Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 285
Честити рожденици! Много хубави торти видях 💯
Една салата с печено цвекло, зад кадър боб в гювеч и печени кебапчета
Виж целия пост
# 286
mimi0585,честита да е рожденичката!Тортите са страхотни!
Тайна,и аз помислих,че са сусамки,а то ориз било.Много интересно.
От мен салата моркови,ряпа,цвекло

Зелен фасул с картофи
Виж целия пост
# 287
Леща с наденички


Бисквитена торта


Трицветна паста карбонара
Виж целия пост
# 288
Честита рожденичка на mimi0585 ! Да е здрава и много щастлива! Тортите са прекрасни! Хубав празник!

Доматена супа топчета по Пеп-4о ( любима 😘)
Виж целия пост
# 289


И тортата която ММ направил докато ние
се возихме с 🚆в понеделник. Най, най обикновена.


mimi, страхотни торти за хубава възраст. Здраве и много успехи на момичето ти!
Виж целия пост
# 290
Телешко варено 🥄🥣 и Баклава

Виж целия пост
# 291
Момичета, извинете ме за пропуснатите поводи. Напоследък не се чувствам много добре, предимно ММ готви. Следя вкусотиите ви и всичко е чудесно.
На всички, които са имали щастливи поводи желая от сърце здраве, щастие, любов и късмет! ❤️



Кексчета с шоколад и ягодова глазура


Тирамису с маскарпоне, заквасена сметана и крем сирене


Омлет с домат и маслини


Принцеси с телешка кайма и кашкавал


Скумрия на грил тиган и картофена салата
Виж целия пост
# 292
mimi0585,честита да ти е рожденичката!Тортите са разкошни!

Лабрекс, аз мисля направо да се телепортирам у Муми.

Едни лидълски калмари на фурна


Картофени ньоки със сос от горгонзола


Салата с риба тон


Пиле по гръцки с кисело мляко на фурна
Виж целия пост
# 293
Поне да не ме забравите
свински котлети на плоча с разядка от авокадо, печен пипер, зехтин и подправки, гарнитура императорски ориз
Виж целия пост
# 294
Мими, честита рожденичка! Да е жива и здрава, да има прекрасен живот като тортите, които си приготвила! 🌹
"Ципура по гръцки" (почти) , рецепта на Манчев от книгата "Манчев срещу Шишков", а е почти, защото по рецепта имаше и скариди, а аз не сложих. Получи се много вкусно.

mama iasi, браво на мъжа ти, хубава торта е направил.🌹
Деспи, дано не е нещо сериозно, но имаш добър заместник в кухнята. 🌹
Виж целия пост
# 295
На всички които са имали празници .-ЧЕСТИТО!
Телешко варено, за пореден път, ама у дома много се харесва

Лековита пилешка супа с двадесет съставки

Картофена супа във веган вариант

Оригинална гръцка мусакица

Постни кипърски лозови сарми

Пикантни тиквички с картоф на тиган

Телешко по градинарски

новото е - Лимонов кейк с маково семе
[/url
и Френски еклери с крем кафе
[url=https://postimages.org/]



https://cookwithmarcheva.blogspot.com/
по-късно за новите неща ще пусна рецептите
Виж целия пост
# 296
Снощи късно мезе правих, нещо като воловани със сирене



Закуска от яйца, сирене, картофи, домат, наденички





Телешки пържолки с аспержи, синьо сирене, топла салата, маслинки и лидълски картофени крокети



Домашно отгледани салатки и покрай тях почетохме лидълската Алпийска седмица с бретцел, мортадела, грозде и войнствени немски наденички, които експлодираха в микровълновата Smile



Виж целия пост
# 297
Безглутенова баклава под формата на рулца
Виж целия пост
# 298
У нас пак яхния, но и градусите навън предразполагат. Stuck Out Tongue Winking Eye
Къри със сладък картоф, леща и спанак, кокосово мляко. Доста пикантно, за да притъпя сладкия вкус от бататите и млякото. Не изглежда много добре, но пък беше вкусно и сгряващо...
Виж целия пост
# 299
Мими0585, Честита да ти е рожденичката! Жива и здрава да ти е! Flowers Four Leaf Clover Чудни тортички си и направила за празника! Yum
Мама Яси, браво на мъж ти, сладкар и половина! Yum
Деспи, и аз се надявам да не е нещо сериозно и отново бързичко да си в обичайното си ведро, мило и усмихнато състояние. Желая ти много здраве и бързо да влезеш в ритъм. Прегръщам те. Hug
Дороти, радвам се, че отново си сред нас. Бързо възстановяване желая. Hug
От мен пролетна салата посред зима, печено пиле и запечени гъбки:

Скрит текст:

Скрит текст:
Пп Всички сте показали страхотни ястия и десерти и краднах от всяка по залче, ей тъй виртуално. Wink Hug Yum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия