да е отредила доминиращата роля в секса.
Виж целия пост
# 23
Гласувах за “Размера няма значение”. Най-точния отговор е за мен. Вярно е че с малко моливче повечето няма да разберем какво се случва. Ама каква файда от голям, когато на индивида му липсва всякаква координация, усет и опит. Члена е без значение, ако собственика му може да ме задоволи.
Не е най- точния отговор, защото никой не пита за уменията на носителя на сантиметрите.
Приема се, че индивидите са с изравнени други възприятия, координации, усет и опит.

ПП. Колко време би издържала индивидът да те задоволява по разни други начини, за да компенсира моливчето?

ППП. По мое скромно мнение, вследствие дългогодишни наблюдения, фригидни жени наистина няма.
Но пък, има собствени мъже, които са в състояние да ги направят такива за нула време и после се чудят какво станаА?
Виж целия пост
# 24
Неадекватна дължина трудно се компенсира с каквито и да е умения и трикове. Няма нужда да комплексираме никой, но нека и не бъдем пък чак толкова политически коректни. 

И да потвърдя, че не само дължина, а дебелина (!!!) и форма играят роля.
Виж целия пост
# 25
Е, каква пък да му е фОрмата?

По темата, точно уменията са от значение, размерът не толкова. Според мен.
Виж целия пост
# 26
Е, каква пък да му е фОрмата?

По темата, точно уменията са от значение, размерът не толкова. Според мен.
Аз си падам по форма тип банан.
Виж целия пост
# 27
И сега цялата мъжка аудитория четяща форума със смъкнати гащи и линийка в ръце започват трескаво да се оглеждат къде наблизо има банан ... Mr. Green 
Виж целия пост
# 28
Размерът няма значение ,стига да е голям.Осем сантиметра е една запалка,моля ви се...
Виж целия пост
# 29
И от мен един глас за банана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия