Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 465
В слънчевия четвъртък ви представям много вкусен, сочен и ароматен кекс с банан, който много обичаме вкъщи. 😋🍌🥧
https://---shoretner923-3koNtot
Виж целия пост
# 466
Гьоза, малко не успях да ги обърна на чинията качествено, но са толкова вкусни.





Виж целия пост
# 467
Бланширани картофки на фурна



Salpicon de marisco



Крилца, кюфтета и тортия

Виж целия пост
# 468
Брускети с вчерашните хлебчета. А сега слагам гювеч във фурната.

https://www.instagram.com/mamascookingexperiments/
Виж целия пост
# 469
Пица

Филийки разни


Руло Срефани

Винен кебап

Пилешко бутче с картофки
 
Свинско с грах

Тиквеник

И една баница за вечеря
Виж целия пост
# 470
Аз днес боб им готвих на моите/ боб не ям/

И това в допълнение
Виж целия пост
# 471
Ох, Пеги, страхотна и любима комбинация! 🥰 ❤️

Супа топчета


Памук кифлички със сирене


Малката помощница помага, както за яденето, така и за приготвянето.
Виж целия пост
# 472
свинско китайско с нудълс и зеленчуци

домашно хляб

и картофи соте

елементарно Уотсън
Виж целия пост
# 473
Днес съм се разготвила🤪
Закуска



За обяд картофена яхния



Домашен течен шоколад



И за вечеря печени пилешки филенца с корнфлейкс, поизсуших ги🙄

Виж целия пост
# 474
От мен таратор


Букатини със скаморца и маслини на фурна, мъжете си облизаха пръстите.


Руло от пуешко филе с шунка и маслини


Салата


Кашкавалчета в кори
Виж целия пост
# 475

Свински джоланчета

Кюфтенца от киноа и спанак, но малко прекалих със спанака

Пирожките на Лабрекс
И едни пълнени чушки, които не снимах Simple Smile
Виж целия пост
# 476
От мен  супа - Богато италианско минестроне

имаше и итал. наденички с праз от Лидл, не са лоши, но не са моята храна и снимка няма, но има
Млечен тарт с крем и ябълки

и новото е  - Kugelhupf със стафиди, голяма заигравка си е , но е уникално вкусен, нещо като козунак, ама не съвсем.
Тук е в голяма форма има и в малки формички



Стига толкова. Хубава вечер!
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/
Виж целия пост
# 477
marchеva14, по нощите ми се прияде сладко! Много изкусителни печива!

И пирожчица бих си свила от milmich , а на Mikkey мога подред да подкарам чинийките!

У нас млечна салатка с печени пиперки, орехи, царевица,


манджата на Джаста  Праста Flowers Hibiscus,


заек на фурна, ММ се прави на готвач


и наденички на фурна.
Виж целия пост
# 478
Мъфини
Солени по рецепта на Супичка

Сладки - с овесени ядки, пълнозърнесто брашно и ябълки по рецепта на "Готвач"

Хубав ден!
Виж целия пост
# 479
Мини бутер кроасанчета с мляко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия