Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 65/

  • 27 767
  • 745
# 210
Магия, знаеш ли кое ми вдъхва някаква надежда - това, че цялата фен база е пощуряла, както след епизод 25. Сценаристите трябва да знаят, че подписват смъртната присъда на сериала, ако съберат Серкан и Селин и накарат Еда да страда. Много малко фенове ще продължат да гледат при такъв сценарий. Буквално един епизод макс на драма може да име и после нещата трябва да започнат да се оправят. Освен това трябва да ни дадат обрати задължително, както и хубави ЕдСер моменти. Зарежете турския рейтинг, сериалът е обичан заради ЕдСер. Никой не иска да ги гледа разделени.
Виж целия пост
# 211
Бърборанке, тъкмо това си мислех и аз. Феновете са откачили и сценаристите ще го вземат предвид и няма да проточат тази история твърде дълго. Сигурна съм, че има някаква скрита от нас логика зад амнезията, която ние не знаем. За сега съм забелязала, че когато ни приземят по този начин, новите СЦ после ни поднасят голяма доза любов между Еда и Серкан и ние пак излитаме в облаците. Явно ще се наложи да търпим и да гледаме..
Виж целия пост
# 212
Flowers HibiscusАз не съм насроена зле към предстоящия епизод. Поставям се на мястото на Серкан. Не помни миналото си, но усеща , че има нещо , което му бяга. Перушана му е объркала мислите и е изградила у него погрешна представа за Еда.Той знае за някаква си Еда , но не я е виждал .Когато я види,в един момент ще започне да му светва и дали веднага или  с течение на времето , ще започне да реди пъзела.Еда също няма да стои безучастна.Има го Сириус, има я майка му, това са същества , с които има силна емоционална връзка,както и самата Еда.До този момент, той не е имал  дразнители от миналото, които да го провокират.Живял е в гората и  Перушана му се е мотала в краката.Така ,че споко.
  Колкото до Селин, не знам какви ще ги къдри, когато  Серкан бей подреди пъзела!? И Селин и Балджа  са от един дол дренки- яко ги боли главата.
Виж целия пост
# 213
Надявам се да си права и новите сценаристи да не повторят грешката на Айше и стария екип сценаристи, протаквайки раздялата между ГГ в 10 епизода.
Бърборанке, тъкмо това си мислех и аз. Феновете са откачили и сценаристите ще го вземат предвид и няма да проточат тази история твърде дълго. Сигурна съм, че има някаква скрита от нас логика зад амнезията, която ние не знаем. За сега съм забелязала, че когато ни приземят по този начин, новите СЦ после ни поднасят голяма доза любов между Еда и Серкан и ние пак излитаме в облаците. Явно ще се наложи да търпим и да гледаме..
Виж целия пост
# 214
Момичета след първоначалният шок, помислих, изчетох ви и се успокоих. И през това ще трябва да минем. Наистина не вярвам да съберат Серкан и Селин, защото всичко живо ще пощурее. А и бойната Еда ще се завърне след първоначалният шок. Ще имаме няколко епизода, в които ще се ядосваме, ще преживяваме всичко с Еда и Серкан (ние и без това от първи епизод сме така), но нещата лекичко ще започнат да си идват на мястото. Знаем Серкан и 100 пъти да живее все в Еда ще се влюби. Най-добре да лягаме, нощно време както знаете, не се мисли много и не се вземат решения. Утре преспали, поуспокоени и отново с розивите очила. Лягам си оптимистино настроена доколкото мога и съм доволна, че ще ги гледаме и занапред. Flowers Hibiscus  Purple Heart

Лека нощ !

Фрагманът има близо 14 000 коментара. Фандома подпали яко.




Гледам си редактираният коментар и като видя физиономията на перушана... Animal See No Evil
Виж целия пост
# 215
Ей като стана дума за амнезия и какво отключва спомени се сетих за един филм, който сигурно повечето от вас са гледали. Той обаче си е бая драма Joy

Сигурна съм , че Серкан бързо ще си спомни всичко , 3-4еп. макс. А , че ще има и комедия е 100% сигурно ; )
Виж целия пост
# 216
Мисля си, че Серкан пъряо ще ск изясни картинката със Селин. Дали като започне да рови как 5ни защо нейните акции са се озовали в Еда, дали чудейки се защо близките му са резервирани към Селин, но мисля че първо ще си спомни какви ги е  свършила Селин и ще си я прати отново в гората. Така ше остане само да се джавкат с Еда (много обичах да ги гледам как се хапят с думи) и постепенно да си се влюби отново в Еда. А Еда знае как да влияе на този мъж...
Виж целия пост
# 217
Само се надявам Серкан наистина да си спомни всичко. Защото съм гледала не един и два подобни сценария с амнезия, в които ГГ пак се влюбваха, но героят с амнезия не си спомняше миналото. Просто се влюбваше отново в същия човек и продължаваха напред. Но в нашия случай е задължително Серкан да си спомни всичко. Просто е грехота да забрави такава любов и всичко хубаво, което са преживяли заедно. 💞

И... един въпрос от нета, който тормози и мен - какво са правили 2 месеца във вилата в гората Селин и Секран?? 🤬
Виж целия пост
# 218
Споделям тази песен, която свързам с моя любим, който го няма с месеци наред в необятните океани и мисля, че добре описва връзката между Серкан и Еда:


За тези, които не я знаят в скрит текст ще постна текст и превод:
Скрит текст:
Heart beats fast
Colors and promises
How to be brave?
How can I love when I'm afraid to fall?
But watching you stand alone
All of my doubt suddenly goes away somehow
One step closer
I have died every day waiting for you
Darling, don't be afraid
I have loved you for a thousand years
I'll love you for a thousand more
Time stands still
Beauty in all she is
I will be brave
I will not let anything take away
What's standing in front of me
Every breath
Every hour has come to this
One step closer
I have died every day waiting for you
Darling, don't be afraid
I have loved you for a thousand years
I'll love you for a thousand more
And all along I believed I would find you
Time has brought your heart to me
I have loved you for a thousand years
I'll love you for a thousand more
One step closer
One step closer
I have died every day waiting for you
Darling don't be afraid
I have loved you for a thousand years
I'll love you for a thousand more
And all along I believed I would find you
Time has brought your heart to me
I have loved you for a thousand years
I'll love you for a thousand more
--------
Сърцето ми бие бързо
цветове и обещания...
Как да бъдем смели?
Как мога да обичам като се страхувам да не падна?
Но, гледайки да не останеш сам,
всичките ми съмнения изведнъж си отиват някак си
Една стъпка по-близо

Аз умирах всеки ден, очаквайки те!
Скъпи, не се страхувай, аз се влюбих
за хиляда години,
Ще те обичам за хиляда и повече.

Времето е спряло
Красотата е във всичко, тя е..
Ще бъда смела
Няма да позволя на нищо да те отнеме
Както стоейки пред мен
Всеки дъх
Всеки час е дошъл за това
Една стъпка по-близо..

Аз умирах всеки ден, очаквайки те!
Скъпи, не се страхувай, аз се влюбих
за хиляда години,
Ще те обичам за хиляда и повече.

И през цялото време вярвах, че ще те намеря.
Времето е донесло сърцето ти за мен
Влюбих се за хиляда години,
Ще те обичам за хиляда и повече

Една стъпка по-близо
Една стъпка по-близо

Аз умирах всеки ден, очаквайки те!
Скъпи, не се страхувай, аз се влюбих
за хиляда години,
Ще те обичам за хиляда и повече.

И през цялото време вярвах, че ще те намеря.
Времето е донесло сърцето ти за мен
Влюбих се за хиляда години,
Ще те обичам за хиляда и повече.
Преводът не е мой.
В РП имаше подобен момент, но ГГ си спомни всичко след като се влюби отново в нея. Просто мозъкът му е защитавал чувствата му и само зчувства със същата сила можеха да отключат спомените.
Виж целия пост
# 219
Само набързо да напиша нещо, че от одеве ме човърка, но ми трябваше малко време. Имах спомени, че бях виждала коментари след появата на Балджа, че си искаме Селин, но не помнех от кой бяха, та сега вероятно и авторките им ще шокирам 😆
Алекс и Пеперудка са писали, че си искат Селин обратно, вместо Балджа.
Отделно БРО беше споделила фенски мераци, че си искат Селин и Алптекин обратно.
Е, сега Селин си я имаме, явно бавно и славно желанията на феновете се изпълняват, просто не по този начин, по който са искани 😆
Така че, мили дами, мадами и момиченца, придържайте се към приказката - внимавай какво си пожелаваш, че току виж сценаристите го изпълнят 😆😆

Бро, ние не знаем кога са се открили двете С-та. Не знаем как е станало, Серкан в болница бил ли е, но да не се окаже, че по някакво психарско съвпадение Селин и принца се познават и тя го е откупила от него 😆
Виж целия пост
# 220
Само се надявам Серкан наистина да си спомни всичко. Защото съм гледала не един и два подобни сценария с

И... един въпрос от нета, който тормози и мен - какво са правили 2 месеца във вилата в гората Селин и Секран?? 🤬


Наистина се опитвам да не мисля. Дали са били два месеца заедно или той е лежал в кома в някоя болница и уж само нейният номер е знаел. Изобщо от мисълта да са били заедно през цялото време и да са се водили сгодени не ми става добре... нагарча ми.
Виж целия пост
# 221
Явно е от нервите, но тези два коментара ме разсмяха (те не са смешни, затова казвам, че сигурно е от нервите):

“Новото заглавие на нашия сериал е Почукай на вратата ми ветровито.”

“Ако пишете лоши коментари под поста, ще ви блокирам.” (Фенски профил, публикувал новия фраг.)

И още един - “Върнете Балджа. Сгрешихме. Не искаме Селин.” 😅

Продължавам с топ коментарите - “Новият сценарист да не е от индийски произход?” и “Всички пишехте, че ви е скучно, да върнат Селин. Ето ви сега Селин!”
Виж целия пост
# 222
Още един коментар от мен:
"Нека всички си поемем дъх и се успокоим. Това е хубаво нещо, ще получим малко от робот Болат и Еда, точно като в началото, а това е което ни направи фенове на сериала. Селин не е заплаха, защото всички знаят истината, обичат Еда и няма да оставят Селин да манипулира Серкан  с измислени истории (по-точно че Селин продаде акциите си като причина защо изобщо Еда ги има сега) Скокът от 2 месеца е идеален, защото е перфектният момент за Еда да разбере, че е бременна.Най-вероятно  не е обърнала внимание през първия месец, че и закъснява, заради стрес и мъка."
(за бременността не ми се иска обаче..)
Виж целия пост
# 223
Леле, Налбантова, това ли съм писала. Вярно, може в началото след повята на Балджа, да си мислех че Селин е по-малкото, поне по-позансто зло, ама нямах това предвид. Наистина ме исках такова нещо. Щестна дума, г-да сценаристи, взимам си думите назад (не, не искам и Балджа да се връща, да не стават недоразумения).
Ама ако се случват нещата, които пиша, освен да се върна на темата, че още чакам един вампир да почука на моята тераса. Хайде да има ред, това го бях писала преди темата Селин, ама вампира никакъв го няма.
Време е да лягам, шом почнах да бръщолевя глупости...
Виж целия пост
# 224
Мики на финала мисля че ще са пред холдинга, хванати за ръка със Селин ( по инстикт тръгнах да пиша "хванати за ръка с Еда") и Еда ше ги види. После два часа реклами и ако благоволят фраг и хайде, гризайте си ноктите цяла седмица.

Алекс, Flowers Hibiscus това е единственото, което ме притеснява! Дано не търсят Серкан цяла серия, че ще стане досадно!

Да идва и да се почва словесната престрелка между двамата, че да има какво да гледаме!

Цитат на Katya_I "Не вярвам, Мире, да го целуне - тая гледка на Серкан и Селин с преплетени пръсти е шокираща. По ми се вярва да тръгне да припада, ама Селин ще я удържи на крака. Нашата не се дава лесно на други жени и е борбена. Blush
Значи ... при такива катастрофи много е важно кой дял в мозъка е увреден, но по принцип не се помнят най-близките по време с катастрофата събития. Започва компесаторна работа на други дялове и е нормално Серкан да си спомни неща и хора от по-далечно минало. Мисля си, че той е потърсил Селин. А защо не майка си, това е загадка, може да си спомня как тя не може да излиза от къщата... А възстановяването на паметта, доколкото знам, с разкази не става. Става с ключови думи, насочващи към събития и със силни емоции. Затова, предполагам са включили и момъка до Еда.
На мен ще ми е интересно нататък и ще гледам, защото честно казано последните две - три серии малко ме успиваха. Blush"

Кате, Flowers Hibiscus мненията ни съвпадат напълно! Благодаря ти за прекрасния отговор! Представям си Еда с широко отворени очи и уста, занемяла и невярваща на очите си! По-вероятно е той да каже или направи нещо, което да я изкара от релси. Какво ще последва, само сценаристите знаят!

За амнезията съм чела, че наистина трябва по естествен начин да се възстановят спомените. Така ще има възможност Серкан бавно и постепенно да се влюби отново в Еда, докато си възвръща паметта. Гледа ми се отново тяхната история и защо не, отначало! Не разбирам феновете защо се дразнят! Все пак е сценарий, сериал, актьори и ние, зрителите с нашите емоции и възприятия! Кой, този път смеси плодовете със зеленчуците?

Не разбирам феновете защо се дразнят! - отговарям на това риторично питане за себе си! Това развитие на събитията го гледах преди година в един друг турски сериал, със сценариста написал нашия сценарий и клишето принципно е толкова изтъркано в турската дизи индустрия, че се надявам старите/новите сценаристи на нашия сериал много да са се постарали, много да са мислили, много да са чели и гледали, така че в крайна сметка като ни поднасят едно изтъркано от употреба клише да го направят поне по-оригинално, различно, качествено изиграно и поднесено на Негово Величество Зрителя!

Видях, че Есенна Магия е написала: В РП имаше подобен момент, но ГГ си спомни всичко след като се влюби отново в нея. Просто мозъкът му е защитавал чувствата му и само зчувства със същата сила можеха да отключат спомените. , точно този сериал и аз имах предвид в поста си! И не, не се отключиха спомените на главния герой с амнезията, когато се влюби отново, а едва когато разбра, че главната героиня заминава! В последствие лекуващия го лекар обясни, че травмата от този факт (нейното заминаване) е отключила спомените му, т.е. травмата отключва спомените, предизвикани от друга травма (с обяснението, че той не помни точно периода от живота си с главната героиня, заради нанесената му обида и травма от нея преди!). Малко сложно и объркано съм го написала, едва ли момичетата, които не са гледали сериала ще разберат какво съм имала предвид, извинявайте за което!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия