ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 744
  • 728
# 435




Зетя става на 45 год.
Хазал Кая поздрави своя мъж Али Атай с неговият РД и публикува снимки с  техният син Фикрет Али.
Честит Рожден ден любов моя !
Обожавам твоята усмивка !
Нека винаги празнуваме заедно.

Фико е бАнбон:yum: ,толкова сладко дете и комуникативно . Бъдеща звезда на турското кино. Grinning
Виж целия пост
# 436
Вярно, рождения ден на Зетя, жив и здрав да е. Не беше ли и Дуда тези дни или с някоя от Чачовите колежки се обърках newsm78
Виж целия пост
# 437
Дуда е родена на 24-ти октомври.
 Аз когато последно се опитах да кача видео в докса не ми се получи. Марги после ти го публикува вместо мен. Няколко пъти през годините там съм качвала целия АФК а последно що така не се получи не знам.
Видеоклип бг едва го пускам, забива миа за теглене и дума да не става. Най ми е удобен и прегледен ЮТ. Но не ми е ясен принципа на измитане на видеата. Пример - вчера ви пуснах въпросвите две песни с които бяха озвучени търсените от мен видеа, а на преднана страница друго видео с песен на същия изпълнинел  "Почему" си стои в Ют от години. Вероятво и трите създадени от един и същ потребигел. Просто не разбирам принципа на който едни ги метат, а други ги оставят.
Виж целия пост
# 438
готино гифче с различни неща Heart Eyes




 Пазителят Гинчо Wink
Така се хилих Белка като писа гА излизаха от ресторанта Гинчо да си е взел голяма свещ да им свети на влюбените гълъбчетЪ Joy
Нерде без мениджъра и дясна ръка Wink
Ама се изниза и чифтето ги остай пред журналята. Дали е нагласено или йок още се колебая но тоя човек е в състояние да те остави със зяпнала уста някой път с действията си.
Виж целия пост
# 439
Абе как така ги сливат тези гифчета, на това не съм се научила. Или е рязано от клип newsm78 Не, че е важно...

Така е, Видеоклип-а не е най-добрия възможен вариант, непрекъснато изскачат реклами и глупости, на човек му се отщява, но гледам стоят си ми там някои неща...
Виж целия пост
# 440
Маргиии, трябва да питам Еми дали го е взела готово или го е съденила тя. И аз искам да се науча.


Баджаначкеее ,ша ми се пръсне сърцето .
Блу тв са подготвили гала премиера на Йешилчама.
То билбордове ,то реклама в чужбина.
Марги разреждай ми моляяя или слагай каквото намериш.
Виж целия пост
# 441
Ама те нали на 22-ри го пускат, не днес newsm78 Пък и с Бел обсъдихме видеата, сайтовете, аз от такива неща се интересувам. Патроните ги пренебрегнах за съжаление, а в темата хората влизат да четат за тях. От много време само спамя Neutral Face
Виж целия пост
# 442
Маргиии , е като попаднеш на снимки мятай. То видеата и клиповете и аз се интеренсувам. Нали са си част от нашия сериал . Пък и нещо друго да е споко.
Ще си слагаме мелодии.

Виж редакцията. Това е гала вечер .
Може би интернет среща и журналя .
Ще разберем .  Ти наглеждай Туитър.
Ох ,милият ми така искам да си го видя Blush
Виж целия пост
# 443
Гала? Сериозно? Ако попадна на нещо ще слагам...
Виж целия пост
# 444
Доста слаб ми изглежда...
https://twitter.com/i/status/1384569412917895168

Виж целия пост
# 445
Да, онлайн гала. Вероятно утре ще е ден за отзвук, обсъждания такива неща... И на 22-ри...
Тези дни нали налазих във Фемирски видеа и като го гледам сега такъв ми е толкова странен.
Виж целия пост
# 446
Признавам си и на мен. Ако ви кажа, че все едно гледам друг човек, няма да се учудите Joy
Виж целия пост
# 447
Маргиии , слаб е доста и във форма. Лицето е добре поне за мен.
Моето момче е във формма и съм доволна. Винаги съм вярвала в него Wink
В клошарския филм не ме дразнеше и приех че това е част от образа.
Гледах го и се наслаждавах  на този талант и история! Heart
Мъпета е мъка и не се прежалихме . Причините не е смачкосаният вид и сценария. Всички сме наясно и с останалото.



Виртуална гала на част от каста.
Всеки е казал по нещо .


Сега кажете как да го разлюбиш.
Семих Атеш и гласът му е леко променен. Това се коментира, като са слушали.
Един актьор без говор и дикция и интонация е за Никъде !
Виж целия пост
# 448
Афра е сладка между другото, не съм я заглеждала...
Виж целия пост
# 449



Сензацияяя , чудо невиждано Чаатай и интернет от вкъщи .Fearful Какво ли не прави един проект и задължение ? Sweat Smile  Сигурно е мрънкотил абе какво ще говора и показвам , добре ми е при рибите Joy
Не е не може ти си звездата главната мега , заради теб правим яка реклама. Разбира се и епохата на 60 - те год. Турците обичат и милеят за тази епоха.



Афра има хубави снимки. Очите й са с хубав цвят. Какво ще се получи с нашият ще гледаме .....За талант и игра също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия