ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 745
  • 728
# 375
Марги , изрових го. Close
Скрит текст:


 Пуснаха бекстейдж от фотосесията мърдащ .
 Баджаначке , ще можеш ли да резнеш гифки от бекстейджа GQTurkiye  . Странна и изчанчена фотосесия .
Харесват ми мимиките и още една , две снимки .
 Иначе е втален и се е постарал да отслабне . Не се и съмнявах в това .
Иска ли МОЖЕ! Wink Предстои и втори сезон на Йешилчама и ще внимава в тялото.




тука що са го напрайли така Mask



готин фон под звездите . Ех , мечтииии , само в сънищата ще бъдем така с него.
Очи пълни , ръце празни. Дуда най много намазва Imp



Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 376
Ау, откъде го изнамери тоя Scream

Феми, имам и друго неспазено обещание, с това днешното ще станат две. Smirk Ще режа, но не сега. Все пак остави линк в следващ пост ако може, че не знам къде да го намеря този бекстейдж.
Виж целия пост
# 377
Маргарелке , остави бекстейджа . Аз ще намера и резна. Bowtie

Шашна ли се от новия Халдун се казва.
Четох че били некви баджанаци с Музафера .Кой беше тоя ?
Кариерара й е в застой , говори се че има проект ,ама кога що. Не че ще я гледам и интеренсува . Тя си е стара познайница на темата Серкъ Grin




 Ехааа , тук е чок шикарен  на сламата Gift Heart



е , тук личи че му е кеф и е чок красив и усмихнат Heartpulse  На новата е  скован  но по задължение го прави .

 
и от награджаването дето му е скучно и блее в тавана и пие уиски . Скица YumYumGrinning
Виж целия пост
# 378
Да, стара познайница ни е, затова си позволявам да питам. tooth Ох шашнах се, няма да се учудя ако са заедно, нито е първият нито ще ѝ е последния чичко с пари. Керем беше изключение и много си подхождаха, ама не било писано. И по-добре за него.

Музафер не помня точно, но май с него я спрягаха по времето на Прилива и след него я лепнаха на Ча. Нещо такова, но може и да съм в грешка...
Виж целия пост
# 379
Чичото прилича на кит, ама е богат, мнооого неприлично богат. Собственик е на плажове, концесии, яхтени пристанища, разни производства и др. И този път за разнообрацие не е женен.
Марги, с Музафер я свързваха почти през цялото време на мъпета, но понеже той не виси по нощни клубове и евтини хотели с почасова слава, успяха да ги снимат чак  към края на мъпета. Две видеа- на едното на излизане от тузарски ресторант или частен бизнес клуб, навън ги чакаха журналисти и СС напусна заведението под ръка със асистентката му, която за целта я чакаше на входа, а Музафер се направи на саксийно растение скривайки се зад едни огромни саксии с някакви гъсти храсти. А в началото на мъпета я снимаха с чичко Мурат по нощите да влизат в хотел. Седмица след тоя скандал, защото наистина се вдигна голям шум, особено когато жената на бизнесмена я отпочна в медиите.... и спешно ги влюбиха с Ча,. Само седмица след хотел сторито Joy  ... Нататък знаете. Впрочем в периода я свързаха с още двама милионера, с единия ги снимаха и на Миконос. Дни преди това тя направи знаменитото си изказване че било нормално да почиват поотделно с Ча Joy  Снимаха ги след ваканцията им да обядват в скъп частен клуб  с достъп само на членове на клубаа пред СС букет с цветя, явно на Миконос много му беше харесала почивкага им,  летяха и до Париж...  А пробивът в клуба дойде от обядващи в съседство майка и 14 годишната и дъщеря която в мрежите описа какво е видяла придружавайки разказа със снимка. После вероятно под натиск изтри снимката, но на другия ден изданията бяха пълни с нея. А Сера 4 дни се чуди какво да отговори... И още куп неща мога да кажа за нещата които се чуха за нея и тези четирима мъже.... На техния фон Ча с неговия смешен седмичен хонорар никак не се вписваше в картинката.
Виж целия пост
# 380
С по - добро качество .  





Виж целия пост
# 381
Бел, чета те и се смея, наистина доста назад ме върна Stuck Out Tongue Winking Eye Имаше, имаше изпълнения от нейна страна, при толкова други на Ча може и въобще да не му е дошъл реда Satisfied Сещам се и за странните ѝ изказвания противоречащи на онова, в което се опитваха да убедят фенчетата - било нормално да почиват поотделно, не познавала любовта/не се била влюбвала и на финала на Прилива - в сърцето ѝ нямало никого. Колкото да се разбере, че не е с Чачослав, иначе по онова време навярно вече е била с Керем...
Виж целия пост
# 382


Фикош на разходка.

 малката Лалин ,дъщерята на Синем Кобал и Кеню .  Сладурка Heart Eyes

 Марги , историята помни.... И нашия го вкараха в това.  Знам , че  така прават каза на младия си колега. Запази себе си,това е важното.
 Малко преди да свърши мъпета  Гинчо поля феновете на мъпета със студен душ.  За нас не е изненада , каквото казахме и устетихме е истина . Гинчо можеше и още неща да сподели, но замълча.
Виж целия пост
# 383
Имахме друг лаф, Феми - Мамата помни Joy  ама то пък беше във връзка с друго. Карай...

За онзи момент това е било най-правилното - или приема правилата на играта, или приключва с кариерата си. Просто е. Примирил се е, протези и т.н. то си личеше от километри крайното му неудовлетворение, ама не е могло да е друго. Откровенията от него самия дойдоха впоследствие, макар и с години закъснение. Кой разбрал, разбрал...
Виж целия пост
# 384
А, де -то при нея беше такава въртележка, че надали е стигнала до нашия. Личеше и огромна протекция над нея. Въпреки скандалите, никой не посмя да и зададе нито един въпрос свързан с имена, снимки, резили, а Ча от сутрин до вечер го разтягаха за наркоскандала - видимо неговата мастита мениджърка не можеше да му осигури чадъра който пазеше СС.... Някой с огромно влияние в медийното пространство контролираше имиджа и тип или добро, или нищо.
Фемо, Гинчо нямаше друг избор - с малко по различни думи ни каза че не може да дърпа лъва за опашката. Прав е, подробностите биха им докарали ненужни главоболия и вероятно могъщ враг.

Какви мили кадри с Фико Heart
Виж целия пост
# 385
Пък и Ча по онова време вероятно си е имал някоя друга Whistling
Виж целия пост
# 386
Според мен не е имал гадже.
Може с Ферханката , Бел има подозрения.
Беше ми спокойно,като нема кадъна , ся е зает мъж.
Тази не е сънувала и мечтала за такъв мъж. Не говора само външно.
Ша дойде време и  битти квото имат и са имАли.
Квото и да дрънкам у форума Дуда, Муда дори и да се разделят ша си остане първата Офиц. показана и не я крие Мамка му ! Frowning1




форевър в нашите сърца ! Heart
Този епизод ме ядоса как тръгна да спасява бившата . Кво ти пука ама ... Аз съм мъж не се давам на тоя мафиот.
 Чок са красиви , а нашия е мъж та дрънкаааа и възмажал. Kiss
https://twitter.com/emekliifangirl/status/1375184039636783107
Виж целия пост
# 387
това просто си заслужава да се види и голямо Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 388
Да започнем  с усмивка и то каквааа . Sleeping  грееща , изящна .  Очите му се усмихват Heart Гифа изразява състоянието ми като го гледам




Гифки нови от бекстейджа





на сламата най ми харесва и е хубав . Heart Eyes


 Още от старата му красива фотосесия за същото списание .



Виж целия пост
# 389
Имаше си момиче  и още как. Както Сера си каза че е нормално да почиват поотделно, (че какви са си те, нали така) така най-нормално Ча ходеше на море с Ферханката. Гинчо с Илка и Ча с Ферха- по двойки, всеки с половинка. На Аяклъ газегата когато камерата ги приближи със СС тя влезе в роля, а Ча видимо му стана неудобно и си извади телефона. Когато камерата обходи залата, на Гинчовата маса Ферха се беше лапнала с нейния тел Joy Ча тайно ходеше на премиерите и. Мързи ме да търся снимка как Гинчо по нощите му я води в нощен клуб... Защо само нея? Защо самотя? Или тя в такси прибираща го от летищтето преди премиерага на Меда. Куп приятели, цял Гинчо огряващ навсякъде а.... А на въпросната премиера на семейната снимка как закачливо се гледаха, почти като на протестите за парка Гези, когато се бяха скрили в една сладкарница със сестра и и Илка. Безбройните им усмихнати кадри от Ла бума- по тях тя все е на шията му. Лято 2014 снимката която пусна момче от топлия бюфет снимало Ча  с висока дългокоса брюнетка на общ шезлонг- балдахин. Под снимката питат момчето къде е Сера, а то отговаря "не знам, тази е друга" и описва нататък че са си доста близки. Ча и същата висока брюнетка  и Гинчо на годеж на Чачов приятел.....Тя беше такава сива мишка, че спокойно ходеше навсякъде с Ча и никой не я забелязваше.... Веднъж в едно интервю майката на сестрите каза "Чаатай не е гадже на дъщеря ми Деря" и нито дума за другата Joy Само колко възпитан кавалер бил идвал, извеждал ги и в обещания час ги връщал. Това продължи около 3 години- от пролетта на 2013 до края на 2015 и малко от 2016. Баба му Айла лайкваше снимки на Ферха, така както сега лайква Дуда. Нямаше го на вечерта на  годежа и, но  на другата сутрин пусна една от 3 те си снимки за годината в ИГ. На снимката коч къмпани вдигнали чаши и вид тип "не ми пука". Тези неща не само аз ги мисля, срещала съм куп предположения в същата посока. Преди нашия не пропускаше да лайкне Ферхан- баща, а понякога той му връщаше жеста. По тази линия отдавна е настъпило мълчание... Понякога лайква Деря, всъщност май последно преди 3 години..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия