Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 450
Аз идвам с кюфтета

И пак картофи,пържени този път,но мъжете у дома това искат
Виж целия пост
# 451
Соц соленки у дома..... децата ги кръстиха кроасани 😆.
В неделя правих мъфини със заквасена сметана. Вътре им сложих Нутела, половината с добавка от маково семе
За мен - агнешко с доматен сос, ужааасна снимка, за децата не помня какво е било 🤔, но ще да е нещо с ориз, гледайки гарнитурата ми

Проза 😄

И боровинков крем с домашно  сладко от боровинки

Агнешко с ориз 🙃
Според хроното на тела за тях е имало хрупкаво пиле с картофено пюре и млечен сос, но ще е без снимка, че снимката ми е с тях
separate, съгласна на 💯% , и аз не си представям живот без картофи 🤣
Виж целия пост
# 452
separate, аз също съм съгласна! Grinning Всичко можеш да сготвиш с картофки и винаги ще бъде вкусно.



Сурова кокосова торта с фурми, мед, масло, фъстъчено масло, какво и боровинки


Снимката е ужасна, но е супер салатка. Киноа, домати, печен пипер, сирене, ролца от раци и балсамов оцет.
Виж целия пост
# 453
Аз пък днес съм на салатен бар при Джастето и на кюфтенца при Пеги. Heart Eyes 
От мен десерта.

Лек крем с кисело мляко и Бейлис


Нищо друго не съм снимала, нямам муза днес. Confused
Виж целия пост
# 454
Оххх .., искам всичко да изям Yum
Тия дни съм се заела с диета, дано да удържа фронта..Sad
Вчера - шишчета със зеленчуци на скара

Днес, пиле с ориз и зелена салата

За мен, варен ориз и филенца на скара

Закуската на детето (качамак)

И от онзи ден - картофена яхния и супа от пилешки сърца


Виж целия пост
# 455
Днес направих вкусни хлебчета. Трябваше да са франзели, но станаха много пухкави..😄 Също и един малко разпаднал се чийзкейк с боровинки, но пък много вкусен и пържоли, без снимка.

https://www.instagram.com/mamascookingexperiments/
Виж целия пост
# 456



Днес направих една фалшиви френсси макарони с бисквити, вместо с бадемово брашно,обаче незнам какъв ганаш ще им отива ,иска.ми се да е нещо с ядки ако имате идеи ще ви помоля Heart
Виж целия пост
# 457
.............
Днес направих една фалшиви френсси макарони с бисквити, вместо с бадемово брашно,обаче незнам какъв ганаш ще им отива ,иска.ми се да е нещо с ядки ако имате идеи ще ви помоля Heart
Скрит текст:
На макарони ганаш не се слага, може само малко шоколадови драскулки , поръска от златен прашец и нищо повече.
Нямам нищо снимано , имам храна от вчера, но друго да добавя, картофите..............ах, тези картофи , ако нямам изпадам направо  в  драма. Обичам ги и без тях не мога.
Виж целия пост
# 458
marchеva14, според мен Night_ShadowMOM иска ганаша за слепване, а не за украса.
 Аз съм правила тази рецепта
Много вкусотии сте показали момичета!
Аз идвам с разни салати и кюфтета.
Салата от два вида домати, розово и Кумато, краставици, пипер, лук и микс зелении


Морски дарове с чери домати, лук и копър


Домати с моцарела, песто и босилек


Омлет с кашкавал и сирене


Пържени кюфтета с гарнитура от печен пипер, яйца и сирене


И с гарнитура от броколи


Мляко с ориз на фурна по Пепи


Виж целия пост
# 459
Безглутенови рула "Охлювчета"
Виж целия пост
# 460
marchеva14, според мен Night_ShadowMOM иска ганаша за слепване, а не за украса.
 Аз съм правила тази рецепта
Много вкусотии сте показали момичета!
Аз идвам с разни салати и кюфтета.
Салата от два вида домати, розово и Кумато, краставици, пипер, лук и микс зелении


Морски дарове с чери домати, лук и копър


Домати с моцарела, песто и босилек


Омлет с кашкавал и сирене


Пържени кюфтета с гарнитура от печен пипер, яйца и сирене


И с гарнитура от броколи


Мляко с ориз на фурна по Пепи



Благодаря sve,да за слепване ми трябва.
Хубав ден момичета!
Виж целия пост
# 461
Закуска с пълнеж от шунка и лютеница
Масленки с мас
Виж целия пост
# 462
Страхотни масленки! Много апетитно е при всички ви!
 хумус Simple Smile Един обикновен и един с печени червени чушки и печен чесън.https://pep-4o.blogspot.com/2021/02/blog-post_25.html.  

Печени домати със сирене https://pep-4o.blogspot.com/2020/04/blog-post_14.html

рибена чорба от шаран и сьомга https://pep-4o.blogspot.com/2010/01/1_02.html

 катми с шунка и кашкавал. https://pep-4o.blogspot.com/2017/01/blog-post_13.html

Лаврак в прошуто https://pep-4o.blogspot.com/2021/01/blog-post.html?m=1

И моцарела с прошуто преди грил тигана

Маринован патладжан за салата с домати
Виж целия пост
# 463
закуска


бисквитки - с овесени ядки и стафиди, с бял шоколад и боровинки, с млечен шоколад и лешници


гръцка мусака


супа топчета


хлебчета
Виж целия пост
# 464
marchеva14, според мен Night_ShadowMOM иска ганаша за слепване, а не за украса.
 .......................
Скрит текст:
Аха, защото под ганаш се разбира нещо да се залива, торта примерно, а за макарон е за нещо, което е за слепване на макароните, т. е. крем. Разбрахме се. Довечера ще кача нещо ново, сега нямам време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия