София, жк Младост - тема 33

  • 63 692
  • 740
# 120
Цитат
Между другото, "Гаранти Коза" е обявила фалит. Ето новината тук: https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/garanti-kozada-iflas-soku-41782521 (не говоря турски, но с Гугъл превод става). Не съм прочела още нищо по въпроса в нашите медии. Това вероятно означава, че ще спре и проектът им до Аско-Деница, въпреки че допреди 2-3 дни са работели багери на строежа.
Появи се вече и в наш вестник
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/04/24/4202458_garanti_koza_ … #comments-wrapper
Кой знае какво ще измислят. А така ми се иска едно паркче да направят - трева, дървета и пейки.
За обущаря - този срещу Фантастико в Младост 1 работи, за 3 часа ми изпълни поръчката. Има почивка от 13 до 15 ч. на обяд, да не се разкарва някой два пъти като мен.
Виж целия пост
# 121
Без топла вана и баня :
 „Топлофикация София” ЕАД уведомява своите клиенти, че за извършването на реконструкция на топлопреносната мрежа в ж.к. „Младост“-3 в периода от 10 май 2021 г. до 8 юли 2021г. ще бъде спряно топлоподаването към следните сгради:

    Блокове №№ 322,323,323А,326,327,328,329,330,330А,332,333,334,335,336,340,341,342

    ОДЗ №№ 56 и 59

    СО - район „Младост“ и трафопост до бл. 340

от сайта на топло.бг
Виж целия пост
# 122
ДВА месеца...тия не са нормални...
Виж целия пост
# 123
Да,от петък са разлепили съобщения.
Виж целия пост
# 124
Как два месеца?!?! Лудост.....
Виж целия пост
# 125
Кой строи блок зад Happy на Billa? Някой да знае инвеститор? Гледам, че доста са напреднали.
Виж целия пост
# 126
Имате ли мнение за магазина за  часовници в Хит? Имам нужда от смяна на батерия и се опасявам дали има опит и внимание и дали няма да ми прецака часовника.
Виж целия пост
# 127
Часовници даваме в Ринг мола при момчето на партерния етаж (където са Мосю Бриколаж, Техномаркет и т.н). Много е кадърно и даже май е собственик на "щанда". Вече 2-3 години няма грешка.
Виж целия пост
# 128
Часовници даваме в Ринг мола при момчето на партерния етаж (където са Мосю Бриколаж, Техномаркет и т.н). Много е кадърно и даже май е собственик на "щанда". Вече 2-3 години няма грешка.
Мерси. А има ли конкретен магазин, място където работи това момче? Защото там не съм ходила от много време и не се ориентирам.
Виж целия пост
# 129
Щандът е между зоомагазина, Пепко и Bad, bath & table. Ето тук е ясно къде, казва се Shadian https://sofiaring.bg/tenants/shadian/
Виж целия пост
# 130
Проучих го, ясно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Имате ли мнение за магазина за  часовници в Хит? Имам нужда от смяна на батерия и се опасявам дали има опит и внимание и дали няма да ми прецака часовника.

добри са
Виж целия пост
# 132
Имате ли мнение за магазина за  часовници в Хит? Имам нужда от смяна на батерия и се опасявам дали има опит и внимание и дали няма да ми прецака часовника.

Вчера смениха батерията на часовника на мъжа ми за минута време.
Той не е някакъв марков, но си го харесва.
Часовникарят е на средна възраст, т.е. е опитен, предполагам. 👌
Виж целия пост
# 133
Не се спряха с тия ремонти от топлофикация.И зимата сигурно пак проблеми.
Виж целия пост
# 134
Здравейте, знаете ли къде могат да ми поправят сребърен пръстен, който е счупен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия