Аз не съм насроена зле към предстоящия епизод. Поставям се на мястото на Серкан. Не помни миналото си, но усеща , че има нещо , което му бяга. Перушана му е объркала мислите и е изградила у него погрешна представа за Еда.Той знае за някаква си Еда , но не я е виждал .Когато я види,в един момент ще започне да му светва и дали веднага или с течение на времето , ще започне да реди пъзела.Еда също няма да стои безучастна.Има го Сириус, има я майка му, това са същества , с които има силна емоционална връзка,както и самата Еда.До този момент, той не е имал дразнители от миналото, които да го провокират.Живял е в гората и Перушана му се е мотала в краката.Така ,че споко.



това е единственото, което ме притеснява! Дано не търсят Серкан цяла серия, че ще стане досадно!
мненията ни съвпадат напълно! Благодаря ти за прекрасния отговор! Представям си Еда с широко отворени очи и уста, занемяла и невярваща на очите си! По-вероятно е той да каже или направи нещо, което да я изкара от релси. Какво ще последва, само сценаристите знаят!Препоръчани теми