Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 949
  • 3 052
# 2 790
Никога не съм си пилила ноктите на краката. На детето също.
Виж целия пост
# 2 791
Аз само с ел. пилата съм пилила нокти на краката. Най-често използвам за кожичките, полиране на плочките и за по-труднодостъпни места. С обикновена пила- абсурд, не ми е удобно. Но обикновено си действам с нокторезачка на краката, ел. пилата ми е за разкош Laughing
Виж целия пост
# 2 792
Оооо, колко разочароваща нова брошура. Толкова да не харесвам продуктите на Родна стряха, а и тези шевици и това народно творчество ми идват в повече. Поне пари ще поспестя другата седмица. Единствено ще пратя мъжа ми за рози, много са красиви и ще ми освежат къщата.
Виж целия пост
# 2 793
Благодаря, че споделихте, че в приложението има доста неща отново,които ги няма в брошурата. Така или иначе щях да го погледна като правя списъка за пазар,така се увеличи двойно. Всички видове крема,топени сирена много вървят у нас и ще има яко зареждане. За който е пропуснал-харесвания кашкавал на Пилос ще е на промо, не че е голямо намалението. Харесваме много и йогурта по гръцка рецепта, с ананас от Лидл и мюсли става страхотна закуска, мм си го яде и чист всяка вечер по една кофичка за "десерт" 😁
Виж целия пост
# 2 794
Аз не го разбирам това да не обявяват някои неща в брошурите си, вярно няма как брошурата да е безкрайна, но нещо да го няма в брошурата и в сайта, а в приложението да го има... Да трябва на хиляда места да проверявам за да съм информирана какво ще има от следващата седмица Rage
Виж целия пост
# 2 795
Аз не го разбирам това да не обявяват някои неща в брошурите си, вярно няма как брошурата да е безкрайна, но нещо да го няма в брошурата и в сайта, а в приложението да го има... Д:
Не само в приложението, просто там е по-удобно да си добавяш нещата в "любими" и да ползваш после като списък. Иначе и в сайта ги има като се разглеждат по категории, както и в приложението.
Виж целия пост
# 2 796
Препоръчвам тиганчето и термуса, особено червеничките👍👍👍👍👍
Виж целия пост
# 2 797
А направи ли ви впечатление, че хранителните оферти от първите страници са от 1 март до 31 март?
Иначе и за мен е скучна брошурата, само спортните неща ще ида да видя в понеделник.
Виж целия пост
# 2 798
Да, всъщност си ги има нещата и в сайта, аз преди малко обърках категориите.
И за мен е скучна брошурата, но понякога уж скучна, а като отида пак оставам една торба с пари Grinning
Виж целия пост
# 2 799
Аз не го разбирам това да не обявяват някои неща в брошурите си, вярно няма как брошурата да е безкрайна, но нещо да го няма в брошурата и в сайта, а в приложението да го има... Да трябва на хиляда места да проверявам за да съм информирана какво ще има от следващата седмица Rage

Нямам приложение..не го знам кое е.
Само лидл плюс, то нали също е приложение??

А в магазина как да разцера кое е на промоция? Нова което е в приложението питам, и което аз не мога да видя..питам как там на място ще го видя? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 800
А направи ли ви впечатление, че хранителните оферти от първите страници са от 1 март до 31 март? ...
Това май си е обичайно, в началото на месеца да намалят за целия някои продукти.
Виж целия пост
# 2 801
Забелязахте ли това- в новата брошура, стр.14:
Виж целия пост
# 2 802
Този плодочук не го откривам при мен.  Видях го през сайта, иска местоположение, ЛД, да изпратиш снимка с лицето си и пр.
Новата брошура е доста млечна, харесах някои точно от млечните.
Виж целия пост
# 2 803
И при нас разочароваща следваща брошура. Еко седмица, направо нищичко няма. Бебешки дрехи и неща за градината.
Виж целия пост
# 2 804
Плодочук никого не задължават да го ползва. Всеки преценява да се снима или не, но ето и защо искат данните (уж):
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия