Съдържанието тъпо, по-тъпо, най-тъпо, абе простотия до шия. Ужасявах се от безумните тъпотии тип прегръдка между Аман и Танер, забравих му екранното име. Ама не като мъжка прегръдка, ами през кръста изодзад, притискане на глава в него, целувки.....
Жалка картинка. Тая овца Еджела има син, не е ли виждала как се държат младежите? И още куп неща, Сера е отделна тема.... Та сега и от много време видът му ми е много труден за преглъщане, модите му и те, сякаш има анти отношение някакво към красотата и естетиката, не иска да говорят за красотата му, много ми е странен не разбирам тоя протест.Афра когато не се пули с огромните си очи изглежда много добре, а и знаете че до Ча харесвам светлооки брюнетки. Помня играта ивъв Фазилет, ужас и половина, но от тогава е минало доста време, надявам се да е по-добре сега. То там всъщност всички бяха ужасни с изключение на 1-2 жени.








Между другото малко неща срещам в Туитър, много от профилите които съм следвала вече не са активни ли, принципа същия като във ФБ ли е само 20 човека да виждам едни и същи всеки път, на които харесвам, а в Т ретуитвам. Не знам какво и защо така стана...



"



ето така да мърдаш ушенца и любуваш 




