
Бел, да оздравяваш.

Подзаглавията са ви интересни. Имате една съфорумка и като чета долявам Зизения стил.
Но каквото-такова. Прозата отстъпва място на поезията като няма какво да се анализира 

















Та, една от актрисите беше казала, че не е нейна работа и на този въпрос да търсят отговор от самите тях.
Отделно в сериала пускат всякакви закачки по въпроса - една от които, че любовта на работното място е забранена



Някой беше казал, че Ча тича смешно, но аз категорично не мога да се съглася.
Бенсула на въпроса с широка усмивка направо каза че им пожела дълга връзка, направо си беше потвърждение от точното място 
В серията като заведе Фера да обядват у майка му, по едно време над масата висна микрофон от онези които държат на дълга пръчка. Не помня коя серия беше, ама Фера се полюшваше на люлка в парка, Емко бавно крачи към нея и след малко с треперещи пръсти ще хване кичур от косата и, а докато Ча се носеше към нея, до него камерата "хвана" един дребен да подтичва край него, вдигна високо ръце с едно от онези бели платва за разсейване на светлина... и още много други подобни моменти има. А апаратчетата на гърбовете им почти винаги се очертаваха под дрехите, Ча винаги си подръпваше пуловери и жилетки около талията

Нещата при теб да се случват така, както ги искаш!





Всички сме виждали как Ча и взимаше мярка на чашката, единият път осоообено забележимо
Имаше случай от безбройните им прегръдки когато леко я притегля, ама тя не поддава, дръпна я по-силно тип, "абе ела тука бе, какво ми се теглиш" тя цялата потъна в тая прегръдка на правилното място, но веднага се извъртя на една страна, сякаш я убоде с нещо, пък може и така да е било
Един от любимите ми случаи е в колата преди да се зацелуват и да ги фиксира Мехмет, говорят си някакви неща, Хазалинда цялата се обръща готова за продължението, смигва му много деликатно едновременно с 2 очи че е готова тип " хайде бее какво чакаш още" това Зиза ми го посочи, после и падругите го забелязаха, ама може и при нас да са го видели
, Ча се засмива лекичко, усмивката се чува, бузката му се вижда как се разтяга.... По скоро беше лекичък смях. Подобно смигване с 2 очи има и преди целуфана след пуканките.... В една от финалните сцени пък почти невидимо Хазал му казва нещо и го изкарва от образ, прекъсват сцената.... Но това говори че и актьорите са хора, а тези са и много много млади, но пък такава естественост допринесе много за реализма. Препоръчани теми