Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2021

  • 121 760
  • 1 491
# 1 425
Densi,  има ли осезаема разлика с този от 2019-та?
Виж целия пост
# 1 426
Tamarindo изчезна, имат Eight&Bob на добри цени в Елинор.
Виж целия пост
# 1 427
Много странно. За този парфюм пише очаквана доставка 11 Март. Това практика ли е или продават нещо което още нямат? Или ще проимат при интерес? 🤔
Това е датата на която ще пристигне при купувача си!
И аз сутринта получих вайбърче от спиди,че  круиза е завършил в техния офис и ме чака Simple Smile Реших да изхитря с него и да го подаря за 8.03 на 13 годишната ми дъщеря,хем няма да ме пита като всеки път “А за мен нещо поръча ли?” ,хем има повод,хем аз ще го ползвам също Wink
Само ще е зор да изчакам седмица за да го подуша.
Виж целия пост
# 1 428
И аз имам известие от Спиди за Круизния Ангел, но ще мога да го взема чак във вторник. Нямам търпение!
Виж целия пост
# 1 429
И моето Круизче е при мен вече. Heart Eyes
Страшен бонбон е флакона. Така красиво преливат цветовете един в друг. Като морските вълни, които ту са ярки и прозрачни, ту хладни и с дълбоки сини нюанси.

Аромата върху мен е едновременно и солен, и сладък. На моменти се показва леко Уоманити, след това пък ванилов намек, че е Ангелче. Но категорично това си е лято в бутилка. Не е задушливо, не е лепнещо сладко.... Ухае ми на лятото в Гърция. На солената морска вода, на горещите следобеди и натежалите от плодове смокинови дръвчета, на млякото капещо от клонките.... На заровените в пясъка крачета. В началото при мен е тръпчив, зелен и леко остър. След няколко минути обаче сякаш го огрява слънце и си представям писмо в бутилка... с пясък, мидички. Сладостта е като пухкав Мильфьой. Направо ме върна в малката сладкарничка, когато се насладих в късен следобед на този десерт с леко топъл крем. 🏜️



Има си батч код кутията от вътрешната страна на капака. Произведен е на 18.11.2019 г.



Ако обичате солени аромати, смокини и мляко, с привкус на ванилия и пралина - go for it. 💙🏝️🥥
Виж целия пост
# 1 430
Tamarindo изчезна, имат Eight&Bob на добри цени в Елинор.
Ехх, защо ги нямаше преди 2 седмици! Бих забърсала един сет Annicke. Имам трички от Нотино и много ме изкушават и другите. Страхотни са!
Кодът на Елинор за два продукта ли се прилага?
Виж целия пост
# 1 431
За ненамален.
Виж целия пост
# 1 432
Densi,  има ли осезаема разлика с този от 2019-та?
Да, определено.
Виж целия пост
# 1 433
И моето Croisière-че е вече в Спиди, но ще го взема в понеделник! Браво на Парфимо, изненадаха ме с бързина този път! Предишни поръчки съм ги чакала повече. Разбраха, че много го искаме и се разбързаха! 😉
Честит да е на всички, които го пожелаха и получиха! 🌹
Виж целия пост
# 1 434
Tamarindo изчезна, имат Eight&Bob на добри цени в Елинор.
Ехх, защо ги нямаше преди 2 седмици! Бих забърсала един сет Annicke. Имам трички от Нотино и много ме изкушават и другите. Страхотни са!
Кодът на Елинор за два продукта ли се прилага?
Не за 1 може.lovelinor
Tuali  кажи нещо за ароматите на марката, ако искаш на лични..Аз като четох май 2 най ми допада..
Виж целия пост
# 1 435
Кодът в Елинор за един продукт в кошницата ли се прилага? 🙄
Аз мислех, че сваля 14% от общата сума в количката на ненамалени продукти.
Виж целия пост
# 1 436
Кодът в Елинор за един продукт в кошницата ли се прилага? 🙄
Аз мислех, че сваля 14% от общата сума в количката на ненамалени продукти.
И за двата, но не и ако единия е намален.
Виж целия пост
# 1 437
Tamarindo изчезна, имат Eight&Bob на добри цени в Елинор.
Ехх, защо ги нямаше преди 2 седмици! Бих забърсала един сет Annicke. Имам трички от Нотино и много ме изкушават и другите. Страхотни са!
Кодът на Елинор за два продукта ли се прилага?
Не за 1 може.lovelinor
Tuali  кажи нещо за ароматите на марката, ако искаш на лични..Аз като четох май 2 най ми допада..
Имам 3, 4 и 6, но ги взех след няколко дни проби... 2 и мен ме привлича по описание, но не съм го тествала. Ще напиша тия дни в другата тема.
Сега видях, че сетът се води намален и затова явно не го лови код. Но и без код е много изгоден, спрямо единичната им цена.
Виж целия пост
# 1 438
И аз благодаря на дамата, която сподели за безплатните мостри на Orlov. Напоследък ме е обзела неутолима жажда за тестване на много нови неща, което много ме радва, защото за дълго бях загубила интерес. Поръчах на 14.02, вчера пристигнаха.
https://img321.com/view/image/d37f5c35-e050-4248-9c5b-25fca14a36fa

За една седмица ми пристигна и поръчка от flaconi.de с превозвач. И на мен ми бяха добавили три мострички подарък.
Виж целия пост
# 1 439
Коя е най-добрата цена, на която сте виждали Coco Vanille на Маncera? Гледам в Нотино струва 230 лв. Посмъртно няма да дам толкова. По другите сайтове около 120 върви. Лошото е, че има само 120 мл бутилки. 🙄🤔

Става ли за покупка насляпо, че много се изкушавам. Нещо съм на лятна вълна. 🥥🏝️😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия