Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 68 684
  • 737
# 480
Не съм се появявала отдавна, ама то няма и нищо интересно у нас. Готвя само за вечеря/през деня на работа, на у-ще/


Това свинско с картофи го ядохме две вечери с ММ.

Снощи набързо кюфтета от останала една шепа кайма

от него салатата с останал голям розов домат, взел вече да се разваля

но пък с пресен лук Smile


Деспи, радвай се на Мони че яде .
Скрит текст:
Тая седмица правиха внучката операция апендицит. Преди й се карахме като ядеше, а сега пък нищо не иска да куса Sad
Виж целия пост
# 481
супа от пуешко месо


хумус


сандвичи с гриловани гъби и домати, топено сирене


пълнени гъби с риба тон, каперси и печени домати
пълнени гъби със сирена и печени домати

и след печене

Скрит текст:
Виж целия пост
# 482
Супа топчета 🥣(със големи топчета, защото ме домързя да ги направя на по малки 😂)
Виж целия пост
# 483
Напук на Манчев от кошмарите.

Виж целия пост
# 484
Емпанади с моцарела



Сладък салам



Свинско със зеленчуци и бешамел на фурна

Виж целия пост
# 485


Една домашна торта
Виж целия пост
# 486
Домашна пица от ММ 🍕
Виж целия пост
# 487
Прясна паста от Лидл с босилек и кедрови ядки, сосът е бешамел (пак от Лидл) с малко синьо сирене и кашкавал.

Няма вид, но беше вкусно Simple Smile
От снощи филе от скумрия на фурна
Виж целия пост
# 488
аз съм елементарно уотсън... Wink
нещо съм в депресия
моркови със соеви кълнове и ..бг вечеря
Виж целия пост
# 489
Днес стабилен обяд като за след ваксина, че предишните дни бяхме само на вода и айрян.

Пиле с лимон, чесън, розмарин и зехтин и картофки с червен лук.


Таратор с орехи


Хубав уикенд на всички!
Виж целия пост
# 490
Хлебец и мусака.



Виж целия пост
# 491
Салата измишльотина с булгур/ябълка/раци-ролца/морков/магданоз/кълнове боб мунг / и дресинг от лимон,горчица,сос от нар, майонез

и просто кекс
Виж целия пост
# 492
Джоланче с картофи

Пилешка супа

Салата
Виж целия пост
# 493
За съботен обяд приготвих любимата ни супа топчета, а за десерт най-лесният и вкусен крем със скир.😋🥣🍨
https://---shoretner923-3aZEE1n

https://---shoretner923-2ZVLw9P
Виж целия пост
# 494
Тука няма да влизам вече. То толкова изкушения дебнат от всеки пост, че.. Yum Шегувам се, бе, ще влизам въпреки риска от огладняване. Yum
От мен - традиционната за у нас "уикенд" закуска:

Вечерята е салатка:

И маринована пилешка пържолка от бут:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия