
Феми, отбивам се аз, когато ми дойде отвътре колкото да внеса цвят. Освен себе си няма какво друго да донеса за съжаление










Загубих представа кое ново, кое по-ново, не различавам фенското творчество на моменти; кое е слагано в темата и кое не. Без да искам повтарям и портретвам неща. Определено не съм във форма...
Маймунки и банани попаднаха там заради някаква закачка с коментари на Х ли, К ли, в Инстаграм. Имам, но не обичам да го използвам, хич не разбрах за какво става дума ама предизвика смях и реших да ги вмъкна маймунките, впоследствие ме навиха и за бананите, не е със скрит подтекст, колкото за майтапа








Неговият глас до безкрайност мога да го слушам. 
Първите 2 ги намерих с бг превод, нататък продължих с руски, а Марга и руския не се разбират особено, ама ето турските сериали ще допринесат за нещо полезно при мен 
Ето, че с всичко се свиква... имам чувството, че от цяла вечност е с Хазал.
В един момент ми писна, де
изморително е и още как, а накрая като има наистина актуално, свързано с проекти и пр., ентусиазма у феновете се е поизпарил и кел файда.
Да знаете нещо по въпроса? Не за друго, любопитно ми стана...



, не е нахално споко.


Толкова мили спомени и Носталгия ! 



Емко ми е любимият герой от турски сериал, не само визуално, ами и цялостно, като характер. Някак реален е./не се уморих да го повтарям/
Препоръчани теми