Тест за овулация - въпроси / тема 12 /

  • 37 880
  • 736
# 135
И аз съм със същите дати. Този месец ще пробваме само с тестове за овулация.
Начало на МЦ 04.03 и продължителност 28-30 дни.
Виж целия пост
# 136
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ
Виж целия пост
# 137
Да разбирам ли, че вече имате закъснение и сте решили освен тест за бременност, да направите и тест за овулация, за да потвърди бременност? Или грешно разбирам?
Споделете датата на последния цикъл, продължителност на цикъла, ако имате снимка на теста за бременност.
Виж целия пост
# 138
Да разбирам ли, че вече имате закъснение и сте решили освен тест за бременност, да направите и тест за овулация, за да потвърди бременност? Или грешно разбирам?
Споделете датата на последния цикъл, продължителност на цикъла, ако имате снимка на теста за бременност.


МС трябва да дойде след 3 дни
Това е теста за бременност
Като това е с изпарителна линия която се появи сигурно на 4 Мин
Виж целия пост
# 139
Хм, тестът ви за бременност е отрицателен. А с този тест за овулация, изглежда, че тя сега предстои, тоест няма как менструацията да е след три дни. На кой ден от цикъла са тези тестове и колко ви е дълъг?
Виж целия пост
# 140
Хм, тестът ви за бременност е отрицателен. А с този тест за овулация, изглежда, че тя сега предстои, тоест няма как менструацията да е след три дни. На кой ден от цикъла са тези тестове и колко ви е дълъг?

Миналия месец на 15.02
Ами по принцип 28 дни
Виж целия пост
# 141
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.
Виж целия пост
# 142
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта
Виж целия пост
# 143
Календара не е хич надежден, освен ако не си правила тестове за овулация и тогава.
По моите приложения ми показваше овулация 10 дни преди сама да я засека.
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта
Виж целия пост
# 144
Календара не е хич надежден, освен ако не си правила тестове за овулация и тогава.
По моите приложения ми показваше овулация 10 дни преди сама да я засека.
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта


Да но М идва след 4 дни мисля че няма как да има ОВУ сега
Виж целия пост
# 145
Да, няма как да е сега. Ако е сега, то значи МЦ доста ще закъснее. Вие всъщност следите ли Овулацията с лентички този месец и имахте ли положителен тест?
Виж целия пост
# 146
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта

За да бъде положителен теста за овулация трябва тестовата линия да е толкова или по-наситена от контролната. В случая теста ти за овулация е отрицателен, но е доста наситена и миже би овулацията предстои.
Виж целия пост
# 147
Календара не е хич надежден, освен ако не си правила тестове за овулация и тогава.
По моите приложения ми показваше овулация 10 дни преди сама да я засека.
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта


Да но М идва след 4 дни мисля че няма как да има ОВУ сега

Ако Трябва да Ви дойде до 4 дни можете да си направите тест за бременност с по-висока чувствителност (10mIU/ml). Аз лично разбрах 5 дена преди закъснението с тест за бременност и оракул (който беше позитивен).
Виж целия пост
# 148
Календара не е хич надежден, освен ако не си правила тестове за овулация и тогава.
По моите приложения ми показваше овулация 10 дни преди сама да я засека.
Цитат на: Lorka123


link=topic=1300344.msg42477757#msg42477757 date=1615469025
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ


Здравейте, за да успеете да отчетете бременност  с тестове за овулация трябва да сте започнали тестовете на седми, осми ден от овулацията. При наличие на бременност тестовата линия започва да става по-наситена както при овулацията. Това е вид оракул който не винаги е на 100%.

Миналия месец М дойде на 15.02
А тъй като овулацията според календара е била сега в началото защо все още показва втора черта


Да но М идва след 4 дни мисля че няма как да има ОВУ сега

Ако Трябва да Ви дойде до 4 дни можете да си направите тест за бременност с по-висока чувствителност (10mIU/ml). Аз лично разбрах 5 дена преди закъснението с тест за бременност и оракул (който беше позитивен).

Би ли препоръчала тест  10 mIU,пробвала съм на be live но не съм доволна хич от тях
Да, няма как да е сега. Ако е сега, то значи МЦ доста ще закъснее. Вие всъщност следите ли Овулацията с лентички този месец и имахте ли положителен тест?

Ами не
Този месец не съм я следяла,миналия също
Какво да правя
Да продължавам ли да следя с лентичките ОВУ
Виж целия пост
# 149
Според приложението на телефона съм във фертилни дни,след 3 съм в овулация,но теста,който направих днес въобще не подксазва това ... Може би бъркам някъде... Вечер към 19:00 ги правя,вода не пия два часа преди теста,така пише и в указанието...Днес ми е 9 ден от цикъла.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия