ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 746
  • 728
# 360
Ехаа, Орела на Маргарела Crazy

Феми, отбивам се аз, когато ми дойде отвътре колкото да внеса цвят. Освен себе си няма какво друго да донеса за съжаление Joy
Виж целия пост
# 361
Как да  няма бе мила  ?  Знаеш и други сериали си коментираме , клюки.
Твоето сериалче е почивка и летния сезон ще се завърне с нов сезон.  
Ама сте чок палави там бананки, маймунки.

Тоя колаж , който го донесе и аз съм го слагала. Любовта му към рибите е толкова голяма.
Който го следи, като личност и актьор знае че ги обожава заедно с морето.
Носи му спокойствие и остава сам със себе си.

Ела да те цункам , нема да те изпусна Joy
Най страстния рибар ще му завиди на Чачослав за улова на риба меч.




 От тая странна фотосесия най ми харесва джинсовата снимка с Мави с боси крачета .
Слаб е не е габаритен , във форма. Свикнах и с новата визия.
Прави  фотосесия преди нов проект по задължение за реклама. Иначе е почти невъзможно да се съгласи просто така.
Интервюто има някой интересни мисли.


 
Тука ми е смешен , ама си го бива да се променя и да прилича на всеки, който си поиска. Сравненията са какви ли не и на Фреди Меркюри даже.

https://twitter.com/chaiteajr/status/1381015802896322561
Маргиии , резни големичка ко имаш възможност.  Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 362


Леле, каква съм отнесена, колаж е онова, което споделих, нали Joy Загубих представа кое ново, кое по-ново, не различавам фенското творчество на моменти; кое е слагано в темата и кое не. Без да искам повтарям и портретвам неща. Определено не съм във форма...
Не следя клюките за други сериали/актьори, та и там съм гола вОда, не съм особено интересен събеседник и не ми се получава дори да ти разреждам постовете. Сори. Когато ми дойде отвътре, отбивам се. Да не си говорите само двете с Бел...

Щяло да има втори сезон на моето сериалче, да. Дано да е за добро, какво ми остава да кажа bishop
Все си мисля колко ли налудничаво изглежда това 18+ в заглавието, а сега е ± Joy Маймунки и банани попаднаха там заради някаква закачка с коментари на Х ли, К ли, в Инстаграм. Имам, но не обичам да го използвам, хич не разбрах за какво става дума ама предизвика смях и реших да ги вмъкна маймунките, впоследствие ме навиха и за бананите, не е със скрит подтекст, колкото за майтапа Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 363
Маргиии  потретвай и аз го правя.
 Ще е готино ко направи рибарска фотосесия . Сега като е на морето или по паланки се снима с тех и ги лови.
Ще ни зарадва с фото като реши .
Това е рядкост. Голем е темерут.
 Дуда за тия неща не му влияе иначе да е пльокнала сто снимки досега и общи и рибарски.  С бившото си гаджета е поствала материал ама сега Ядец !
Още творчество .



Очаквам заигравки  и по такива сцени със Семих Атеш.  Огън е там без цензура.

 Съпоставка Wink





https://twitter.com/CagatayNorth/status/1370778597305192451
Тъжна песен избрана точно, като за филма и с бг превода е още по въздействаща.
Чачам ми напълни душичката с таланта си Hearts Неговият глас до безкрайност мога да го слушам. Heart Eyes

Баджаначке,  ко ти е любопитно ще ти разкажем  клюки Mask
Виж целия пост
# 364
Ако се сетя за нещо конкретно, ще питам... А, на Ашк 101 дали му пуснаха втория сезон?
Виж целия пост
# 365
Марги не съм срещала инфо, ако ми попадне ще го сложа.

Знаех си- заедно са. Дуда и Баша на снимка край морето в сторито на кака.
Ох тези падруги, тези дни попаднах на мнение че ние  я наричаме кака, а това на руски означава онова което се върши в тоалетнана.... Помня че преди време ни прочетоха за Мишо и го изтълкуваха като мишка....
Виж целия пост
# 366
Ще съм ти благодарна, Бел.

Кратки епизодчета и малко на брой, спомням си, че за една нощ изгледах целия първи сезон Stuck Out Tongue Winking Eye Първите 2 ги намерих с бг превод, нататък продължих с руски, а Марга и руския не се разбират особено, ама ето турските сериали ще допринесат за нещо полезно при мен Joy

Мишо е по-благозвучно и го използвахте за пръв път ти или Профи, но иначе баш мишок и плъх ми наподобяваше зетя и сме го изричали Joy Ето, че с всичко се свиква... имам чувството, че от цяла вечност е с Хазал.
Виж целия пост
# 367
Снимката за която Белчето спомена е стара. Дуда и Башак не са заедно за РД . Дуда поздравила аркадашката със старо фото от тяхна почивка. Щях да се радвам да намажем с нови и да са заедно .
Между другото така и си помислих, че няма да ни огрее. Кивови са в Истанбул ,а нашето чифте са в Чаннакале или кой знае нерде. Може и на друго място или са в Истанбул. Не е почнал снимки за втори сезон на Йешилчама. Още си почива не че са преработи много.На платформите е лесно с график и завършен сценарии.
Виж целия пост
# 368
Като си спомня колко дебнех какво ще качи Дуда и няма ли да се види и нещичко от Ча в публикациите ѝ Joy В един момент ми писна, де Joy
Виж целия пост
# 369
Да, това чакане даже и на нещо мъничко, трохичка някаква от Ча и особено на игнора на фенската любов така измори феновете, че някои се отказаха...Аз още го давам по инерция, може би заради все още ярките ми спомени какъв беше в самото начало, но някой ден ще ми писне и на мен.
Фемо не знаех че е стара снимката.
Аз започнах да го наричам Мишо, май нямам спомен защо, ама вече така съм свикнала с него че даже започнах да го харесвам. По скоро спокойствието което мисля че излъчва. Сигурна съм и че има страхотно чувство за хумор.
Днес Хазал е била при специалист, нямала увреждания, слава Богу. Може да е някаква пост стресова реакция от болестта. Днес четох за високо квъвно и за екстремно ниско, за увредено зрение и липсващо обоняние от месеци, дори и за силен косопад, въобще болестта май удря по най неочаквани места ...
Виж целия пост
# 370
Да, Зетя изглежда да е един наистина спокоен и търпелив човек, явно се допълват с Хазал и са щастливи.

А за Ча - да следиш хора, които са ти безразлични Дуда, Илки-Милки, кака Лорка, Гинчо, само за да видиш нещо свързано с него в техни публикации Close изморително е и още как, а накрая като има наистина актуално, свързано с проекти и пр., ентусиазма у феновете се е поизпарил и кел файда.
Добре, че не всички са като мен...

П.П. прочетох, че СС си е хванала ново гадже, ама ми стана неудобно да разпитвам пак ли някой чичко-паричко hahaha Да знаете нещо по въпроса? Не за друго, любопитно ми стана...
Виж целия пост
# 371
Фико ходи самичък , пу мамино сладко бе ! Yum


 Ново от Хазал .   Нека да е добре милата че тоя вирус обърка живота на всички .
 За жалост в Турция не е розово положението. И при нас не че е добро .

  
 Ето част от мерките , които връща Турция.  При тях е Рамазан в момента . Добре прави нашия че е сред природата там е по малко вероятно да се заразиш . Стои си при рибите , барем качи фото да бъде така милостив. Ама кво да прайм това е част от него .

Комендантски час от 19 часа вечерта до 5 часа сутринта /забрана за излизане от къщи/ се въвежда във всички окръзи на страната през седмицата.
През уикендите ще се прилага забрана за излизане от къщи.
Затварят се ресторантите и сладкарниците, които ще обслужват чрез кетъринг през целия месец Рамазан.
Затварят се спортните салони, масажните салони, плувните басейни.
Отменят се сватбите и увеселенията като годежи, изпращане, празнуване на годишнини и т.н.
Отменят се междуградските пътувания.
За възрастните над 65 г.и подрастващите под 18 г. се въвеждат ограничения за пътуване в градския транспорт.
Учениците от началната и средна степен отново преминават на дистанционно обучение, с изключение на 8-те и 12-те класове.
През месеца на Рамазана се отменят масовите вечери на открито или в заведенията.
Новите мерки влизат в сила от утре вечер.
 Източник


 Маргиии , СС побърза да опровергае клюката за поредния , но може и  наистина да  е с него и да се прай на интересна. Този новия е бизнесмен архитект , по - добре да не ти го показвам че е нещо като  дядката на Хазар .
 Джем е китка пред новия .  Само Керем  Бюрсин  ми харесваш от тия дето е била . Би му шута заради комика и съжалява вероятно. Керо е добър и свестен , джентълмен  и си личеше че е влюбен в нея.
Виж целия пост
# 372
Дали ще е много нахално ако поискам да ми го покажеш, не съм по темата, знам, ама тъкмо се е отдала възможност Stuck Out Tongue Closed Eyes

Много сладък Фико Heart
Виж целия пост
# 373
Маргиии Hug, не е нахално споко.
Изчакай да го намеря, чок инфо и снимки в тиймито.



Душички ! HeartТолкова мили спомени и Носталгия !
 Съсредоточи се колега порфавор - моля .  Взривоопасно стана в Найт , отиде му уиското на Емко .
Ах ,тази ризкааа и Аполонско тяло !
 Умрех ! Очи , устни и кара сексииии Sleeping

Kiss
Виж целия пост
# 374
Ооо, то по онова време всичко му е отивало - с риза, без риза, по най-обикновена тениска. Перфектен отвсякъде. Хубаво нещо са спомените Stuck Out Tongue Winking Eye Емко ми е любимият герой от турски сериал, не само визуално, ами и цялостно, като характер. Някак реален е./не се уморих да го повтарям/ Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия