Обещавам да гледам в събота, след това ще реша дали ще продължа, зависи накъде отидат нещата.

Серкан и него да го питаш какво прави с нея, гукат си двамцата кое какво било, и тая пак в обяснителен режим за Еда. И аз като Nalbantova се подразних на това, че Еда кара колата на Серкан и седи на неговото място. Уооуу чакай чакай малко.. това, че баба ти е прехвърлила своя дял не те прави автоматично заместител на Ро-бо. По-полека трябва да го кара - до онзи ден беше момиченцето, което няма дори диплома за архитект и беше секретарка, днес цялата фирма управлява. Странно ми е ..
Абе на русото пиле пак ще му "набият канчето" ..
И аз смятам, че ще се възползва от ситуацията. Иначе защо ще дават кадър, в който двамата са хванати за ръце. Така ли правят "другарчетата от детство"? Много е дразнеща русата.. и въобще какво прави пак там
да си ходи
И още нещо се сетих - седяли те цялата компания 2 месеца и чакали Серкан да се появи просто отнякъде и всичко да се върне по "старо му" .. моля
Нещо тук ми куца историята и нишката, прекалено много клишета взеха да вкарват сценаристите.. защо просто не ги ожениха предишния епизод, и да бяхме гледали нещо различно.. но зрителите не могат да дишат без дори едно клише
Умишлено не съм коментирала епизода от Събота, че още ми е тъпо като се сетя за гениалността им..
Дано да я разкарат Селин, защото я смятам за излишен и изчерпан герой - плоските й интриги не вървят. 






също така смятам , че много нескопосано я извадиха първият път от сериала , отиде си по свое желание , едва ли не като героиня, половината от гадостите, които направи дори не се разкриха! Никой не разбра , че Селин пусна клюката в пресата , че Еда и Серкан са разделени, за номера с двата ресторанта също. СЦ са се усетили за поредния си гаф и сега я връщат , за да може да я разкарат кардинално
Всички очаквахте да има нов женски персонаж, но различен , бивша любов друга? Ами, че то нашето момче е работохолик и сигурно от дете е обещан на Селин къде ти друга бивша ?
ще има някаква малка роля сигурно епизодична. 
това е единственото, което ме притеснява! Дано не търсят Серкан цяла серия, че ще стане досадно!
мненията ни съвпадат напълно! Благодаря ти за прекрасния отговор! Представям си Еда с широко отворени очи и уста, занемяла и невярваща на очите си! По-вероятно е той да каже или направи нещо, което да я изкара от релси. Какво ще последва, само сценаристите знаят!Препоръчани теми