Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 495
Pinko, много красива шарка си му докарала на кекса. Heart Eyes

Леща яхния


Салата капрезе


Хляб със семола с дебела коричка и пухкава среда


Оригинална неаполитанска пица Маргарита
Виж целия пост
# 496
ЧеСно, ш'са гръмна. Sunglasses
Отивам у Mikkey да ям капрезе и пица, а кекса на Пинко даже и шарката му не е останала, щот съм го изяла.. с очи.
Поне скира на Бени е диетичен, хем ужасно красив. Аз него първи го изядох.. с гледане. Stuck Out Tongue Winking Eye
Всички сте страхотни. Невероятни. Това е тема за чудо и приказ. И за да не е спам един стар десерт от мен, който успешно може да бъде трансформиран в диетичен:
Виж целия пост
# 497
Ех,Джасте с този десерт...ами не мислиш за тези дето не бива и да поглеждаме сладко,не те е срам!Обожавам снимките и начина по който коментираш!
Ето аз показвам проста манджа свинско с картофи

Кекс
Виж целия пост
# 498
Пеги, умирам за  "простата" ти манджа. И за другите ти вкусотии. Инак този десерт показан от мен е крем карамел, който съвсем успешно може да бъде направен диетично, ще покажа. С подсладител и без карамел, заместен прилично с малко нес кафе. Kissing Heart Hug
Виж целия пост
# 499
mama iasi, миличкото! Cry Дано скоро се почувства добре!

Яйчен крем с мед и обикновени бисквити


Палачинки от яйца, слънчогледов тахан и фъстъчено масло с мед и ягоди


Гювечета с лютеница, сирене, суджук, пресен пипер и яйце
Виж целия пост
# 500
Ауу, забравих на мама Яси внучето. Пу пу, зло да го забрави малкото сладкишче. Мама Яси, всичко ще е наред, ще и мине на малката Принцеса и няма да усети. Бързо възстановяване пожелавам. Hug Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 501
Джасте, дай моля те, рецепта за онова твоето диетично хлебче. Вече шести ден без грам захар, никакво сладко...казвам ви, мъка и тъга.. Sad
Телешко варено

Пълнени пиперки с извара и яйце и салата

Редактирам се: Мама Яси, бързо възстановяване на внучката Hug
Виж целия пост
# 502
Джасте, веднага заменям една порция карамел за пица.
Мама Яси, бързо да оздравява внучката! Hug
Виж целия пост
# 503
Здравйте!
Картофени кюфтета на фурна( още не мога да се престраша да пържа) с млечен сос:


Свински език със зелен лук и гъби


Домашна Руска салата
Виж целия пост
# 504
Каринка, диетичното хлебче е като бисквитките(те са без миксер, само бъркаш всичко с лъжица и печеш, за бисквитките слагам две яйца) . Мен бисквитките ме засищат много повече. Инак рецептата е следната : 4бр.яйца се разбиват на пухкав крем добавят се 1/2 к. л. сол, 1 к. л. бакпулвер угасена в 1/2 кофичка к. мляко, добавя се малко  извара или сирене на вкус, 12 с. л. трици(200гр. овесени трици) = (един малък пакет), 1с. л. ленено семе, леко разбиваш всичко, за да не спадне обема. Изливаш във формичка покрита с хартия за печене. Печеш на около 180-200 градуса за около 15-20 мин. Това е. Преди печене поръсваш с ким, сусам, мак или каквото ти е на сърце. Grinning
Виж целия пост
# 505

Пържени картофи със салата, грах и соленки. ❤️
https://www.instagram.com/mamascookingexperiments/
Виж целия пост
# 506
Козуначен хляб (с по-малко захар от баш козунака) супер кифла стана  Smiley



И вчерашният пай се довърши днес студен, хлътнал, дори още по-вкусен, с плънка от яйца, маслини, салам, гъби, картофено пюре и доматен сос Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 507
Благодаря на всички за пожеланията
Скрит текст:
притесняваме се в къщи, не иска да яде, почти нищо не кусва, сили няма вече Cry
И една не показана риба, че ето тая вечер другата дъщеря дойде на  гости и забравих да снимам вечерята...  нито ми е до снимки, нито до манджи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 508
Сандвичи, топли сандвичи за закуска - стоплят душата, засищат стомаха Wink :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 509
mama iasi, горкото детенце. Sad Бързо оздравяване й пожелавам!
Фототчет за няколко дни.
Пилешки дюнер с месна заготовка по турска рецепта на Refika.

Пиле с картофи на фурна.

Омлет с кашкавал, сирене и лютеница.

Картофена крем супа с  пилешко, моркови и грах.

Скрит текст:
Спагети с кайма и грана падано.

Сьомгов бъргер.

Патладжан -ветрило, по рецепта на Бени.

Салата.

Баница с праз и сирене.

Имаше и пъстърва, пак на тиган с варени картофи, яйца всякакви, но не снимах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия