Гримиране - идеи и техники. Тема №82

  • 52 712
  • 725
# 630

Ей тази малка палитра на Sh-e .Очарована съм от цветовете в тези палитри ,имам всички Simple Smile Много меки и приятни за нанасяне ! С много красив блясък ,наподобяващ лек хамелеон...
Виж целия пост
# 631
Има ли нещо, което да сложиш и да не ти седи питам аз Heart
Виж целия пост
# 632
Веднага след празниците ще я пробвам.
Виж целия пост
# 633
Има ли нещо, което да сложиш и да не ти седи питам аз Heart
Има,има ...още не мога да се престраша да кача грима в ярко червени сенки 😀😀😀Дори аз се плаша от него 😀😀😀
Виж целия пост
# 634
Здравейте! Може ли да ми дадете съвет като начинаеща, към коя марка сенки да се насоча? Ако има по-бюджетен вариант, ще е супер. И също да ме посъветвате, дали цяла палитра да купувам или 1-2 броя единични? На първо време си търся за ежедневен грим, но иначе обожавам опушен и даже искам черни сенки.
Виж целия пост
# 635
Има ли нещо, което да сложиш и да не ти седи питам аз Heart
Има,има ...още не мога да се престраша да кача грима в ярко червени сенки 😀😀😀Дори аз се плаща от него 😀😀😀

Wow!!! Не ни лишавай от това Simple Smile Поне аз на лични го искам, но съм "ЗА" да го пуснеш в темата Simple Smile
Сложи снимките в скрит текст - с предупреждение, с червени букви, че гримът е в червено Simple Smile Да отвори, койот желае Simple Smile

Аз съм правила такъв грим - използвах и ярко червено матово червило на MAC - за очна линия, имах и такава спирала - пак на MAC - беше наистина зловещо, но и много въздействащо. А после ми влезе от спиралата или очната линия в очите и ми потекоха червени сълзи - и това снимах Smiling Imp
Виж целия пост
# 636
Маме, толкова си свежа, цветна и готина, че няма накъде ❤
Виж целия пост
# 637
Зеленото е супер  Green Heart
Искам и аз да видя червеното.
Виж целия пост
# 638
Опитах се да го поомекотя малко като не добавих нито очна линия,нито молив за очи ,обаче направо си е плашещо😀😀😀....Да го помисля още малко и ще го кача!!! Ама май ще е последния в тази гама 😀😀😀
Виж целия пост
# 639
И аз не направих втори 😈 Няма и нужда 🙃
Макар, че ... сега бих го направила по друг начин... и по-добре 🤩
Виж целия пост
# 640
Оо аз скоро ходих в парка с децата с червен грим Joy И червена очна линия. Няма да коментирам как ме гледаха...
Виж целия пост
# 641
Другия път снимаш и показваш - да не те дебнем по парковете  сега Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Честит празник!
Накрая и аз да си вържа грима с дрехите и ноктите!
Виж целия пост
# 643
Ния, прекрасна си! Радост за окото!
Виж целия пост
# 644
Красота !!!! С любимото жълто 💛💛💛
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия