Къде в Бургас? 58

  • 52 451
  • 755
# 225
Здравейте, някой минавал ли е през кабинета за ваксинация на Военна болница? Утре ни е датата чрез електронния регистър и се чудя има ли ваксини, няма ли? Евентуално, ако няма там, къде можем да отидем без час?
Виж целия пост
# 226
Свекър ми вчера се е обадил на личния лекар и той му е казал да отиде, че има ваксини на Астра Зенека. Отишъл е веднага, без да се е записвал предварително и са му я поставили. Няма никакви странични реакции, каза, че дори схващане на ръката няма.
На Модерна със сигурност знам, че не са получавали в Бургас досега. На Пфайзер мисля, че има в момента само за изборните наблюдатели.
Виж целия пост
# 227
Здравейте. Моля препоръчайте ми адвокат, с който бих могла да се посъветвам за покупка на апартамент на зелено?
Виж целия пост
# 228
В неделя се ваксинирахме без час в Николай Чудотворец - влиза се от входа на новия Хирургически корпус, нямаше чакащи, тел 056816454, обадих се и казаха, че имат АЗ и може да отидем без час
Виж целия пост
# 229
Здравейте. Моля препоръчайте ми адвокат, с който бих могла да се посъветвам за покупка на апартамент на зелено?
Петя Владикова
Виж целия пост
# 230
Виждали ли сте някъде да се продава сирене на Бор Чвор? По-конкретно търся прясното им домашно сирене.

https://borchvor.com/produkt/%d0%bf%d1%80%d1%8f%d1%81%d0%bd%d0%b … 0%b2%d0%be%d1%80/
Виж целия пост
# 231
Бихте ли ми препоръчали маникюристка от която сте доволни в Братя Миладинови. Има няколко салона, но тъй като за пръв път мисля да си правя гел лак и все още нямам лични впечатления. Ориентировъчно какви са цените за изчистен маникюр с гел лак без декорации?
Виж целия пост
# 232
Бихте ли ми препоръчали маникюристка от която сте доволни в Братя Миладинови. Има няколко салона, но тъй като за пръв път мисля да си правя гел лак и все още нямам лични впечатления. Ориентировъчно какви са цените за изчистен маникюр с гел лак без декорации?
Аз правя тук: https://www.facebook.com/beautystudioeva/, Деси е маникюристката /две Десита са в салона/, прави точно изчистен маникюр, какъвто и аз обичам, 35 лв., с оформяне и всичките му салтанати.
Виж целия пост
# 233
Бихте ли ми препоръчали маникюристка от която сте доволни в Братя Миладинови. Има няколко салона, но тъй като за пръв път мисля да си правя гел лак и все още нямам лични впечатления. Ориентировъчно какви са цените за изчистен маникюр с гел лак без декорации?
Аз правя тук: https://www.facebook.com/beautystudioeva/, Деси е маникюристката /две Десита са в салона/, прави точно изчистен маникюр, какъвто и аз обичам, 35 лв., с оформяне и всичките му салтанати.

Ако ще ходите при Деси за маникюр си предвидете грубо 2 часа, работи старателно и качествено, но в тази времева рамка, затова и спрях да я посещавам, просто не мога да отделям по толкова време, а тя не работи в събота.
Виж целия пост
# 234
Като стана въпрос за маникюристка кажете някоя от Славейков, само за гел лак, без декорации и подобни, и да работи бързо. Ходя сега при една жена, но тя повече говори отколкото да прави маникюр. Ако работи и в събота ще е супер.
Виж целия пост
# 235
Бихте ли ми препоръчали маникюристка от която сте доволни в Братя Миладинови. Има няколко салона, но тъй като за пръв път мисля да си правя гел лак и все още нямам лични впечатления. Ориентировъчно какви са цените за изчистен маникюр с гел лак без декорации?
Аз правя тук: https://www.facebook.com/beautystudioeva/, Деси е маникюристката /две Десита са в салона/, прави точно изчистен маникюр, какъвто и аз обичам, 35 лв., с оформяне и всичките му салтанати.

Ако ще ходите при Деси за маникюр си предвидете грубо 2 часа, работи старателно и качествено, но в тази времева рамка, затова и спрях да я посещавам, просто не мога да отделям по толкова време, а тя не работи в събота.
Хм, не се е случвало повече от час и 10-15 мин да ми отнеме свалянето на стария лак и слагането на новия, но наистина си е времеемко занимание Simple Smile.
Виж целия пост
# 236
Бихте ли ми препоръчали маникюристка от която сте доволни в Братя Миладинови. Има няколко салона, но тъй като за пръв път мисля да си правя гел лак и все още нямам лични впечатления. Ориентировъчно какви са цените за изчистен маникюр с гел лак без декорации?
Аз правя тук: https://www.facebook.com/beautystudioeva/, Деси е маникюристката /две Десита са в салона/, прави точно изчистен маникюр, какъвто и аз обичам, 35 лв., с оформяне и всичките му салтанати.

Ако ще ходите при Деси за маникюр си предвидете грубо 2 часа, работи старателно и качествено, но в тази времева рамка, затова и спрях да я посещавам, просто не мога да отделям по толкова време, а тя не работи в събота.

А вие можете ли да ми препоръчате друг тогава? Два часа си е доста време.
Виж целия пост
# 237
Бихте ли ми дали контакт с асансьорен техник или фирма ,която да обслужва вход.Ако може да е някъде в центъра,Възраждане или Братя Миладинови.
Виж целия пост
# 238
Само нещо да вметна по повод маникюра с гел лак - търсете човек, който работи съвестно и с качествени материали, подхождайки с грижа към вашите нокти.
Има маникюристки, които стържат до безобразие с Ел. пилите или на ръка, с оглед да е по-бързо и да не се занимават, но това е много нарушаващо цялостта на нокътната плочка.
После що ноктите се чупели, или що не могат месеци наред да се възстановят дори и без гел....
За чисти нокти без гел лак поставянето му отнема около 40-50 Мин., за нокти с гел лак, който трябва да се свали - около час и половина. Само за цвят говорим.
Виж целия пост
# 239
Да питам в тази връзка за маникюристка, която прави качествен обикновен маникюр, без геллак. Имам здрави нокти, нося къс маникюр, просто не обичам да се занимавам сама. Освен Дафина за никоя не се сещам, ще се радвам да прочета и за други в града.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия