Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 255
Благодаря, момичета! Flowers Hibiscus
И да не е спам, тортата за РД, купешка е. Имаше още украса отгоре, но докато се обърна, младежите я изяли.
Виж целия пост
# 256
Честито на Дари и Дени! Само хубави неща да се случват на младежите с безброй положителни емоции.

От мен
Салата


Супа топчета


Питки на пара с кокосово мляко на Морена


И една питка направена на принцеса с кайма


Картофена крем супа със скариди


Памук погача с пълнозърнесто брашно


Детето си направи начос със сос
Виж целия пост
# 257
Честити да са рождениците!
Мекици ден имахме днес.    https://---shoretner923-3rXtO1O


задушени калмари с домати и маслини for me https://---shoretner923-37jCozR 

яхния от домашен петел https://---shoretner923-3pmQU01

 и пилешка/петелска супа

Лека нощ  и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 258
ПОлзвам салатата на снахата, за да се извиня за пропуска към порасналото момче на Дара!
Виж целия пост
# 259
Здравейте!  След малка пауза отново се включвам със скромни ястия, приготвени с любов и сърце....Two Hearts
 Приятно, топло и уютно е тук при вас....
Закуската ни


Печена свинска пържола със сос и картофено пюре Любима на ММ...


Любимата ни салата с маруля, лук, мариновано цвекло,маслини,репички и яйце


Майонезен шоколадов сладкиш


Скрит текст:
Изкарахме семейно вирус, но слава на Бога не Ковид...
При мен нещата се усложниха....И чак сега се подобрих....

Бъдете здрави и се пазете!
Лек спокоен позитивен ден! Flowers Hibiscus

Честито на празнуващите! TadaParty TimeBalloon  Много здраве, късмет и щасливи мигове! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 260
Честити рожденици! Да са ви живи и здрави ☺️

Маслени бюреци отново




Тридневното меню- пържоли, сарми, зелен боб с картофи и свинско


Мляко с ориз


Мезето на шефа


Добруджанки с лимец


Мусака преди поливката


Закуска


Крамбъл с ябълки и сушени смокини


Салата
Виж целия пост
# 261
Може ли рецептата на маслените бюреци. Изглеждат прекрасни.
Виж целия пост
# 262
Пиле в сладко кисел сос върху ориз с яйца и зеленчуци



И класически чийзкейк с боровинки по молба на ММ

Виж целия пост
# 263

Салата спанак ,яйце,морков и мариновани гъби

Брюкселско зеле на оребрен тиган

Пилешки хапки в сладко-кисел сос по Люси Евтимова
Виж целия пост
# 264
Шницел от свински котлет
Виж целия пост
# 265
Класически локумки от старите тефтери приготвих днес. Много вкусни и топящи се в устата са. 😋🥐🤩
https://---shoretner923-3jWUxZA
Виж целия пост
# 266
Някои сладки просто са несравними, когато са приготвени с мас. Чудесни са, Бени!
Бобец у нас https://pep-4o.blogspot.com/2012/09/blog-post_29.html За мен и девойката с краче, за зетя и бащата - без.
Виж целия пост
# 267
О, Пеп4о, особено твоите мамини масленки, не несравними, а умопомрачително вкусни!😘
Туй тенджерЕ сега влиза във фурната

Постни сармички, с добавка св.пушена флейка
Скрит текст:

Не може без мръФка
Виж целия пост
# 268
Може ли рецептата на маслените бюреци. Изглеждат прекрасни.
Заповядай: 36 бюрека
Описаните продукти са за 18-20 бюрека (1/2 доза).
Виж целия пост
# 269
Искам да се извиня на Дара,зло да го забрави момчето ти!Нека да е здрав и много да те радва!
Свинско с мед и горчица

Чипс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия