Мнение за Едиола Пренди

  • 11 798
  • 42
# 30
Нямах предвид Вас. Simple Smile
А аз не разбирам каква е тази злоба към д-р Пренди от по-горната потребителка!
Защо не й го казахте в очите , ами типично по български драскате негативизъм в Бг мама!
Много е подло!
Аз когато не съм доволна от някой лекар или каквото и да е било, отивам и казвам в очите какво не ми е харесало !
Доколкото до д-р Пренди аз за пръв път срещан такъв сърцат човек , който не гледа парите, а това как да ти помогне! Защото повярвайте ми, има много лекари, на които ще изсипеш една торба с пари и накрая няма да е оправен проблема!
Тя е невероятен човек , невероятен специалист и гледа цялостно организма на човек, а не индивидуално в нейната област само, както правят 70% от лекарите.
За мен тя е невероятна и няма да спря да го повтарям!
А дали супердок отсява негативни коментари, може да си отговорите сами като се поразтърсите за лекари с нисък рейтинг - там има и лоши коментари.

Ако става въпрос за мен , това, което сте написала  , ще Ви кажа, че не е Ваша работа, както съм написала , в моя случай не ми помогна , отидох при друг гинеколог, който помогна в моя случай. Аз съм доволна от лекарката като отношение, но резултат от лечението нямаше, а се боря с този проблем повече от 4 години, дори се разплаках в кабинета на д-р Пренди. Винаги има доволни и недоволни от даден лекар, гледайте си Вашия случай и не обиждайте. Вашият коментар е злобен. Аз лично не съм написала нищо лошо срещу д-р Пренди, а напротив, затова се засрамете Вие. Вашето мнение си е Ваше, друг може да мисли по друг начин.
Виж целия пост
# 31
Аз също съм редовна пациентка на д-р Пренди. Не съм съгласна изобщо с негативните коментари писани за нея. Подновявам темата, защото смятам, че д-р Пренди е уникален лекар. Те не е просто лекар, а страхотен човек, който знае как да се държи човешки. Професионалист е, има адски много знания и винаги ми е обяснявала всичко в детайли и смилаемо. Колко лекаря в България са ви правили безплатни прегледи или са ви подарявали просто ей така преглед на определена зона, за да знаете, в случай, че нещо не ви е в ред? Внимателна е, кабинетът ѝ е пълен с позитивна енергия, самата тя също. Хора като мен могат да усетят, че понякога е адски уморена, но не иска да го покаже, а влага цялото си същество в това да си свърши работата качествено.

Отново - прекрасен лекар и се радвам, че я открих.
Виж целия пост
# 32
– Обичаш ли ме? – попита Алиса.
– Не, не те обичам! – отговори Белия Заек
Алиса намръщи челото си и скръсти ръце, както правеше всеки път, когато се почувстваше наранена.
– Виждаш ли? – отвърна Белия Заек. – Сега ще започнеш да се чудиш какво те прави толкова несъвършена и какво си сгрешила, така че да не мога да те обичам поне малко.
Знаеш ли, затова не мога да те обичам. Невинаги ще бъдеш обичана, Алиса.
Ще има дни, когато другите ще бъдат уморени и отегчени от живота, ще си вдигнат глава в облаците и ще те наранят.
Тъй като хората са такива, някак си винаги в крайна сметка нараняват чувствата си взаимно, независимо дали става въпрос за небрежност, неразбиране или конфликт със себе си.

Ако не обичаш себе си поне малко, ако не създадеш кураж от любов към себе си и щастие в сърцето си, слабите наранявания, причинени от другите, ще станат смъртоносни и ще те унищожат.
Първия път, когато те видях, сключих договор със себе си:
“Ще избягвам да те обичам, докато не се научиш да обичаш себе си.“

Луис Карол – „Алиса в страната на чудесата“
Виж целия пост
# 33
Нямах предвид Вас. Simple Smile
А аз не разбирам каква е тази злоба към д-р Пренди от по-горната потребителка!
Защо не й го казахте в очите , ами типично по български драскате негативизъм в Бг мама!
Много е подло!
Аз когато не съм доволна от някой лекар или каквото и да е било, отивам и казвам в очите какво не ми е харесало !
Доколкото до д-р Пренди аз за пръв път срещан такъв сърцат човек , който не гледа парите, а това как да ти помогне! Защото повярвайте ми, има много лекари, на които ще изсипеш една торба с пари и накрая няма да е оправен проблема!
Тя е невероятен човек , невероятен специалист и гледа цялостно организма на човек, а не индивидуално в нейната област само, както правят 70% от лекарите.
За мен тя е невероятна и няма да спря да го повтарям!
А дали супердок отсява негативни коментари, може да си отговорите сами като се поразтърсите за лекари с нисък рейтинг - там има и лоши коментари.

Ако става въпрос за мен , това, което сте написала  , ще Ви кажа, че не е Ваша работа, както съм написала , в моя случай не ми помогна , отидох при друг гинеколог, който помогна в моя случай. Аз съм доволна от лекарката като отношение, но резултат от лечението нямаше, а се боря с този проблем повече от 4 години, дори се разплаках в кабинета на д-р Пренди. Винаги има доволни и недоволни от даден лекар, гледайте си Вашия случай и не обиждайте. Вашият коментар е злобен. Аз лично не съм написала нищо лошо срещу д-р Пренди, а напротив, затова се засрамете Вие. Вашето мнение си е Ваше, друг може да мисли по друг начин.
Здравейте, а може ли контакти на гинеколога, който Ви помогна? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНО
Виж целия пост
# 34
Здравейте, дали някой може да ми даде кординати на др. Пренди? Спешно ми трябват. Благодаря много!
Виж целия пост
# 35
Д-р Пренди е прекрасен лекар, работи и в почивните дни, което е голямо удобство. В известен смисъл я определям като мисионер (следвам я и във ФБ). Има изключителни познания, (самоусъвършенства се непрекъснато) и се стреми да ги сподели с повече хора. Не прилича на никой от лекарите, които познавам и разликата е изцяло в нейна полза. Пожелавам и само здраве и щастие и респект за това, че е толкова всеотдайна!
https://superdoc.bg/lekar/d-r-ediola-prendi-4533
Виж целия пост
# 36
Не познавам тази доктор, дойдох тук, търсейки информация дали прави мамография и отзиви за това, попаднах на нейните коментари и конкретно на коментара й относно специалността. Това е вторият лекар, занимаващ се със здравето на гърдите, който прави това уточнение!. Впечатлена съм от ангажимента й към пациентите и от обгрижването. На мен ми трябва мамография, но ако ми се наложи друго в нейната експертиза, определено бих се насочила към нея. Отново, др. Пренди, благодаря Ви за важното уточнение относно мамологията и съвета да се ориентираме по добрите уреди. Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 37
Нямаше как да не повдигна темата. Не открих нова и затова реших да пиша тук. Страшно доволна съм от д-р Пренди. Отидох при нея с притеснения, отговори ми на всичките въпроси и ме изслуша без да бърза. Прегледа беше повече от обстоен. Определено следващият ми записан час пак ще е при нея! Много се радвам, че са останали още такива лекари, които да следват мисията си и да помагат на хората! Тя има голямо сърце! Поднесе много внимателно информацията (съобщи ми, че имам миома) и сега изобщо не се страхувам! И тук да Ви кажа - желая Ви само хубави неща д-р Пренди!
Виж целия пост
# 38
Посещавам д-р Пренди редовно, винаги е спокойна, мила, усмихната и предразполагаща пациента! Страхотен професионалист и преди всичко Човек! Обяснява подробно, дава насоки и проследява. Прегледите при нея са удоволствие!
Виж целия пост
# 39
Здравейте, заинтригуваха ме положителните мнения за д-р Пренди. Тъй като ми се иска да си направя годишния профилактичен преглед при гинеколог и мамолог, а МЦ е на много удобно за мен място, моля за мнение дали е внимателна при преглед. Въпросът ми е странен, но от повече от 20 г. ходя при един гинеколог (но е време да го сменя) и ми е леко некомфортно.
Виж целия пост
# 40
Здравейте, заинтригуваха ме положителните мнения за д-р Пренди. Тъй като ми се иска да си направя годишния профилактичен преглед при гинеколог и мамолог, а МЦ е на много удобно за мен място, моля за мнение дали е внимателна при преглед. Въпросът ми е странен, но от повече от 20 г. ходя при един гинеколог (но е време да го сменя) и ми е леко некомфортно.

Много е внимателна и предразполагаща.
Виж целия пост
# 41
От години съм пациент на д-р Пренди, изключително внимателна и дружелюбна. Винаги отивам с притеснение, понеже от малка имам травма от първите си такива прегледи, но тази жена успява да махне всякакви емоционални товари от мен. Винаги ме преглежда обстойно, внимателно и с много висок професионализъм. Лечение при нея с ненужни медикаменти не се случва, освен ако не е абсолютно наложително и неизбежно. С нейна помощ успях да регулирам цикъла си, да намаля болките по време и да балансирам хормоните си без нито едно хормонално хапче. Колкото и заета да е винаги намира време да помогне, случвало се е да ме приема в извънработно време, не веднъж. Изключителен професионалист и ЧОВЕК, не бих се доверила на никой друг.
Виж целия пост
# 42
Здраеейте, някой посещавал ли е доктор Едиола Пренди? В супердок има много положителни отзиви, но дали са достоверни?

Д-р Пренди е изключителен професионалист с огромен опит и преди всичко — прекрасен човек. Тя винаги прави обстойни прегледи, поставя точни диагнози и оказва истинска подкрепа — както като лекар, така и като жена. Тя е от онези редки лекари, които се грижат за човека като цяло, а не само за отделни симптоми или състояния.

След всяко посещение си тръгвам не само с усещането, че е получил качествена медицинска грижа, но и емоционално успокоен. Тя има рядката способност да „лекува душата“ в най-човешкия смисъл — чрез емпатия, внимание и искрена грижа.

Всеки път, когато мои приятели ме питат за добър гинеколог, без колебание препоръчвам Едиола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия