ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 746
  • 728
# 285
Баджаначкеее , Тенкю   за гифката .  Чачи направо с жест и показва пътя да се маха и че не става актриса и да цвили нема полза .  А може и нашият глъмпер да я излъгал благородно че става и в НФ я уреди . Нема кво да я жалваме и мислим . На въпроса ти после ще отговорим и Дуда ша разкостим както обикновено , ама сега на ред е Йешилчамааа



 хайде момичета , кокичета , продуцента Семих Атеш е тук и денси  танци и пуши .
 блу тв ни зарадва пролетнооо
  Ааах ,  меденото гласчеее Blush
 Отивам да търса гифки Grinning

 А тази танцувалната  е от Айрето специално за мен . Flowers Tulip

нашия чок пафка бе и у филма и серила и вероятно и в ежедневието ако не ги е спрял ама не вярвам:rolling_eyes:
Виж целия пост
# 286
Май се е понаучил да танцува, поне на фрагмана не изглежда така скован Sweat Smile
Виж целия пост
# 287
Е-хе-хей, какъв готин фрагман! Crazy
Много, много ми харесва тънката ирония, която вмъкват. Най-после се надявам да видя точно така различен Чаатай.
Виж целия пост
# 288
Не мога да преценя още дали ми харесва, но го разцъках 2-3 пъти. Различен е и в този смисъл може би ще е интересен. Sweat Smile
Едната мацка не я разпознавам, тя трябва да е Афра. Симпатична е.
Виж целия пост
# 289




 кекса ша забъркат , а нашият там е уаууу . Настръхва ти кожата .  Чакам го този момент на платформата . Stuck Out Tongue Closed Eyes




 
Различен и интересен е .  Като ви казвам че вярвам в избора му не го пиша просто така.  Е , има  които не са ни на сърце ама...
Маргиии ,   не е скован по - добре от преди . Преди се тиражираше че е взимал уроци в Америка по латино танци .
 А , момичето е Афра и другата е Шекерджито.  Не ме дразнат засега . Имам все още резерви за тях.


https://twitter.com/chaiteajr/status/1376874806700818432
https://twitter.com/chaiteajr/status/1372570693523636224
 Маргиии:blush: , пак те моля да спретнеш от тези големички.
Виж целия пост
# 290
Ехааа Ча татцува, различен е, освен тънката ирония комедия ли долавям? И аз разцъках няколко пъти Heart Афра е нежна и стройна като  тръстика, впрочем и Ча е учудващо строен Heart   И пак е в тренда😂
Виж целия пост
# 291
Привет.
Супер са и трея, и Ча, и Афра.
Ще ми се да го гледам, дано имам време поне малко с малко да му хвърлям по едно око.
Виж целия пост
# 292
Наде, привет! Ами понеже е на платформа, мисля си епизодите ще ги пуснат накуп и няма да са много.

Феми, ти пак си във възторг, ”настръхва ти кожата” Joy Лошо няма, че се вълнуваш, не се сърди, че се смея. Гифки по-късно ако намина. Едното превишава 5 МБ, през таблета да е качва се във форума, но през телефона не ще... Другото е видео, отнема повечко време.
Бел, така е, прави впечатление, че е строен. Бива го.
Виж целия пост
# 293
Марги , няма да ги пуснат накуп . Принципа на блу тв е различен от НФ .
 Ще излъчат епизод на седмица както си е на родните екрани с тая разлика че нема цензура и е с нормално времетраене  не по два и нещо часа.
 Значи от 22 април четвъртък .  Сезон 1 е 10  епизода.

 За гифките не се притеснявай . Може да не резеш първия но искам от втория .

 





  Семиих Атеш и Тюлин във вихура на танца .  

Joy бабката палава





Хаканчо за разнообразие Wink
Виж целия пост
# 294


Ох, и през ум не ми мина, че може да са на различен принцип Joy  Значи по епизод на седмица, ясно.
Виж целия пост
# 295

Тренд в Турция веднага след пускането на фрага Stuck Out Tongue Winking Eye
Ехаааа , Маргиии , Тешекюр
 Блазе й на  Афра .
Ко бехме се явили на кастинг за майтап със Софи пак не ни огря и тоз вирус Mask


хоп завърти се ,чупки в ханша.


Селен Шекерджи в ролята на Мине .

 Чачам си е обновил ИГ с новият тийзър нИ ще да се покаже от бърлогата .
 Ех , този нрав и антисоциалност.
 Една дума измъцай или Гинчо .
Като сърдито коте съм .!  

готино гифче си изнамерих Heart Eyes
Виж целия пост
# 296






Виж целия пост
# 297
Маргиии , заслужаваш букет от маргарелки
 Заповядай Kissing Heart


 Все така е да е в темичката ни .  Днес чок съм доволна Grinning

от режисьора ново зад кадър .  Активен  е . Hands Pray






Великолепни са двамата с малкият Емир  Heart Този филм ще остане в душата ми  !  За сетен път бих го гледала нищо че е тежък .

---------------------------------------------
 Излезнаха чок снимки пушещи от проектите му .
 Кефи ме  , Неверятен , Неземен ,  Мъж Харизма ! Blue Heart






 руски субт на Йешилчама
https://vk.com/turkiee?w=wall-46308288_189034
 Интересанте  и горещо.
Виж целия пост
# 298
Бирсен пише че Хазал е с К-19 и снимките на Пера били спрени. Ако е вярно, дано бързо и леко да мине. Ама че късмет, едва започнаха.
Аз от10 дни боледувам от нещо 10 дни хрема, от кашлицата ме боли корем все едно съм с мускулна треска, шести ден без обоняние, от днес и конюнктивит....Много е неприятно.  Поне гърлото
ми мина и ужасния сърбеж в ушите спря. Един симптом отминава, друг се появява. На крак съм, не е тежко но е досадно.  Не мисля че е Ковид, боледуват и майка ми с нейните куп болести и 95 годишният ми дядо. Синът ми показа симптоми само за 1 ден....


Heart



Малката е одрала кожата на баща си.
Виж целия пост
# 299

 Нашият естествен Ча - Емкооо .  HeartHeartSleeping
Бел , неприятно е .  Някой го карат леко , други не . Мойте близки и да сме го изкарали не сме разбрали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия