Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви грижи за ноктите трябва да се положат през пролетта?
Кои са най-популярните продукти за грижа за ноктите?
Какви са най-често срещаните проблеми с ноктите и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви грижи за ноктите трябва да се положат през пролетта?
През пролетта хората често продължават с ежедневните си грижи за ноктите, като избутване на кожичките, нанасяне на кремове и масла за ръце и нокти и подготовка преди лакиране. Някои хора също избират да използват различни цветове лакове, често включващи пастели. Освен това някои хора разчитат изцяло на своите маникюристи за грижа за ноктите си.
-
Кои са най-популярните продукти за грижа за ноктите?
-
Какви са най-често срещаните проблеми с ноктите и как да се справим с тях?
Най-честите проблеми с ноктите включват разслояване, лющенe и изсушаване. За справяне с тях участниците в дискусията споделят различни подходи, като използване на заздравители, масла, кремове, витамини и промяна на продуктите за грижа за ноктите. Някои от тях съобщават за успех с витамините Мерц за коса, кожа и нокти и специализирани укрепващи средства за нокти.
-
Какви са препоръките за масло за кожички и бързосъхнещ топ лак?
-
Кои са препоръчителните марки и цветове за блед розов лак?










Въпреки това е страхотно!
И аз да ти благодаря, че сподели, че 52 е с желе ефект (не бях забелязала това, а му се чудех още предния път)- минах набързо вчера през Лили за едно шишенце и аз...
Само че е с крива четка


На последната си личи най-добре синият шимър. Розово-син е лакът.
Етикетът бил само за определен номер- да бе, тогава защо нямаше никакъв етикет с редовната цена?! Плюс, че такъв номер цвят нямаше и нямаше празно място където да е бил...Беше неделя и не ми се занимаваше да задълбавам. При толкова бюджетни лакове които имам, 4 лева минава почти за скъп лак- не съм сигурна всъщност дали изобщо имам лак който да е купуван за 4 лв
Да си го държат засега.
Но не знам кога ще стигна до Спийд драй (от едно място само го намирам) или до УВ топа на Перфект. 



