София, жк Младост - тема 33

  • 63 705
  • 740
# 135
В хит пробвай.
Виж целия пост
# 136
Здравейте, имате ли вода?
Виж целия пост
# 137
Здравейте, имате ли вода?
В бл. 204 няма. Излезе съобщение на страницата на Софийска вода, че има авария.
Виж целия пост
# 138
Благодаря, Пипилота. Промениха блоковете. В началото бяха само 202, 213 и 214.
Виж целия пост
# 139
Моля ви препоръчайте ми добра маникюристка за френски маникюр специфично, само да работи сръчно и бързо, по възможност да може да се запази час без да де чака седмици. Мерси!
Виж целия пост
# 140
Аз съм доволна от Маги в салон Естетика, бл 257А. Има си и собствена страничка. https://www.facebook.com/Magy-Nails-329160433960809/

Винаги има къде да те вмести в графика, въпросът е и теб да те устройва да идеш примерно предиобед или следобед. За вечерен час - букваш поне 10 дни по-рано.
Виж целия пост
# 141
И двете маникюристки от студио Мансо са много добри. И за педикюр и маникюр ги препоръчвам. https://m.facebook.com/MANSO-BEAUTY-STUDIO-106857114479336/
Виж целия пост
# 142
Здравейте,някой взимал ли си е нещо от млекарница "Нашенска" в Младост 4?

И изобщо откъде взимате хубави млечни продукти и месо?
Виж целия пост
# 143
Месо взимаме вкъщи точно от Нашенско, много харесваме месото (което не е овкусено , че на овкусеното не ни допадат подправките ).
За млечни взимаме от Наслада(намира се в младост 3 в комплекс Гардения ). Преди бяхме фенове на Вършец, но попадахме на леко мухлясали кашкавали и не сме я посещавали скоро. Иначе млеката са им вкусни.
Виж целия пост
# 144
Напоследък купувам мляко, сирене и кашкавал от новия магазин "Наслада" в комплекс "Гардения" - Младост 3.
Виж целия пост
# 145
Здравейте, някой знае ли какво снимат в паркинга на ХИТ-а?
Виж целия пост
# 146
В РУМ дали продават халати ?
Виж целия пост
# 147
100% нще намериш халати в РУМ
Виж целия пост
# 148
В РУМ дали продават халати ?

Да, потърси в магазина за спално бельо и пижами на партера.
Виж целия пост
# 149
В РУМ дали продават халати ?

Да, потърси в магазина за спално бельо и пижами на партера.
Да, в магазин Vienetta на ет. 1 продават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия