За какво харчите най-много на месец от семейния бюджет?

  • 27 034
  • 548
# 540
За самолетни билети, услуги, дрехи, подаръци, газ и забавления.
Виж целия пост
# 541
У нас аз не обичам рибата, а ММ я обожава. Пфуу, като се размирише. Децата горе долу я ядат. Аз от риба всеки ден мога да пестя🌞🌞🌞
Виж целия пост
# 542
При нас определено разхода за храна е много висок. С това повишение на цените се повишава всеки месец. При всякакви услуги също забелязвам огромно повишение на цените през тази година. Нямам само фризер, ползваме хладилник с фризер и съответно нещата, които мога да събера във фризерната част са малка част от това, което бих искала. Мъжа ми до тази година беше голям противник на храната от фризера, но вече е ок най-после след толкова години живот заедно ...
Виж целия пост
# 543
Аз държа във фризера само замразени зеленчуци, които така си и купувам  замразени. Някоя манджа ако ни остане, я замразявам, за да не ядем пак от  същото.
А иначе за какво най-много харчим - предполагам, че все пак за пътуване, защото доста пътуваме, и не е точно за удоволствие, макар и удоволствието го има.  Просто се налага.
Виж целия пост
# 544
Аз във фризера нищо не държа. Купувам за едно две готвения. Като свърши пак купувам.
Виж целия пост
# 545
Фризера ми е за лед, сладолед, месо. Не замразявам сготвени неща.
Виж целия пост
# 546
Аз във фризера нищо не държа.
Лед не слагате ли в напитки? Yum Сетих се, че този месец най-много похарчих за бутилки Satisfied
Виж целия пост
# 547
Аз във фризера нищо не държа.
Лед не слагате ли в напитки? Yum Сетих се, че този месец най-много похарчих за бутилки Satisfied

Не. Лед не слагам в напитките. Пия всичко чисто. И обичам хладилника да ми е почти празен и да държа 4-5 оборотни неща, които свършват бързо. И много се ядосвам, като някой почне да го задръства със стари манджи или храни, които са за изхвърляне, но се слагат в хладилника ей така да заемат място.
Виж целия пост
# 548
Едва ли някой слага умишлено развалена храна в хладилника, по-скоро, ако не се изяде се разваля. 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия