Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 942
  • 3 052
# 240
Аз съм яла испанско чорисо и по принцип си е тлъсто и пикантно.
Виж целия пост
# 241
Погледнах състава на чоризото и го върнах обратно, имаше каква ли не химия в него.
Днес направих кадаифа, за първи път ми е и действах по рецепта(само добавих сока на 1 лимон в сиропа и удвоих орехите). Стана, но не е по мой вкус. Следващото ще е с намалена наполовина  захар, 1-2лимона в сиропа и направено в най-голямата ми тава, колкото по-тънко се разстели толкова по-вкусно ще стане.
Виж целия пост
# 242
Тримата мъже вкъщи "подпукаха" чоризото. Не четете етикета-овкусител, стабилизатор и т.н.-общо седем Е-та...Пише "нарязано от крайни парчета"
Скрит текст:
Виж целия пост
# 243
Дени, дай и състава да го видим де... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 244
Днес отворих провансалската майонеза и много ми хареса. Тя в постоянния асортимент ли е?
Виж целия пост
# 245
Виж целия пост
# 246
мама САННЯ е качила хубава снимка, махнах моята.
Опитах и аз сега едно парченце-не е люто, приятно пикантно е и хубавото е, че е тънко нарязано.
Виж целия пост
# 247
Дамските пижами ,които ще бъдат от четвъртък добри ли са?
Виж целия пост
# 248
Благодаря за снимките!
Виж целия пост
# 249
Днес отворих провансалската майонеза и много ми хареса. Тя в постоянния асортимент ли е?
Не знам, но вече се намира в почти всички големи вериги (в Била и Кауфланд със сигурност). Едно време я имаше само в Берьозка.
Виж целия пост
# 250
Днес отворих провансалската майонеза и много ми хареса. Тя в постоянния асортимент ли е?
Не, но я има постоянно във Фантастико и Кауфланд, предполагам и Берьозка.
Виж целия пост
# 251
При нас ни Ф, ни К ни Б.
Виж целия пост
# 252
Днес ми направи впечатление в К., че точно провансалската я нямаше, а други четири вида.Мариат, виж в някой от малките ви магазинчета, ако свърши в Л.( на село напр.често виждах продукти, които само в Лидъл се продават-пикантното крема сирене Пилос...)
Виж целия пост
# 253
Днес отворих провансалската майонеза и много ми хареса. Тя в постоянния асортимент ли е?
В Тмаркет предлагат провансалска майонеза
Виж целия пост
# 254
Да ви попитам за кантара за телесно тегло, някой успял ли е да измери друго освен теглото? Има едни диоди под стъпалата и уж мери BMI, процент мазнини и подобни. При мен нещо не става, все грешка дава.
Върни се назад. Има мой коментар от снощи за същия проблем. Днес има още един с описание за настройване.

За сиренето, да пиша тук, че да не ме смъмрят за друг пост. Аз повече няма да купя. Последния път, когато взех беше на промоция. Вътре в кофата половината беше натрошено. Другото, като го хванеш с ръка да го извадиш и то се натрошава в ръката ти. И солено...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия