Добър кардиолог в Токуда

  • 2 569
  • 4
Здравейте,

Моля за отзиви от добър кардиолог в Токуда.

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здравейте, да повдигна отново въпроса. И дали имате мнение конкретно з Васил Начев?
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересува Васил Начев. Ходил ли някой при него на преглед?
Виж целия пост
# 3
Ходихме с баща ми при Начев. Със същия успех можеше да отидем и да направим консултация в магазин за обувки. Бягайте!
Виж целия пост
# 4
Ходихме с баща ми при Начев. Със същия успех можеше да отидем и да направим консултация в магазин за обувки. Бягайте!

Значи само е голяма работа, че е в Токуда, а работа не върши. А пише, че е интернист, тоест точно е специалист по ехокардиография. Благодаря ти, че ми написа, защото София е далече от нас и щяхме да се блъскаме на далечен път за нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия