Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 947
  • 3 052
# 300
Морена, такова е, да. За украса ще е добре. Но вкусово е леко гумирано, определено има по-добри продукти.
Виж целия пост
# 301
Благодаря, soul81! Simple Smile  От рода на халумито е изглежда, ще е добре да го парвам малко на тиган и за вкус, и за цвят. Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Хм, това не съм се сетила да му правя. Сподели после как се държи след топлинна обработка.
Виж целия пост
# 303
Разбира се. Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Продават ли хубаво малиново вино? Ако да - на коя марка и горе-долу какви парички е? Чела съм отзиви за малиновото вино с картинка на една мадама с коса от малини на Delice, че не било хубаво.
Няма малиново вино, това на Delice не е асортиментно, а и е на винена основа, т.е. не е чисто, а с добавен сок и ароматизатори. Взех веднъж, защото много обичам малиново вино, но няма да повторя. Ако искате хубаво малиново вино, то трябва да е от 100% малини. Такова е това на Трастена, има и на други винарни, но рядко се намират по веригите.
Виж целия пост
# 305
Преди 2-3 седмици имаше чисто малиново вино в Лидл. Хареса ми.
Виж целия пост
# 306
За момичето със спагетите и офертата- два вида спагети са, на една цена от 1.29.
Взели сте вероятна от грешния вид- този, за това нямате отстъпка



На оферта са тези от ТВЪРДА пшеница
Виж целия пост
# 307
да ви кажа питките за бургер, които взехме с намаление от купонче, са много странни. вчера взех 2, за да направя по един телешки бургер на дребните, другите ги замразих. е, останаха сравнително меки, въпреки че бяха прекарали часове във фризера. не искам да си представям какво има в тях. ще летят към коша.
Виж целия пост
# 308
Хаха, така е станало! Взела съм от другите, те пак са от твърда пшеница, но сега видях, че тези на оферта са 2-минутни, а на мойте пише 8-9 минути варене.
Виж целия пост
# 309
Хаха, така е станало! Взела съм от другите, те пак са от твърда пшеница, но сега видях, че тези на оферта са 2-минутни, а на мойте пише 8-9 минути варене.
Тия 2минутните ил' са прясна паста (ама не, нали), ил' от мека пшеница - обичайно тия са с по-кратко варене. Wink
Виж целия пост
# 310
Наскоро взех за майка ми средно твърди четки за зъби Денталукс (опаковка от 2 бр, за 2.59 , между другото и преди съм ги гледала и съм виждала да липсва едната четка от картончето - то се дели лесно явно🙄). Тя е доволна от четките (ще пробвам понатам от четките им с мек косъм, че ползвам от този тип на друга марка)
Скрит текст:
Нейните са такива:
Виж целия пост
# 311
Аз пък последния път си взех конец за зъби Денталукс в синя кутийка - доволна съм за сега, въпреки че не е с восък (обикновено взимам с восък - примерно Сенсодин). Обаче беше последен, имаше много от оранжевия (който се удебелявал при употреба - не съм сигурна какъв е смисълът от това).
Виж целия пост
# 312
Аз взех 3 четки xxl,  уж медиум твърдост ама на мен ми идва грубичка.
Виж целия пост
# 313
Хаха, така е станало! Взела съм от другите, те пак са от твърда пшеница, но сега видях, че тези на оферта са 2-минутни, а на мойте пише 8-9 минути варене.
Тия 2минутните ил' са прясна паста (ама не, нали), ил' от мека пшеница - обичайно тия са с по-кратко варене. Wink

Нито едното.

Твърда пшеница пише. Стоят по-светли от другите. На рафта с макароните са, не в хлад.витрина.
Виж целия пост
# 314
Морена, 2-минутните спагети са по-тънки- затова стават по-бързо. Wink
Имам от оранжевият конец за зъби- идеята е да обира повече плака като се "оформя" според разстоянието между зъбите...Не е чак удебеляващ се, по-скоро става по-плосък при по-малко разстояние между зъбите,  поне моите наблюдения са такива Thinking А в синята кутийка какъв е конецът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия